głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
patrjaa cofnąć czas o to jebane 5 miesięcy wstać w nocy i zatrzymać zegar żeby już nic nie zmieniać. żeby wszystko było po prostu na swoim miejscu wszyscy czuli szczęśc

patrjaa

patrjaa.moblo.pl
cofnąć czas o to jebane 5 miesięcy wstać w nocy i zatrzymać zegar żeby już nic nie zmieniać. żeby wszystko było po prostu na swoim miejscu wszyscy czuli szczęście w dus
cofnąć czas o to jebane 5 miesięcy... teksty

patrjaa dodano: 4 grudnia 2011

cofnąć czas o to jebane 5 miesięcy wstać w nocy i zatrzymać zegar, żeby już nic nie zmieniać. żeby wszystko było po prostu na swoim miejscu, wszyscy czuli szczęście w duszy, a my czuliśmy w sercu. było przecież na zawsze i powinno tak zostać, a teraz po prostu jestem dla ciebie obca .

♥ . :   teksty patrjaa dodał komentarz: ♥ . : * do wpisu 4 grudnia 2011
nie  kochana. nic Ci nie da... teksty

patrjaa dodano: 4 grudnia 2011

nie, kochana. nic Ci nie da pociągnięcie mnie z bara. no może jedynie tyle , że miałaś okazje otrzeć się o czystą zajebistość./ [?]
Autor cytatu: wyjebanewpjzdu

mała osóbka z górą potężnych... teksty

patrjaa dodano: 4 grudnia 2011

mała osóbka z górą potężnych uczuć i chwilowym burdelem przeżyć próbująca ogarnąć wielki świat rzeczywistości .

związek z nim nie tylko nauczył... teksty

patrjaa dodano: 4 grudnia 2011

związek z nim nie tylko nauczył mnie , że płacz po nocach w poduszkę nic nie daje . dotarło do mnie , że lepiej się nie przyzwyczajać , nie przywiązywać , nie zapamiętywać . najlepiej jest mieć na wszystko wyjebane , tak bardzo jak tylko jest to możliwe .

przeszłość umiera . nie chcę jej... teksty

patrjaa dodano: 3 grudnia 2011

przeszłość umiera . nie chcę jej pamiętać .

nieporozumieniem był fakt  że bóg... teksty

patrjaa dodano: 3 grudnia 2011

nieporozumieniem był fakt, że bóg nas połączył, a później tak drastycznie od siebie oddzielił .

codzienność  rozsuwam verticale... teksty

patrjaa dodano: 3 grudnia 2011

codzienność, rozsuwam verticale,gdzie nie spojrzę widzę psy i ich spaczone detale,gdzie nie pójdziesz to jest normą,pierdolona rzeczywistość, codzienność, to teraz widzisz wszystko .

dobre : D teksty patrjaa dodał komentarz: dobre : D do wpisu 3 grudnia 2011
prostu potrzebuję kogoś  mimo  że... teksty

patrjaa dodano: 3 grudnia 2011

prostu potrzebuję kogoś, mimo, że krzyczę wszystkim wokół, że nikogo nie chcę, że dam sobie rade sama, że nie ufam, że wole być sama. nieprawda .

i nastała wyczekiwana sobota! ♥. teksty

patrjaa dodano: 3 grudnia 2011

i nastała wyczekiwana sobota! ♥.

byłeś nadzieją na lepsze jutro.... teksty

patrjaa dodano: 1 grudnia 2011

byłeś nadzieją na lepsze jutro. byłeś iskierką w moim oku . byłeś kimś, kogo kochało całe moje serce. byłeś kimś bez kogo nie potrafiłam funkcjonować. byłeś kimś ważnym, nadzwyczajnym mimo tych wszystkich rzeczy, które mówiły mi tak bliskie osoby, ja dalej wierzyłam w tą twoją idealność. byłeś kimś od kogo byłam uzależniona. byłeś osobą, która wywoływała u mnie szczęście zwykłym spojrzeniem . BYŁEŚ ! I mogłabym tu wymieniać wiele niezwykłych słów na twój temat. rozpisywać ciepło w twoich ramionach, pocałunek, spojrzenie w twoje oczy i opisywać 1000 ról, które potrafiłeś wywołać w zwykłej dziewczynie. a wiesz kim teraz jesteś ? osobą, która zniszczyła mnie w środku , zniechęciła do miłości i chłopaków tak , że nie potrafię już kochać . nie zależy mi na niczym związanym z tobą, a twoja osoba jest dla mnie kompletnie niezauważalna. cudem było wyleczenie się z ciebie, naprawdę . dziś jesteś nic nieznaczącym skurwysynem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV