|
pati0705.moblo.pl
I wykrztusiła to wreszcie z najbardziej sztucznym uśmiechem na jaki było ją stać Naprawdę ślicznie razem wyglądacie
|
|
|
`I wykrztusiła to wreszcie z najbardziej sztucznym uśmiechem na jaki było ją stać " Naprawdę ślicznie razem wyglądacie"
|
|
|
Smutna dziewczyna na ziemi siedziała tylko muzyka jej płacz zagłuszała... jeszcze przed chwilą uśmiech uroczy, a teraz zaciśnięte usta i zamkniete oczy... znak zycia tylko łzy dają, które płyną po policzkach i nie przestają.
|
|
|
-zapamiętam Cię taką, jaką Cię poznałem - a jaką mnie poznałeś? - wyjątkowy przypadek... prawie zawsze uśmiechnięta, znająca się na żartach, potrafiąca mnie rozbawić... potrafiąca rozmawiać...;)
|
|
|
Powiedz, że tym razem nam się uda, że nie będzie kolejnego 'żegnaj'.
|
|
|
moje imię podoba mi się tylko wtedy , gdy On je wypowiada.
|
|
|
I got used to pretend that feels good... przyzwyczaiłam się udawać, że czuję się dobrze ;/
|
|
|
Wiem jak boli usłyszeć " tak będzie lepiej " ...
|
|
|
Każdego dnia będę Ci dziękowała, że wybrałeś właśnie mnie;p
|
|
|
Nadszedł dzień, na który czekałaś. Byłaś dzieckiem a dziś się dorosła stałaś. Dziś świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych, choć poważnych dni! Wielka radość i sielanka możesz szaleć aż do ranka. Koniec barier, ograniczeń-być dorosłą to jest życie!! ;x
|
|
|
Stan Twojej kasy nie ma dla mnie znaczenia . . . Jestem dziewczyną Nie do kupienia . . . Jesteś słaby ? Jak Twoja kariera ? Trafiłeś na dziewczynę, Z którą się nie zadziera ! `; D .
|
|
|
` Nauczyłeś mnie żyć i pozwoliłeś uwierzyć w siebie
|
|
|
|