głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolonadama Dzień dobry poproszę jego. Jego? No hamburgera kurwa. kiedy jak zwykle powstaję kłótnia w klasie stoję za chłopakami. inne zarzucają mi zdradę i chamstwo ale j

pierdolonadama

pierdolonadama.moblo.pl
Dzień dobry poproszę jego. Jego? No hamburgera kurwa.
 Dzień dobry  poproszę jego.... teksty

pierdolonadama dodano: 27 lipca 2011

-Dzień dobry, poproszę jego. - Jego? - No hamburgera, kurwa.

kiedy jak zwykle  powstaję kłótnia... teksty

pierdolonadama dodano: 27 lipca 2011

kiedy jak zwykle, powstaję kłótnia w klasie, stoję za chłopakami. inne zarzucają mi zdradę i chamstwo, ale ja po prostu jestem za tymi, którzy wywołują na mojej twarzy ten pieprzony uśmiech. którzy pozwalają mi być sobą. którzy nie usiądą w kółeczku na wf jak na jakimś średniowiecznym zlocie czarownic i nie będę obrabiać mi dupy. proste.

być może o tym nie wiesz  być... teksty

pierdolonadama dodano: 27 lipca 2011

być może o tym nie wiesz, być może zbyt często o tym zapominasz, ale kobieta to mimo wszystko nie jest kumpel, który po twoim "spierdalaj" uśmiechnie się, a następnie razem z Tobą się roześmieje. ona może grać, może udawać wiele rzeczy, ale tego, co czuje w środku nie zmieni, choćbyś nie wiem ile razy powtórzył swoje żałosne "sorry".

Jesteś chamski  egoistyczny... teksty

pierdolonadama dodano: 27 lipca 2011

Jesteś chamski, egoistyczny, dwulicowy, fałszywy, obłudny, nerwowy, choleryczny, arogancki, głupi, zakłamany, niemiły, nieżyczliwy, wyrachowany, chłodny, antypatyczny, obojętny, samolubny, zakochany w sobie, nierozsądny, ograniczony, leniwy, bezmyślny, bezwzględny, bezczelny, zarozumiały, tchórzliwy, nietaktowny, chciwy, okropny... ale dla mnie jesteś wszystkim .

W przedszkolu Pani tłumaczy dzieciom... teksty

pierdolonadama dodano: 27 lipca 2011

W przedszkolu Pani tłumaczy dzieciom , że zawsze gdy chcą coś zrobić a np nie wiedzą jak należy się zapytać mamy , tata albo babcia na pewno pomogą. Ty chyba kurwa cała zerówkę przespałeś , bo po raz kolejny mnie zostawiasz nie pytając nawet czy możesz .

obiecaj mi  że rzucisz mnie w... teksty

pierdolonadama dodano: 27 lipca 2011

obiecaj mi, że rzucisz mnie w słoneczny dzień. że będę mogła pójść wtedy na plażę i popatrzeć na tyłki chłopaków . nie chcę siedzieć w domu i płakać razem z chmurami .

Pokazał mi przez chwilę czym jest... teksty

pierdolonadama dodano: 27 lipca 2011

Pokazał mi przez chwilę czym jest namiętność, a potem odszedł. To jakby nauczyć dziecko pierwszych pięciu liter alfabetu i zostawić je z książką w rękach .

  Przyjechałaś samochodem ?   Nie... teksty

pierdolonadama dodano: 27 lipca 2011

- Przyjechałaś samochodem ? - Nie , przyszłam rowerem.

już nie patrzę na Ciebie jak na Boga . teksty

pierdolonadama dodano: 27 lipca 2011

już nie patrzę na Ciebie jak na Boga .

Nawet nie wiesz ile bym dała za... teksty

pierdolonadama dodano: 27 lipca 2011

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi, by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat, zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

   teksty pierdolonadama dodał komentarz: ;* do wpisu 27 lipca 2011
nie wnikam   nie mam tego od niej. jakbym brała od niej   to bym podpisała. proste. teksty pierdolonadama dodał komentarz: nie wnikam , nie mam tego od niej. jakbym brała od niej , to bym podpisała. proste. do wpisu 27 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV