głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paoulina995 Ludzie wiedzą że są nieszczęśliwi ale mało kto wie że mógłby być szczęśliwy. Zabijasz mnie. Powoli Dokładnie. Nic już nie smakuje tak samo nawet powietrze. Wszy

paoulina995

paoulina995.moblo.pl
Ludzie wiedzą że są nieszczęśliwi ale mało kto wie że mógłby być szczęśliwy.
Ludzie wiedzą  że są... teksty

paoulina995 dodano: 14 października 2012

Ludzie wiedzą, że są nieszczęśliwi, ale mało kto wie, że mógłby być szczęśliwy.

Zabijasz mnie.    Powoli     Dokładnie. teksty

paoulina995 dodano: 14 października 2012

Zabijasz mnie. Powoli, Dokładnie.

Nic już nie smakuje tak samo  nawet... teksty

paoulina995 dodano: 13 października 2012

Nic już nie smakuje tak samo, nawet powietrze. Wszystko jest gorzkie, nijakie. Gdzie szukać, szczęścia? Gdzie szukać jakiegokolwiek ukojenia? Nigdzie, drogę do tego ucinam sobie sama. Nie walcząc, poddając się. Przegrana w moim życiu? W życiu tylko przegrywam.. Cała ja.

To uczucie  kiedy brakuje Ci kogoś... teksty

paoulina995 dodano: 12 października 2012

To uczucie, kiedy brakuje Ci kogoś, z kim nawet nie wiesz jak by było, kogoś, kogo nigdy nie miałeś.

Mam małą prośbę. Zamknij oczy i... teksty

paoulina995 dodano: 12 października 2012

Mam małą prośbę. Zamknij oczy i pomyśl o nas. Jak siedzimy na ławce i cieszymy się sobą. Nie obchodzi nas, że zaraz zacznie lać, a my zmokniemy. Nie obchodzi nas, że jest cholernie zimno. Ty dajesz mi bluzę, mimo że tego nie chcę. Jesteś taki kochany. Gdy tylko zaczyna kropić, my cieszymy się z tego. Mija kilka sekund a my mokrzy, ale szczęśliwi. Szczęśliwie zakochani. Gdy już czas wrócić do domu, nie możemy się pożegnać. Tak wciąż nam mało. Możesz otworzyć oczy. Rozumiesz? Mnie już nie ma obok i tak na prawdę wcale tego nie żałujesz.

Uśmiechałam się. Wielki tłum... teksty

paoulina995 dodano: 12 października 2012

Uśmiechałam się. Wielki tłum znajomych nie pomógł mi w walce z samotnością. Uśmiechałam się fałszywie. Raziłam tym fałszem, nieszczerością... Raziłam smutkiem. I tęsknotą. Żalem. Ale uśmiechałam się, bo nie chciałam psuć dobrego wrażenia. Nikt nie wiedział, jak jest. Nikt nie wiedział, że wciąż b o l i.

Mój głos czasami bywa obcy  ludzie... teksty

paoulina995 dodano: 12 października 2012

Mój głos czasami bywa obcy, ludzie przecież różnie reagują na samotność. Chciałabym do ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że tęsknię. Nie wiem, czy to coś znaczy, nigdy nie chciałam niczego ci niszczyć, chciałam ci tylko powiedzieć, że tęsknię. Że kurwa tęsknię.

Od jutra świat miał być dobry. Od... teksty

paoulina995 dodano: 12 października 2012

Od jutra świat miał być dobry. Od jutra miałam chudnąć, zapomnieć, uczyć się, zmieniać się. Jutro miał być lepszy dzień. Nigdy dzisiaj.

To miasto jest za małe.   Widuję... teksty

paoulina995 dodano: 12 października 2012

To miasto jest za małe. Widuję Cię co dwa dni. I co dwa dni widuję wspomnienia.

chyba jest mi źle w tym momencie. i... teksty

paoulina995 dodano: 12 października 2012

chyba jest mi źle w tym momencie. i będzie tak jeszcze przez najbliższych tysiąc momentów, a później się ogarnę i będę nadal robić swoje. no pewnie, przecież nic takiego się nie stało. przecież...

Niedawno ktoś powiedział mi  że... teksty

paoulina995 dodano: 12 października 2012

Niedawno ktoś powiedział mi, że nie warto żałować swoich decyzji. Staram się.

… i przychodzi w życiu taki czas... teksty

paoulina995 dodano: 12 października 2012

… i przychodzi w życiu taki czas, gdzie nie masz kompletnie na nic ochoty. Drobnostki, które kiedyś Cię cieszyły, dzisiaj nie mają już żad­nego znaczenia. Kiedyś cieszyłaś się patrząc gdy rankiem wstaje słońce. Dzisiaj go nienawidzisz. Pokochałaś noc, gwiazdy, własną poduszkę do której wieczorami tulisz się i wylewasz w nią tysiące łez. … A te usta, oczy, spojrzenie nie robią już na Tobie wielkiego wrażenia. Już to na Ciebie nie działa. Uodporniłaś się. Nie potrafisz okazać żadnych uczuć, powiedzieć te­go co myślisz. Czujesz się jakbyś miała na sobie kamizelkę uczuciood­porną. Jakby ktoś zrobił Ci ogromną dziurę w klatce piersiowej, niszczył od środka. Jesteś taka bezradna… Nie potrafisz się z niczego cieszyć, wszys­tko Cię dołuje. Czujesz się tak cholernie samotna. Nie możesz patrzeć na szczęście innych …

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV