głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paulinka.123 byłoby mi łatwiej gdybyś wprost powiedział że niczego ode mnie nie oczekujesz. że mnie nie chcesz.. nie jestem egoistką zrozumiałabym. Czemu dziewczyna taka jak

paulinka.123

paulinka.123.moblo.pl
byłoby mi łatwiej gdybyś wprost powiedział że niczego ode mnie nie oczekujesz. że mnie nie chcesz.. nie jestem egoistką zrozumiałabym.
byłoby mi łatwiej gdybyś wprost... teksty

paulinka.123 dodano: 13 lipca 2011

byłoby mi łatwiej gdybyś wprost powiedział, że niczego ode mnie nie oczekujesz. że mnie nie chcesz.. nie jestem egoistką, zrozumiałabym.

 Czemu dziewczyna taka jak Ty nie ma... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

- Czemu dziewczyna taka jak Ty nie ma chłopaka? - Bo taki chłopak jak Ty nie chce mieć dziewczyny...

za późno. już nie musisz o mnie... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

za późno. już nie musisz o mnie walczyć. dziękuję.

bądź moim początkiem ja będę... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

bądź moim początkiem, ja będę Twoim końcem.

 a co mi zrobisz jak Cię... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

- a co mi zrobisz jak Cię pocałuję? - oddam Ci.

 Nie będzie ci zimno ?  Nie .... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

- Nie będzie ci zimno ? - Nie . - Chcesz moją kurtkę ? - Nie . - Kurwa jak ci moją kurtkę proponuje to masz wziąć, co ty filmów nie oglądasz ? ;D

Ty to wiesz ja to wiem ale nikt... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

Ty to wiesz, ja to wiem, ale nikt tego nie powie .

bronili  wspierali  wierzyli że... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

bronili , wspierali , wierzyli że wypali , chełbili się , opiekowali , walczyli by ocalić , śledzili , wyszukiwali , uczyli się , zagłębiali , drążyli, wyciągali, tkwili w tym i dorastali , głosili to , obwieszczali , chwalili , wygłaszali , troszczyli się i kochali , pieścili , dopieszczali znów ! mnożyli to i puszczali , wielbili , doceniali , szerzyli , propagowali , wszyli to , wyznawali znów ! nie drwili , nie wyśmiewali , nie kpili , opluwali , jak Slan Vinić szukali vinyli , scrathowali jak Filips , jeździli , koncertowali , chodzili do lokali , pili , jarali , tańczyli , śpiewali , czaili , kumali , sadzili , hodowali , suszyli , ścinali , kruszyli , sypali , krecili , jarali , prawdziwi zostali . - uwielbiam cie kurwa typie .

Nie lubi spódniczek a czasem w nich... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

Nie lubi spódniczek, a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę, a ciągle ją słodzi.Chce mieć długie włosy a ciągle je ścina, nienawidzi przekleństw a jednak przeklina.

Jest osobą która odpisuje na moje... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

Jest osobą, która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru.

i gdyby to był jakiś film dla... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

i gdyby to był jakiś film dla nastolatek, to na początku września wpadlibyśmy na siebie w szkole. Ty byś słodko przeprosił i umówił się ze mną do kina. spotykalibyśmy się co tydzień, a później coraz częściej. na przerwach uśmiechałbyś się do mnie tak że kolana miałabym całe z waty, mówił jak to pięknie dziś wyglądam. po miesiącu bylibyśmy razem. spędzalibyśmy ze sobą kilkanaście godzin na dobę, a do tego w nocy pisalibyśmy ze sobą słodkie smsy. szeptałbyś mi czułe słówka na ucho, całował gdzie tylko byś mógł. trzymałbyś mnie za rękę i chodził tak przez szkolny korytarz, a tym wszystkim szmatom opadałyby szczęki. bylibyśmy od siebie uzależnieni, ale nie. to jest mój świat, moje życie. tu zawsze występują szare kolory. ja siedzę tu sama, z kubkiem kakaa otulona grubym kocem, a Ty balujesz pewnie na jakiejś imprezie zaliczając jakąś naćpaną lalę. a jutro jak gdyby nigdy nic spotkasz się ze swoją aktualną laską i będziesz jej wciskał kit że tylko ją kochasz. żałosne.

Nie wracaj  nie pisz  nie dzwoń... teksty

paulinka.123 dodano: 11 lipca 2011

Nie wracaj , nie pisz , nie dzwoń , nie patrz , nie żałuj - nie chcę Cię znać i to wszystko tylko dlatego że tak fantastycznie zrobiłeś mnie w chuja , wiesz ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV