głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
orchidee Chciałbym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuję cię nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej gdybym cię nienawidził. Czasami myślę że cię nienawidzę a potem

orchidee

orchidee.moblo.pl
Chciałbym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuję cię nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej gdybym cię nienawidził. Czasami myślę że cię nienawidzę a potem cię
Chciałbym cię nienawidzić. Chcę... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

Chciałbym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuję cię nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej, gdybym cię nienawidził. Czasami myślę, że cię nienawidzę, a potem cię spotykam i…”

“Bo boje się  że znudzisz się... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

“Bo boje się, że znudzisz się mną. Boję się, że powiedz mi wreszcie: “jest inaczej niż było, nie wiem co czuję”. Niestety już to słyszałam. Dlatego chcę Cię jak najwięcej już teraz.”

Całą noc przewracał się w... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

Całą noc przewracał się w łóżku, myśląc o niej. Ponieważ ona przez całą noc robiła to samo, można było prawie uznać, że spędzili ją razem.

Jestem wkurwiona i trzaskam drzwiami... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

Jestem wkurwiona i trzaskam drzwiami, żegnając się ze swoimi marzeniami. Myślę, że to koniec, umieram bez niego…wiem, że może być w tym coś szalonego. Pamiętam noc gdy nasze spojrzenia się w ciemnościach spotkały, w moim sercu te wspomnienia pozostały. Lecz nagle podnoszę wzrok a serce mocniej bije, on na mnie patrzy a ja znów żyję. I znowu czuję w sobie uderzenie gorąca, przede mną jest tysiąc promieni słońca. Uśmiech powraca i jestem szczęśliwa, moja sytuacja już nie jest wątpliwa. Jego widok mój ból zabija, mój smutek zwyczajnie przemija. On jest moim sacrum, on jest moją wiarą, bez niego jestem życiową ofiarą.

Czasami naprawdę wydaje mi się  że... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

Czasami naprawdę wydaje mi się, że nie ma sensu przyjaźnić się z ludźmi. Po chwili odchodzą z twojego życia i pozostawiają po sobie ból, który jest gorszy od pustki, jaką się miało w sercu zanim przyszli.

Najpiękniejsze uczucie? Czuć się... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

Najpiękniejsze uczucie? Czuć się potrzebnym. Nic temu nie dorówna…

dni i noce niekończącej się tęsknoty teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

dni i noce niekończącej się tęsknoty

“Uczę się Ciebie na pamięć.... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

“Uczę się Ciebie na pamięć. Chcę zapamiętać Twój zapach, każdy zakątek Twego ciała..”

Pytasz dlaczego Cię uwielbiam? Po... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

Pytasz dlaczego Cię uwielbiam? Po prostu widzę w Tobie to,czego nie potrafię dostrzec w nikim innym

Uzależniasz się od drugiego... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

Uzależniasz się od drugiego człowieka tak bardzo, że sama jego nieobecność Cie boli i wkurwiasz się na cały świat, gdy go nie ma.

“Zresztą  to całkiem naturalna... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

“Zresztą, to całkiem naturalna reakcja. W końcu był jej pierwszym i do tej pory jedynym mężczyzną - jak miałaby go zapomnieć?”

Dzieci dostają nową zabawkę... teksty

orchidee dodano: 25 grudnia 2014

Dzieci dostają nową zabawkę, pobawią się i rzucą ją w kąt. Chłopcy znajdą dziewczynę, zabawią się i zostawią. Dzieci wracają do zabawek, ale ta zabawka nie wygląda jak nowa, jak na początku, trochę brudna, nie taka jak wcześniej. Chłopcy wracają do dziewczyn, ale one nie wyglądają jak na początku, mają brudne, złamane serca, boją się zakochać po raz drugi

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV