głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pinacolada_ Zakochana wciąż bez granic. Pragnę Ciebie i nic więcej. Me Kochanie powiedz mi: Czy zwątpiłeś choć przez moment? Czy czekałeś na ten dzień? Że wystarczy spojrze

pinacolada_

pinacolada_.moblo.pl
Zakochana wciąż bez granic. Pragnę Ciebie i nic więcej. Me Kochanie powiedz mi: Czy zwątpiłeś choć przez moment? Czy czekałeś na ten dzień? Że wystarczy spojrzeć w ocz
Zakochana wciąż bez granic. Pragnę... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

Zakochana wciąż bez granic. Pragnę Ciebie i nic więcej. Me Kochanie powiedz mi: Czy zwątpiłeś choć przez moment? Czy czekałeś na ten dzień? Że wystarczy spojrzeć w oczy, by znów być razem. Już nie zostawię Cię!! Nigdy nie stracisz mnie!

Kocham Cię chyba od zawsze. Ty... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

Kocham Cię chyba od zawsze. Ty idioto, głupi mój. I nikogo nigdy bardziej. Jak w ten mur, idioto mój! Dostałbyś porządne lanie. Czy dotarłoby? - kto wie? Nikt Cię nie pożądał bardziej. Prościej nie umiem. Nigdy nie stracisz mnie!

Choć brakuje mi nas dwoje  moje... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

Choć brakuje mi nas dwoje, moje miejsce zajął on. Żadnych pytań, tylko tęsknie. Kiedy wróci, pójdę stąd. Dziś doceniam każde "kocham". Sorry, trochę naszło mnie. Pożądamy co stracone. Sam się winie. Czy to źle? Gdyby kiedyś coś nie wyszło, rzucisz go? Zostawi on? Wal jak w dym: ja będę czekał. Chciałbym móc naprawić błąd. Wiem, że rzadko to mówiłem żaden fejk wiesz kocham wciąż! Liczę się dla Ciebie jeszcze? Znajdziesz dla mnie kąt?

Czuję to  co czułam zawsze. Ty... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

Czuję to, co czułam zawsze. Ty idioto, głupi mój. Sam wciąż sobie tylko klaszczesz. Czujesz to, idioto czuj. Chciałam sprać na kwaśne jabłko, abyś poczuł czego chcę. Jak Ci prościej wytłumaczyć? Czy dziś zrozumiesz: nigdy nie stracisz mnie!

jak cien mnie przesladuje mym snem... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

jak cien mnie przesladuje,mym snem manipuluje,Jak miod slodko smakuje,ja dobrze wiem-Ciebie potrzebuje, Dzis chce dla niej oddychac,znam cel-o droge nie pytam, Jak wiatr chlodzi me cialo-tak pragne Jej i ciagle mi mało ...

Kazdy dzien i kazda noc chce byc... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

Kazdy dzien i kazda noc chce byc tylko z Nia,Ona siłę w sobie ma,Calowac,mowic jej ze na zawsze juz Ty Kochanie,Kazdy zmierzch i kazdy swit tylko przy niej byc,Ona radosc w sobie ma,jej ciepłem ogrzewac sie,Caly moj swiat tylko dla Niej..

Dzień noc pragne dotykać ust Jej... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

Dzień,noc-pragne dotykać ust Jej,przy Niej zasypiac,Dzis wiem-zbedne sa slowa,bo w oczach mych wyryte jest KOCHAM,Swiat moj to tylko Ona,wciaz chce Ja tulic w ramionach,Jej slad w mym sercu zostanie-na zawsze juz tylko Ty Kochanie,Jak zasnac gdy obok brak milosci tej ktora daje zyciu sens?

Więcej wiary więcej siły  chcieć... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

Więcej wiary więcej siły chcieć to móc a móc to chcieć, komu cuda się przyśniły chcę je na jawie mieć .! / Julia Kamińska - Każdy Chciałby Tak Mieć

On jak zawsze żywi się iluzją  a... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

On jak zawsze żywi się iluzją a ona boi się tej konkluzji niby już wiedzą jak to ma być spojrzą w oczy raz i znowu nie wiedzą nic .!

Ona ma jak najlepsze chęci  a on... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

Ona ma jak najlepsze chęci a on też kiedyś się rozkręci o włos się mijają nie mogą się zejść zaplątani jak mało, kto w dziwnej bajce tej .!

kolejna szansa? gościu ty chcesz... teksty

pinacolada_ dodano: 19 listopada 2010

kolejna szansa? gościu ty chcesz komedie napisać, czy kabaret otworzyć?

Byłeś ze mną tylko dlatego że... teksty

pinacolada_ dodano: 18 listopada 2010

Byłeś ze mną tylko dlatego że miałam kumpli co dawali ci zapalić i wypić. Bez nich to by nie było nas, przyznaj.♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV