 |
pati19r20.moblo.pl
Kocham Cię . powiedziała patrząc na chłopaka jej życia . Mówiłaś coś ? powiedział chłopak wyciągając z uszu słuchawki . Mówiłam że ładna dziś pogoda . Ja Cb t
|
|
 |
- Kocham Cię . powiedziała patrząc na chłopaka jej życia . - Mówiłaś coś ? powiedział chłopak wyciągając z uszu słuchawki . - Mówiłam , że ładna dziś pogoda . - Ja Cb też . włożył słuchawki do kieszeni i pocałował ją .
|
|
 |
`a tak w ogóle mam się dobrze
jeszcze o tym usłyszysz, na
marginesie kolo
wbijam chuj w Twoje opisy `
|
|
 |
nie zrozum mnie źle, czasem lubie Cię upić i popatrzeć jak sie gubisz.
|
|
 |
nie żałuję, bo nie umiem, nie zapominam i nie pamiętam, swoją przyszłość buduję.
|
|
 |
dwie twarze ma , jedna jest dobra, druga jest zła .
|
|
 |
nigdy nie wierz, kiedy mówię że nie chcę.
|
|
 |
weź polej im za moje zdrowie albo posyp kreskę, bo już nie wiem co jest w modzie
|
|
 |
bo ona tak naprawdę chciała tylko pić i tęsknić . i umrzeć czasami chciała . najlepiej na atak wspomnień .
|
|
 |
I nienawidzę Cię za moment, w którym sprawiłeś, że w oczach stanęły mi łzy.
|
|
 |
Jestem bardzo uczuciowa, niecierpliwa, szczera do bólu, marudna, czasem niepewna siebie, trochę wkurzająca, ale przynajmniej jestem sobą.
|
|
 |
mimo tego, że było mi cholernie zimno i tego, że jestem chora, ten głupek wyciągnął mnie z domu na spacer, prosząc mamę, by puściła mnie, a on zadba o to bym się ubrała. no kocham go naprawdę.
|
|
 |
proszę Cię, nie zostawiaj mnie. nie zostawiaj... wiem, że popełniam masę błędów, które nie należy wybaczać, ale Ty wybaczyłeś. zawsze byłeś, wspierałeś. bez Ciebie sobie nie poradzę. bez Ciebie zostanę na tym pierdolonym dnie, już się z niego nie odbiję. obiecuję, że rzucę to wszystko w cholerę. to po prostu zwykłe załamanie nerwowe, to przez nie zeszłam na dno. ale obiecuje, i jeśli Ty będziesz - wyjść z niego. podnieść się i znów o własnych siłach i z optymizmem patrzeć na świat. ale proszę nie zostawiaj mnie... kocham Cię kurwa!
|
|
|
|