głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
patrjaa to co było między nami to są żarty to było płytkie kruche udawane no a życie jest szybkie więc już pozamiatane to nie było nam pisane niestety dziś nie chcę już

patrjaa

patrjaa.moblo.pl
to co było między nami to są żarty to było płytkie kruche udawane no a życie jest szybkie więc już pozamiatane to nie było nam pisane niestety dziś nie chcę już chłopcz
to co było między nami to są... teksty

patrjaa dodano: 9 kwietnia 2012

to co było między nami to są żarty,to było płytkie,kruche,udawane,no a życie jest szybkie,więc już pozamiatane,to nie było nam pisane,niestety, dziś nie chcę już chłopczyka,tylko szukam mężczyzny,mam dość tandety,zmieniłam gust, choć dalej lubię za duże bluzy i dresy,ale cenię najbardziej jak chłopak ma mózg,dlatego na mojej liście dziś nie ma cię już .

słucham muzyki  kiedy nie mogę... teksty

patrjaa dodano: 9 kwietnia 2012

słucham muzyki, kiedy nie mogę zasnąć,nas nie ma już dawno, nie będzie już nigdy,mam blizny, bo parę chwil po kuło jak igły,dziś to tylko parę dni z kalendarza,do których nie wracamy,no cóż tak się zdarza,to nie było tych nerwów warte .

A teraz leżąc na łóżku i... teksty

patrjaa dodano: 9 kwietnia 2012

A teraz leżąc na łóżku i wpatrując się w sufit,zastanawiam się,dlaczego zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak, który ma wszystko, a jednak ciągle czegoś mu brakuje - brakuje mu tej cholernej,pierdolonej miłości .

czasami po prostu mam ochotę wyjść... teksty

patrjaa dodano: 8 kwietnia 2012

czasami po prostu mam ochotę wyjść nie mówiąc nikomu gdzie, poszlajać się,ze słuchawkami w uszach pierdoląc te wszystkie sentymenty,które tak mocno trzymają ból .

wszystko można jeśli się przecież... teksty

patrjaa dodano: 7 kwietnia 2012

wszystko można jeśli się przecież chce, wiesz dla chcącego nic trudnego, też to słyszałeś gdzieś? sam już nie wiem czy to ma sens, gdzie ta wartość w słowie ja jakoś chce i co? i kurwa nie mogę .

19 : 19   SPIERDALAJ . teksty

patrjaa dodano: 4 kwietnia 2012

19 : 19 - SPIERDALAJ .

kto jest wróg a kto przyjaciel to ci... teksty

patrjaa dodano: 3 kwietnia 2012

kto jest wróg a kto przyjaciel to ci pokaże samo życie w swoim czasie .

lubię być pod wpływem mogę robić... teksty

patrjaa dodano: 3 kwietnia 2012

lubię być pod wpływem,mogę robić wszystko to co mi się żywnie podoba, mogę odpierdalać w najlepsze i pierdolić konsekwencje : D mogę nawet powiedzieć ci jak bardzo mi zależy i,że cię kocham, bo ty wtedy i tak w to nie uwierzysz .

tak długo można kogoś szukać a... teksty

patrjaa dodano: 3 kwietnia 2012

tak długo można kogoś szukać,a tak szybko stracić,tak łatwo błędy popełnić , a jak trudno naprawić. stracona wiara w lepsze jutro,kiedy sumienie nie daje zasnąć,nagle w to co wierzyłeś może pewnego dnia zgasnąć .

  powiedz mi  co to jest miłość?... teksty

patrjaa dodano: 3 kwietnia 2012

- powiedz mi, co to jest miłość? wierzysz w nią? - pij, nie pierdol .

nie cierpię tego  że gdy położę... teksty

patrjaa dodano: 2 kwietnia 2012

nie cierpię tego, że gdy położę się spać, włącza mi się myślenie.myślenie o tobie.wyobrażam sobie sytuacje,podczas których jesteśmy razem i jesteśmy tak bardzo szczęśliwi.a potem uświadamiam sobie że nie ma, nie było i nie będzie żadnych nas i to boli, cholernie boli.

  nadal jesteś smutna  prawda?   nie... teksty

patrjaa dodano: 29 marca 2012

- nadal jesteś smutna, prawda? - nie tylko zmęczona... - czym? - walką o coś pięknego, - nie zdobyłaś tego? - nie, kiedy już wyciągam rękę to się oddala, unosi wysoko, wysoko i pęka... jak bańka mydlana, dotkniesz jej i pufff znika .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV