głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolonadama macie w dupie miłość chłopcy miłość ma was w dupie trudno . pewnego wieczoru napisał mi że już nie szuka dziewczyny. z głębokim westchnięciem pomyślałam: 'znala

pierdolonadama

pierdolonadama.moblo.pl
macie w dupie miłość chłopcy miłość ma was w dupie trudno .
macie w dupie miłość chłopcy... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

macie w dupie miłość chłopcy , miłość ma was w dupie, trudno .

pewnego wieczoru napisał mi że... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

pewnego wieczoru napisał mi, że już nie szuka dziewczyny. z głębokim westchnięciem pomyślałam: 'znalazł.'. nie myliłam się. jeszcze z Nią nie był . musiał tylko zapytać. chciałam jakoś temu zaprzestać, równocześnie nie mówiąc mu o swoich uczuciach. zapytałam się jaka jest. zaczął wymieniać mi miliony Jej zalet. inteligencja. wiecznie uśmiechnięta. dusza towarzystwa. opowiadał jak dobrze się ze sobą dogadują, jak bardzo Ją kocha.. pełna desperacji zapytałam czy Ją znam. odpisał krótką, a jakże wartościową wiadomość: 'bardzo dobrze Ją znasz. to Ty, kochanie.'

nie chcę umierać  a samotność... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

nie chcę umierać , a samotność jest mordercą .

potrzebuję miłości i uczuć... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

potrzebuję miłości i uczuć prawdziwych , ale wolę nic nie mieć , niż mieć coś na niby .

nigdy nie można być pewnym  że ma... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

nigdy nie można być pewnym , że ma się kogoś na zawsze . bo można go stracić w ciągu sekundy , i nie zdążyć powiedzieć mu jak bardzo się go kochało .

kiedyś Ci opowiem   jak puste... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

kiedyś Ci opowiem , jak puste były wieczory bez Ciebie , gdy zatowarzystwo robiła muzyka , herbata , koc i twoje zdjęcia . powiem Ci , jak smakowały moje łzy i tęsknota , której nie dało sie opisać słowami, że nawet pomarańcze traciły smak .

 wiesz jak to jest   kiedy... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

, wiesz jak to jest , kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa ? . wiesz jak to jest , kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy , a nie możesz , bo po paru sekundach musisz odwrócić wzrok kryjąc łzy ? . wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos ? Wiesz jak to jest , kiedy tracisz oddech , bo patrzysz na niego , a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy ? . wiesz jak to jest , kiedy wracając do domu , masz płacz na końcu nosa ? . wiesz jak to jest , kiedy kładziesz się spać z nadzieją , że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu ? . wiesz jak to jest , kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego , że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego ? . wiesz jak to jest , kiedy umierasz , wiedząc , że żyjesz ? nie wiesz ? , to proszę, nie pierdol mi o tym , że czas leczy rany .

nagle coś się kończy   jakby... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

nagle coś się kończy , jakby runął tobie świat . pragniesz cofnąć czas – na próżno . nagle widzisz jasno tyle utraconych szans , słów , na które już za późno . zapominasz co dnia , że każda chwila to dar . masz ją , by móc przebaczać , kochać , zostawić ślad .

 wiesz kiedy naprawdę kochasz ?... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

, wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do Ciebie nie odzywa , odrzuca połączenia , a Ty nadal dzwonisz . kiedy powoduje , że po Twojej twarzy spływają łzy , a Ty nadal chcesz z nim być . kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms ' Kocham Cię ' chociaż wiesz , że odczyta go dopiero rano , albo wogóle .

  gdy nagle przestajesz odpisywać... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

, gdy nagle przestajesz odpisywać mi na sms-y do głowy przychodzą mi różne myśli .. zastanawiam się co robisz , z kim .. a może to inna słyszy od Ciebie teraz Twoje słodkie słówka , bo przecież niczego mi nie obiecywałeś . po prostu ja wyobrażam sobie zbyt wiele , po raz kolejny za wiele ... gratuluje zajebiście opracowanej metody na spierdolenie komuś życia .

nie    nie mogę zrobić kolejnego... teksty

pierdolonadama dodano: 7 luty 2012

nie , nie mogę zrobić kolejnego kroku ku tobie . bo całe to czekanie jest żałosne . nie wiesz , że już nie jestem twoim duchem ? straciłeś miłość , którą kochałam najbardziej . nauczyłam się żyć wpół przytomna , a teraz chcesz mnie jeszcze raz .

mam trochę piegów na nosie włosy... teksty

pierdolonadama dodano: 6 luty 2012

mam trochę piegów na nosie, włosy związane w iście nieogarnięty kucyk, wystygłą kawę w wysokim kubku i popsute serce. naprawdę popsute. niczym jogurt pokryty pleśnią, grubo po terminie, bo ten cudowny koleś nie miał akurat na niego ochoty.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV