głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oncoastofworld Niż sztuszczy śmiech wolę szczery płacz. Codziennie robię makijaż układam włosy przybieram swój najpiękniejszy uśmiech staram się wyglądać idealnie. Czemu ? Pon

oncoastofworld

oncoastofworld.moblo.pl
Niż sztuszczy śmiech wolę szczery płacz.
Niż sztuszczy śmiech wolę szczery... teksty

oncoastofworld dodano: 20 stycznia 2011

Niż sztuszczy śmiech wolę szczery płacz.

Codziennie robię makijaż  układam... teksty

oncoastofworld dodano: 20 stycznia 2011

Codziennie robię makijaż, układam włosy, przybieram swój najpiękniejszy uśmiech, staram się wyglądać idealnie. Czemu ? Ponieważ próbuję przekonać świat i samą siebie, że bez Ciebie też jestem szczęśliwa.

Lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

oncoastofworld dodano: 20 stycznia 2011

Lizaki zamieniły się na papierosy, praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. pamiętasz, kiedy zabezpieczać się znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? kiedy najgorsza rzecz, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka to że jesteś głupia. kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem. twoimi największymi wrogami było twoje rodzeństwo. kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie najszybciej. kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. jedynymi narkotykami było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą mama wrzucała do zupy? najgorszy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci i kiedy pożegnania oznaczały tylko do zobaczenia jutro.

dzięki  Tobie  i temu co mi... teksty

oncoastofworld dodano: 20 stycznia 2011

dzięki, Tobie, i temu co mi zrobiłeś. lepiej poznałam, samą siebie. dowiedziałam, się nawet, że potrafię, jednocześnie, płakać, i udawać, że jestem, szczęśliwą.

Fakt   szczęścia nie kupisz   bo to... teksty

oncoastofworld dodano: 20 stycznia 2011

Fakt , szczęścia nie kupisz , bo to nie dziwka , która się sprzedaje .

Niby wielka miłość  ale nigdy nie... teksty

oncoastofworld dodano: 20 stycznia 2011

Niby wielka miłość, ale nigdy nie pokazałabyś się mu bez makijażu, bez dokładnie ułożonych włosów i bez starannie wyprasowanych ubrań ...

Wyobraziła sobie bezsenne noce... teksty

oncoastofworld dodano: 19 stycznia 2011

Wyobraziła sobie bezsenne noce, setki pieniędzy wydane na papierosy, alkohol i leki - nasenne lub przeciwbólowe. Zobaczyła siebie wiecznie zapłakaną bez chęci do życia. Miała przed oczami obraz siebie samej siedzącej na dywanie w porozciąganym swetrze, na podłodze leżały ich wspólne zdjęcia, na których byli szczęśliwi - w co nie mogla uwierzyć, po tym co ostatnio przeszli. A kiedy otrząsnęła się i znowu widziała jego, z pytającą miną i czekającego na odpowiedz, powiedziała: -Nie. Nie jestem gotowa na miłość..

lubię prowokować   wrednie się... teksty

oncoastofworld dodano: 19 stycznia 2011

lubię prowokować , wrednie się odzywać i mieć wyjebane na wszystko. to ja łamię wszelkie zasady , nic sobie z tego nie robiąc. pale w publicznych miejscach - gdy tylko mam na to ochotę , kłócę się z kanarem - nie podając prawdziwego nazwiska do mandatu , gram na nerwach sąsiadów.

'tęsknota? to brak oddechu  to łzy... teksty

oncoastofworld dodano: 19 stycznia 2011

'tęsknota? to brak oddechu, to łzy na policzkach, to żal w sercu, to nie przespane noce, to wszystko co najgorsze, wiesz.' i mam swoje wyjasnienie nieprzespanych nocy..

po alkoholu mówimy głupoty  szkoda... teksty

oncoastofworld dodano: 18 stycznia 2011

po alkoholu mówimy głupoty, szkoda Tylko, że te głupoty to szczera prawda.

Uwielbiała jego śmieszny ton... teksty

oncoastofworld dodano: 18 stycznia 2011

Uwielbiała jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

Czasem robię coś wbrew sobie nie... teksty

oncoastofworld dodano: 18 stycznia 2011

Czasem robię coś wbrew sobie nie wiedząc dlaczego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV