głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paulinka.123 Wyszła ze szkoły wiążąc jeszcze szalik. Kiedy dochodziła do furtki zauważyła że stoi z kumplami. Trzymał w dłoni śnieżkę i momentalnie uśmiechnął się na jej wid

paulinka.123

paulinka.123.moblo.pl
Wyszła ze szkoły wiążąc jeszcze szalik. Kiedy dochodziła do furtki zauważyła że stoi z kumplami. Trzymał w dłoni śnieżkę i momentalnie uśmiechnął się na jej widok. Ni
Wyszła ze szkoły wiążąc jeszcze... teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

Wyszła ze szkoły wiążąc jeszcze szalik. Kiedy dochodziła do furtki, zauważyła, że stoi z kumplami. Trzymał w dłoni śnieżkę i momentalnie uśmiechnął się na jej widok. "Nie waż się!" Krzyknęła w jego stronę. "Bo co?" Zapytał z szelmowskim uśmiechem. Złapał ją i przyciągnął do siebie tak blisko, że wymieniali oddechy. "Proszę?" Zrobiła smutną minę. Już myślała, że ją pocałuje, gdy nagle znalazła się na ziemi, ze śniegiem na twarzy. Było cholernie zimno! Usiadł na niej okrakiem i śmiał się w najlepsze. "Złaź ze mnie!" Warknęła. "Oj, nie denerwuj się tak. Złość piękności szkodzi." Wciąż się śmiał. "A jak zachoruję?" Zapytała smutno. Spoważniał i powiedział cichutko: "To będę Twoim osobistym lekarzem." Nachylił się do pocałunku. Jakie było jego zdziwienie, gdy na ustach poczuł zimy śnieg. Zwaliłam go z siebie i pognałam pędem do samochodu. Spojrzał na mnie wnerwiony i pogroził palcem. Wysłałam mu buziaka. We wstecznym lusterku widziałam, jak się śmiał.

 czujesz coś do niego?   nie tylko... teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

-czujesz coś do niego? -nie tylko Go kocham.

 ubrała się w przydługi sweter i... teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

`ubrała się w przydługi sweter i podarte jeansy . sylwestra spędziła w domu . ojciec nalał jej szampana . wręczył jej lampkę w dłoń . wyszła na próg domu, na boso . nie było jej nawet zimno. oparła się o mur i zaczęła pić . czekała tam do północy , zostało 5 min . wyszeptała do siebie czuje się . szczęśliwa. zrozumiała, że przestała kochać . z każdym łykiem spływały kolejne łzy , ostatnie łzy nadziei , jej też pokazała technikę środkowego palca . wyrzuciła lampkę szampana. 5,4,3,2,1 Szczęśliwego Nowego Roku , bez miłości . wykrzyczała , otarła łzy , weszła do domu i położyła się spać.

wyjebane na wszystkich i na niektórych. teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

wyjebane na wszystkich i na niektórych.

15.15  nudzi CI się ?! teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

15.15 - nudzi CI się ?!

' Kochać to nie zawsze znaczy to... teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

' Kochać to nie zawsze znaczy to samo, uważaj ziomek bo ta suka leci na Twoje siano.'

                              teksty paulinka.123 dodał komentarz: ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;*;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* do wpisu 31 maja 2011
chcę na zawsze zakończyć ten... teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

chcę na zawsze zakończyć ten rozdział mojego , naszego życia. nie chcę we wspomnieniach widzieć nas. chcę widzieć Ciebie i mnie. a jeśli kiedyś zobaczysz mnie na ulicy , chcę abyś pamiętał , że byłeś dla mnie wszystkim, i dalej zajmujesz wielki kawałek mojego serca. bo nic nie jest w stanie zmienić tego , co do Ciebie czułam. kochałam cię , a Ty rozwaliłeś moje życie w 2 sekundach. nic nie jest w stanie skleić złamanego serca. trudno jest teraz zaufać komukolwiek.

Jesteś silny a ja chcę być twoją... teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

Jesteś silny, a ja chcę być twoją słabością.♥

Mimo tego wszystkiego musisz... teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

Mimo tego wszystkiego musisz pamiętać, że Cię kocham. Mogę wstawać rano i robić ci śniadanie, mogę dotykać z czułością twoich dłoni, mogę na ciebie patrzeć i nie mówić nic, mogę być, a potem znikać, jeżeli nie chcesz czuć przy sobie mojej obecności. Mogę stać w deszczu i całować twoje usta, raz gorące, raz zimne i myśleć o tym, o czym myślisz. Mogę patrzeć wciąż w tę samą stronę, co ty lub patrzeć w przeciwnym kierunku i mówić ci, co się dzieje po drugiej stronie. Mogę opowiadać ci historie, które we mnie mieszkają i malować maki na ścianach przez cały tydzień i zamalowywać je po twoim powrocie, jeśli nie przypadną ci do gustu. Wszystko jest kwestią smaku, chwili, sposobu patrzenia - wykorzystaj to wszystko jak możesz, bo za sekundę wszystko może się zmienić i nigdy już nie zobaczysz cienia mojej sylwetki na ścianie. Bierz mnie garściami, oddychaj moim powietrzem i nie patrz mi zbyt głęboko w oczy, bo każdy kolejny rozbitek jest tam zupełnie sam i nikt mu nie pomaga, gdy tonie z uśmiechem na twarzy.

To On pierwszy powiedział że mnie... teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

To On pierwszy powiedział, że mnie kocha . mojmojmoj ! ♥

i znowu ścigamy się na to kto... teksty

paulinka.123 dodano: 31 maja 2011

i znowu ścigamy się na to kto wyśle więcej buziaczków ? ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV