głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onthewaytowonderland Tak to On.Potrzebowała go.Był dla niej jak powietrze a przecież nie da się żyć bez powietrza.Dniami i nocami myślała o nim tęskniła wciąż...kochała. Nadzieja i

onthewaytowonderland

onthewaytowonderland.moblo.pl
Tak to On.Potrzebowała go.Był dla niej jak powietrze a przecież nie da się żyć bez powietrza.Dniami i nocami myślała o nim tęskniła wciąż...kochała.
Tak to On.Potrzebowała go.Był dla... teksty

onthewaytowonderland dodano: 26 października 2014

Tak,to On.Potrzebowała go.Był dla niej jak powietrze, a przecież nie da się żyć bez powietrza.Dniami i nocami myślała o nim,tęskniła wciąż...kochała.

Nadzieja i radość w sercu... teksty

onthewaytowonderland dodano: 26 października 2014

Nadzieja i radość w sercu powróciły.Rozświetliły Egipskie ciemności i nastała jasność,a razem z nią powróciły też inne uczucia. Zaczęło się życie.

Słońce przebijało przez... teksty

onthewaytowonderland dodano: 26 października 2014

Słońce przebijało przez ciemność.Narastało z każdą sekundą w siłę.Oświetlało beznadzieje dnia codziennego, oświetlało ludzi i wszystko wokół nich.Przebiło kamienne serca, rozświetliło na nowo, zasiało ziarenka wiary.

Czuła zimno  przeszywające... teksty

onthewaytowonderland dodano: 26 października 2014

Czuła zimno, przeszywające zimno.Serce było twarde jak kamień i zimne jak lód.Niegdyś kochająca dziewczyna,teraz królowa lodu- tak,to właściwe stwierdzenie...Królowa lodu.

Opadła bez sił.Jej ciało straciło... teksty

onthewaytowonderland dodano: 26 października 2014

Opadła bez sił.Jej ciało straciło kontrolę,ręce i nogi odmawiały posłuszeństwa, też opadły.Nie miała sił.Widziała ciemność.Umysł się wyłączył.Nagle się szybko podniosła, siedziała cała spocona i przestraszona.To tylko sen.Głupi sen...pomyślała.

Dziewczyna zapytała chłopaka:... teksty

onthewaytowonderland dodano: 1 października 2013

Dziewczyna zapytała chłopaka: "Lubisz mnie?" On powiedział "Nie" Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. Znowu powiedział "Nie" Zapytała wiec jeszcze raz: "Jestem w twoim sercu?" Powiedział "nie" Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię.Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem.Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty!

 mam teksty onthewaytowonderland dodał komentarz: *mam do wpisu 1 października 2013
Poprzednia 1
2
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV