głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paoulina995 Milcząc mogła tylko zyskać nie tracić Nie zasłużył na gwiazdy. Nie zdradził jej z innymi kobietami ale w najgorszy możliwy sposób.Wiedział że Go kocha więc dawa

paoulina995

paoulina995.moblo.pl
Milcząc mogła tylko zyskać nie tracić
Milcząc mogła tylko zyskać  nie... teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Milcząc,mogła tylko zyskać, nie tracić

Nie zasłużył na gwiazdy. teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Nie zasłużył na gwiazdy.

Nie zdradził jej z innymi kobietami... teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Nie zdradził jej z innymi kobietami,ale w najgorszy,możliwy sposób.Wiedział,że Go kocha,więc dawał jej tylko tyle,żeby żyła nadzieją,że On również kiedyś ją pokocha,choć było to niemożliwe.Już nie był zdolny do takiego uczucia.Utracił tę zdolność

Nie chciał jej skrzywdzić  a jednak... teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Nie chciał jej skrzywdzić, a jednak dopuścił się wobec niej zdrady.

Dlaczego On tak bardzo się przed... teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Dlaczego On tak bardzo się przed nią ukrywał?

Walczyła ze sobą chociaż od... teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Walczyła ze sobą,chociaż od początku wiedziała,jak to się skończy.Nie mogła się oprzeć takiej pokusie.

Chciałam tylko...żeby został. teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Chciałam tylko...żeby został.

Rozpaczliwie pragnęła być kimś... teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Rozpaczliwie pragnęła być kimś dla Niego. Nie tylko dla innych.

Zamknęła oczy i przytuliła... teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Zamknęła oczy i przytuliła policzek do Jego policzka

Jej umysł wyłączył przypływ... teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Jej umysł wyłączył przypływ informacji.Stały się zbędne.Ważne były tylko tkwiące w jej głowie obrazy i wspomnienia.Nie liczyła się teraźniejszość, tylko wydarzenia z przeszłości,odtwarzane powoli,jak film

Nikogo nie było widać  a mimo to... teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

Nikogo nie było widać, a mimo to,jak zawsze,czuła Jego obecność.

W jej oczach nie dostrzegł radości... teksty

paoulina995 dodano: 19 maja 2012

W jej oczach nie dostrzegł radości, a tylko oczekiwanie: w końcu, po wszystkim co zrobił,odpokutuje za swoje zachowanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.