głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pesymistyczna Spotkałam dzisiaj Miłość I co Ci powiedziała? Przepraszała...że nie zawsze trwa do końca... Płakała? Płakała... bo często rani... Krzyczała? Krzyczała... że ni

pesymistyczna

pesymistyczna.moblo.pl
Spotkałam dzisiaj Miłość I co Ci powiedziała? Przepraszała...że nie zawsze trwa do końca... Płakała? Płakała... bo często rani... Krzyczała? Krzyczała
 Spotkałam dzisiaj Miłość  I... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

- Spotkałam dzisiaj Miłość - I co Ci powiedziała? - Przepraszała...że nie zawsze trwa do końca... - Płakała? - Płakała... bo często rani... - Krzyczała? - Krzyczała... że nie zawsze jest piękna... - Śmiała się? - Śmiała... bo umie z siebie kpić... - Żałowała czegoś? - Żałowała.. że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie.. - Była zła? - Złościła się, że czasem w nią wątpimy.. - Cieszyła się..? - Cieszyła się.. że jej tak często szukamy.. - Co Ci jeszcze powiedziała? - Powiedziała... że nie jest dla mnie.

 Czemu nie śpisz?  A Ty?  Bo... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

- Czemu nie śpisz? - A Ty? - Bo myślę.. - O czym...? - O Tobie... - O czym o mnie? - O tym, że bardzo się cieszę, że do mnie przyszłaś i że będzie mi smutno, kiedy odejdziesz... - To nie pozwól mi odejść...Obiecujesz...? Obiecaj ! - Zrobiłbym dla Ciebie wszystko... - Nie trzeba wszystko... - Tylko co...? - Tylko mnie kooochaj.

Bądź ze mną gdy będzie mi... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

Bądź ze mną gdy będzie mi ciężko... Bądź ze mną gdy ból będzie rozrywał me serce... Bądź ze mną gdy samotność mą duszę porwie... Bądź ze mną gdy stracę wiarę i nadzieję... Bądź ze mną gdy potoku łez powstrzymać nie dam rady... Bądź ze mną gdy będę już na dnie... Bądź ze mną na zawsze... Będziesz...??

Jeszcze długo będę odwracać... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk Twojego imienia.

 Wiesz... osatnio dużo... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

- Wiesz... osatnio dużo rozmawiałam... - Tak? Z kim?- Z przeszłością, z Tobą, ze mną, z nami, z miłością... - I powiedzieli Ci coś ciekawego? - Nie...tylko tyle co już sama wiem... Przeszłość mija Ty też...I ja! My również... - A milość? - Nie bądź żałosny! Przecież jej nigdy nie było!

On: Ja Ciebie też. Ona: A co Ty... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

On: Ja Ciebie też. Ona: A co Ty mnie też? On: To co Ty mnie, Kochanie. Ona: A ja Cię dużo rzeczy. On: A ja Cię wszystkie te rzeczy Ona: A jakie rzeczy? On: Takie różne. Szczególne ;) Ona: A ja nie wiem co Ty mnie tak szczególnie, Kochanie. On: Ja Cię tak szczególnie z szczególnych. Ona: A z tego wszystkiego to co tak najszczególniej mnie, Kochanie? On: Najszczególniej z wszystkich szczególności to darzę Cię uczuciem. Ona: A jakim uczuciem szczególnym z najszczególniejszych mnie darzysz? On: Tak szczególnym, że można nim obdarować tylko jedną dziewczynę. Ona: To aż tak szczególnym? On: Tak szczególnym, że nie piszę się go przez telefon:) Ona: :)

Umarła  bo stwierdzono brak serca.... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

Umarła - bo stwierdzono brak serca. Wtedy w Jego oczach pojawiły się łzy.

 Dlaczego tak sie tego boisz?  Nie... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

- Dlaczego tak sie tego boisz? - Nie boje sie tego, lecz tego że Cię stracę... - Nie stracisz.. - Akurat [;(]

I tylko bądź obok. I tylko patrz w... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

I tylko bądź obok. I tylko patrz w tym samym kierunku. I dalej mnie rozśmieszaj. I mów mi to, co chciałabym usłyszeć.. I śmiej się, gdy ja się śmieję. I powoduj, że będę przy Tobie bezpieczna. I spraw, bym mogła Ci zaufać. I przytul, gdy tylko zechcesz. I ocieraj moje łzy, pocieszając mnie. I kochaj...tak jak ja kocham Ciebie. To wszystko. Nic więcej od Ciebie nie chcę.

 jak się powinno pielęgnować... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

-jak się powinno pielęgnować miłość? -Jak dziecko, żeby nie zaziębiła się, nie zwariowała i nie uciekła.

Już zapomniałam jak to jest.  Co... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

Już zapomniałam jak to jest. -Co takiego? -Jak to jest być tak beztrosko i cholernie szczęśliwą.

Smakujesz jak poziomka i trzy ziarnka... teksty

pesymistyczna dodano: 13 maja 2009

Smakujesz jak poziomka i trzy ziarnka cukru.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV