głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pikulina21 Gdy puszczamy wolno coś na czym bardzo nam zależy liczymy że nasze poświęcenie zostanie nam wynagrodzone. Nie tylko przeznaczenie zsyła nam prezenty czasami to

pikulina21

pikulina21.moblo.pl
Gdy puszczamy wolno coś na czym bardzo nam zależy liczymy że nasze poświęcenie zostanie nam wynagrodzone. Nie tylko przeznaczenie zsyła nam prezenty czasami to ktoś
Gdy puszczamy wolno coś  na czym... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

Gdy puszczamy wolno coś, na czym bardzo nam zależy, liczymy, że nasze poświęcenie zostanie nam wynagrodzone. Nie tylko przeznaczenie zsyła nam prezenty, czasami to ktoś z naszych bliskich. Jeśli kogoś kochasz pozwól mu odejść.

  Twój świat byłby łatwiejszy... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

- Twój świat byłby łatwiejszy, gdybym nie wrócił... -To prawda, ale bez Ciebie to nie byłby mój świat.

I w mgnieniu oka wszystko się... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

I w mgnieniu oka wszystko się zmienia. Zostawiamy przeszłość za sobą i spieszymy w nieznane... Ku naszej przyszłości. Wyruszamy w odległe miejsca i próbujemy się odnaleźć... Albo zatracić, próbując przyjemności bliżej domu. Problem zaczyna się wtedy, gdy nie pozwalamy zmianom się dokonać i trzymać się dawnych przyzwyczajeń. Jeśli zbyt mocno trzymam się przeszłości, przyszłość może nigdy nie nadejść.

Błędy – wszyscy je popełniamy.... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

Błędy – wszyscy je popełniamy. Zazwyczaj mamy najlepsze intencje jak trzymanie czegoś w tajemnicy, by kogoś chronić. Albo chcemy oddalić się od osoby, którą się staliśmy. Czasami nie wiemy nawet, jakie błędy popełniliśmy. Albo odkrywamy to w ostatniej chwili żeby zdążyć wszystko wyprostować. Ale żaden błąd nie zdarza się bez powodu. Daje nam lekcje czegoś, czego w innym wypadku byśmy nie zrozumieli. Można mieć tylko nadzieję, że więcej nie popełnimy tego błędu. Całe szczęście, że tak się nigdy nie dzieje.

Wiecie  co jest naprawdę kiczowate?... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

Wiecie, co jest naprawdę kiczowate? Szczęśliwe zakończenia. Poważnie. Takie, jak wtedy kiedy oglądam film, i jakaś odważna, zdeterminowana dziewczyna w końcu uwodzi głównego bohatera. I tak od dwóch godzin wiedziałam, że go zdobędzie. Po prostu mam ochotę wydrapać jej oczy. Prawdziwe życie jest potwornie zakręcone i skomplikowane. Nie ma żadnego zakończenia.

„Żaden dzień się nie powtórzy... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

„Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.”

Życie bardzo przypomina piosenkę.... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

Życie bardzo przypomina piosenkę. Na początku jest tajemnica, na końcu - potwierdzenie, ale to w środku kryją się wszystkie emocje, dla których cała sprawa staje się warta zachodu.

  Chcesz znać prawdę?   spytała... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

- Chcesz znać prawdę? - spytała, nie czekając na odpowiedź. - Usiłuję jakoś przetrwać dzień, zachowując dość siły, by stawić czoło następnemu.

Prawdziwa miłość oznacza  że... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

Prawdziwa miłość oznacza, że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jakimi bolesnymi wyborami stajesz.

Cofam się pamięcią do chwili... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

Cofam się pamięcią do chwili, kiedy się to zaczęło, ponieważ wspomnienia to jedyne, co mi pozostało.

Czasami udaje mi się egzystować... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

Czasami udaje mi się egzystować wyłącznie dzięki myślom o tobie.

Rozstanie boli tak bardzo dlatego... teksty

pikulina21 dodano: 15 listopada 2011

Rozstanie boli tak bardzo dlatego, że nasze dusze stanowią jedno. Może zawsze tak było i może na zawsze tak pozostanie. Może przed tym wcieleniem żyliśmy po tysiąc razy i w każdym życiu siebie odnajdowaliśmy. I może za każdym razem z tego samego powodu nas rozdzielano. Co oznaczałoby, że dzisiejsze pożegnanie równa się pożegnaniu sprzed dziesięciu tysięcy lat i stanowi preludium przyszłego pożegnania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV