głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
patrjaa o to właśnie w tym wszystkim chodzi na początku ma boleć łzy krew i próby samobójcze mają dać Ci do zrozumienia że życie w każdej chwili może z Tobą tak po pros

patrjaa

patrjaa.moblo.pl
o to właśnie w tym wszystkim chodzi na początku ma boleć łzy krew i próby samobójcze mają dać Ci do zrozumienia że życie w każdej chwili może z Tobą tak po prostu wyg
o to właśnie w tym wszystkim chodzi... teksty

patrjaa dodano: 16 luty 2013

o to właśnie w tym wszystkim chodzi, na początku ma boleć, łzy, krew i próby samobójcze mają dać Ci do zrozumienia, że życie w każdej chwili może z Tobą tak po prostu wygrać. i właśnie wtedy kiedy ono pokłada Cię po raz kolejny na glebę, Ty musisz wstać choć nie wiem jak cholernym wyczynem by to było, wstać i uświadomić sobie, że jest jeszcze wiele rzeczy, które mogą cieszyć, że jest wiele osób, którym zależy. z uniesioną głową ku górze iść przed siebie, nie dając życiu kolejnej satysfakcji z wygranej, i już nigdy nie popełnić tego samego błędu, już nigdy więcej nie cierpieć tak samo .

znów dał mi posmakować... teksty

patrjaa dodano: 11 luty 2013

znów dał mi posmakować niespełnionych obietnic. znowu odszedł. bez żadnych wyjaśnień. tak po prostu. zostawił mnie samą ze wszystkimi wspomnieniami. a podobno tak mu zależało . wszystko runęło w jednej sekundzie . padło kilka niepotrzebnych słów, które zabolały.. kurewsko zabolały . próbuję to wszystko jakoś ogarnąć, zrozumieć, poukładać .

zamiast schudnąć  tyję. zamiast... teksty

patrjaa dodano: 11 luty 2013

zamiast schudnąć, tyję. zamiast zapomnieć, wspominam. zamiast wziąć się w garść, rozklejam się jeszcze bardziej. zamiast odejść, wracam.zamiast kochać, nienawidzę. zamiast nienawidzić, kocham. zamiast śmiać się, płaczę. zamiast żyć, umieram .

zrań mnie prawdą ale nigdy nie... teksty

patrjaa dodano: 9 luty 2013

zrań mnie prawdą ale nigdy nie pocieszaj kłamstwem .

co wieczór wyobrażam sobie nas..... teksty

patrjaa dodano: 9 luty 2013

co wieczór wyobrażam sobie nas.. razem, przytulonych, ręce splecione, siedzimy na ławce i wspólnie spoglądamy w niebo, widzimy tam setki niebieskich oczu, które spoglądają na nas i cieszą się naszym szczęściem . kiedyś tak właśnie było.. pamiętasz ? no właśnie.. kiedyś.. teraz nie ma już nas.. nie ma już nic . wszystko runęło.. kawałek po kawałku . przestaliśmy do siebie mówić , dzwonić, pisać.. i tak się skończyliśmy..odeszliśmy.. bez żadnych wyjaśnień . każdy poszedł w swoją stronę, zaczął żyć swoim życiem .

dopiero wieczorami odklejam sztuczny... teksty

patrjaa dodano: 9 luty 2013

dopiero wieczorami odklejam sztuczny uśmiech , patrzę w lustro i momentalnie zalewa mnie lawina wspomnień .

przyjaciele   to właśnie oni... teksty

patrjaa dodano: 9 luty 2013

przyjaciele , to właśnie oni utrzymują mnie przy życiu , uświadamiając mi jak ważny jest każdy dzień , bo on już się nie powtórzy.. nigdy .

ja tylko żyję we własnym świecie... teksty

patrjaa dodano: 9 luty 2013

ja tylko żyję we własnym świecie, do którego tylko nieliczni mają dostęp . i wiesz ? jestem wiele w stanie zapomnieć, ale są rzeczy, chwile, których nie da się od tak wymazać z pamięci .

Ze słuchawkami w uszach kładę się... teksty

patrjaa dodano: 9 luty 2013

Ze słuchawkami w uszach kładę się na zajebiście twardym dywanie i zaczynam rozmyślać. Przed oczami mam Twój obraz. Widzę Twój uśmiech, który kiedyś paraliżował każdą część mojego ciała w kilka sekund. Momentalnie zaczynają przelatywać mi jedne z najlepszych chwil mojego życia, a mianowicie były to wszystkie wieczory spędzone z Tobą, bo jakże inaczej. Słysze Twój głos, a oddycham resztkami Twojego zapachu. Czuje się dokładnie jak kiedyś, kiedy z nieznanych przyczyn znikałaś na pare dni. Tylko czymś się to różni. Wtedy wracałaś, a teraz jest to nierealne. Ta świadomośc, że zobaczyć Cie moge tylko w śnie rozpierdala mnie od środka. Przecież oddałbym wszystko, żeby zobaczyć Cie choć na chwilę . \ fictionstory.photoblog ♥.

strach to czasem brzydka rzecz . nie... teksty

patrjaa dodano: 8 luty 2013

strach to czasem brzydka rzecz . nie pozwala ci doznawać najpiękniejszych chwil . będzie twoim przekleństwem , jeśli go nie pokonasz .

nagle zdajesz sobie sprawę  że... teksty

patrjaa dodano: 8 luty 2013

nagle zdajesz sobie sprawę, że wszystko sie skończyło.naprawdę. i próbujesz zapamiętać , w którym momencie to wszystko się zaczęło. i odkrywasz że zaczęło się wcześniej niż myślisz, długo wcześniej. i to w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że to wszystko zdarzyło się tylko raz. i nie ważne jak bardzo się starasz, nigdy nie poczujesz się taki sam. nie będziesz już nigdy się czuć Trzy Metry Nad Niebem .

stał sie obcym człowiekiem w... teksty

patrjaa dodano: 7 luty 2013

stał sie obcym człowiekiem w ułamku sekundy . / miśka .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV