głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paulinka.123 Tylko ja potrafię spieprzyć coś czego nie było. to że czekam na Ciebie nie znaczy że chce byś wrócił.. chcę byś był nie bywał. zasada 22 jeśli kochasz wrócisz.

paulinka.123

paulinka.123.moblo.pl
Tylko ja potrafię spieprzyć coś czego nie było.
Tylko ja potrafię spieprzyć coś... teksty

paulinka.123 dodano: 19 czerwca 2011

Tylko ja potrafię spieprzyć coś, czego nie było.

to  że czekam na Ciebie nie znaczy... teksty

paulinka.123 dodano: 19 czerwca 2011

to, że czekam na Ciebie nie znaczy, że chce byś wrócił..

chcę byś był  nie bywał. teksty

paulinka.123 dodano: 19 czerwca 2011

chcę byś był, nie bywał.

zasada 22   jeśli kochasz  wrócisz. teksty

paulinka.123 dodano: 19 czerwca 2011

zasada 22 - jeśli kochasz, wrócisz.

on chciał tego tak samo jak ona... teksty

paulinka.123 dodano: 19 czerwca 2011

on chciał tego tak samo jak ona, lecz obydwoje cholernie bali się znów być razem..

cholera. wiesz? lubię Cię całować. teksty

paulinka.123 dodano: 19 czerwca 2011

cholera. wiesz? lubię Cię całować.

Minęło dużo czasu odkąd Cię nie... teksty

paulinka.123 dodano: 18 czerwca 2011

Minęło dużo czasu odkąd Cię nie ma, a ja wciąż mam ustawione Twoje zdjęcie na tapecie i wyświetlaczu w telefonie, nawet w dalszym ciągu mam zapisany Twój numer komórkowy, tak na wypadek, gdybyś jednak wrócił.

odkąd się rozstaliśmy... teksty

paulinka.123 dodano: 18 czerwca 2011

odkąd się rozstaliśmy , nienawidzę swojego telefonu . najchętniej wypieprzyłabym go do kosza , wyrzuciła przez okno , spłukała w kiblu , rozpieprzyła młotkiem na miliony kawałeczków . jak długo on może milczeć ? przez cały dzień ani jednego sygnału przychodzącej wiadomości . wcześniej nosiłam go ze sobą wszędzie - potrafiłam biegiem wrócić się po niego do domu , chociaż i tak już byłam spóźniona na autobus do szkoły . w domu wyłączałam dźwięk , bo mama dostawała spazmy od ciągłego pikania . teraz zwyczajnie o nim zapominam . kładę go pod poduszką z samego rana i wieczorem biorę go do ręki , żeby tylko nastawić budzik . potrzebny mi jest tylko do sprawdzania godziny , a nie do wymieniania z tobą grubo ponad setek wiadomości , które mnie budziły , rozśmieszały w ciągu dnia i kładły spać . boli mnie palec od ciągłego odblokowywania klawiatury w nadziei , że pojawi się zbawienny komunikat ' masz 1 nieodebraną wiadomość .

Mam być szczera? Wybacz nie chcę.... teksty

paulinka.123 dodano: 18 czerwca 2011

Mam być szczera? Wybacz nie chcę. Życie w kłamstwie jest w tym świecie najlepsze. Bo nie boli, bo nie kłuje. Uświadamia. Tak, to dobre słowo. Jaka jestem? Oprócz tego, że jestem? Jestem cholerną szują. Jędzą, jakich mało. Złośliwą, pyskatą i bezczelną gówniarą, która ciągle walczy. Z kim? Ze światem. Z ludźmi. Ze swoimi słabościami. Mogę wymieniać do jutra, ale nie chcę. I tak mnie nie poznasz. Nikt nie ma do tego prawa. Kontynuując. Jestem wredna. Wyszkoliłam to w sobie w wieku 5 lat. Czy jestem odważna? Trudno stwierdzić. Mówię, co myślę i robię, co uważam. Choć dla niektórych jest to perwersyjne. I nazywają mnie "dziwką". Wiesz, co ja wtedy robię? GŁOŚNO się śmieje. Nie, nie z siebie. Z ludzkiej głupoty. Nieważne. Bystra. Tak, jestem bystra. Nie łatwo mnie oszukać i bardzo szybko łącze fakty. Na niekorzyść innych. Czy jestem inteligentna? Nie wiem, ale za głupią siebie nie mam. Mam wystarczająco dużo głupich osób wokół siebie, żeby to stwierdzać

przyjaciele są zawsze. na dobre i... teksty

paulinka.123 dodano: 18 czerwca 2011

przyjaciele są zawsze. na dobre i złe, i choćby skały srały to nigdy cię nie opuszczą. i mimo tego, iż sama nie jestem idealną przyjaciółką to codziennie dziękuję Bogu za to, że są w moim życiu osoby, które dla mnie są idealne. Żałuję tylko, że nie mogę codziennie ich uświadamiać jak bardzo ważne są dla mnie. Moi przyjaciele- bez nich życie nie miałoby sensu.

Mimo  że strzelamy większe fochy i... teksty

paulinka.123 dodano: 18 czerwca 2011

Mimo, że strzelamy większe fochy i wyzywamy na siebie, a potem blokujemy na gadu, to i tak jedna albo druga zapuka do drzwi z naszymy ulubionymi lodami na świecie i przeprosi.

szliśmy przez park milcząc... teksty

paulinka.123 dodano: 18 czerwca 2011

szliśmy przez park milcząc, złapał mnie za rękę łagodnie się uśmiechając. chodziliśmy z uśmiechem na twarzy alejkami. - brakowało mi Cię wiesz? nawet nie wiesz jak bardzo. - powiedział obejmując mnie w pasie. wtuliłam się w jego niebieską bluzę z wielkim uśmiechem na twarzy. - kocham Cię. - rzuciłam cicho. podniósł moją głowę do góry patrząc mi prosto w oczy, przybliżył się do mnie i lekko musnął moje wargi a ja miałam wrażenie, że zaraz nogi złamią mi się na pół.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV