 |
ogarnijtensyfxx.moblo.pl
może i on zajebiście ci się podoba i chcesz rozwalić mój związek z nim ale my jesteśmy we dwójke i nas nie pokonasz mała bo nasza miłość jest silniejsza niż twoje c
|
|
 |
może i on zajebiście ci się podoba i chcesz rozwalić mój związek z nim , ale my jesteśmy we dwójke i nas nie pokonasz mała , bo nasza miłość jest silniejsza niż twoje cycki i brak rozumu
|
|
 |
Najgorzej jest wtedy, kiedy podejmiesz jakąś decyzję, której potem bardzo żałujesz, ale nie można jej już cofnąć.
|
|
 |
nie wszystko da się naprawić, ale wszystko można zacząć na nowo.
|
|
 |
zamknij mordę, albo kopnę Cię tam gdzie większość debili przechowuje rozum
|
|
 |
jutro ? jutro wstanę z uśmiechem na ustach i postanowię być cholernie szczęśliwa .
|
|
 |
1 listopada - zebrała się rodzina, zresztą jak zwykle. posiedzieliśmy z godzine na cmentarzu a następnie pojechaliśmy do babci. był tam mój siostrzeniec, siostrzenica i jeszcze jeden siostrzeniec. najpierw pobawiłam sie z nimi w chowanego i w głuchy telefon.. przestałam choć na chwile o tym wszystkim myśleć. po jakiś trzech godzinach wszyscy sie rozjechali. wróciłam do domu. usiadłam na parapecie ze szlugą i lampką wina, założyłam słuchawki na uszy, a w głośnikach był głos piha. myślałam o tym wszystkim. o tobie, o nas. następnie wzięłam bucha, a po chwili już łzy spływały mi po policzku. przypomniały mi się wszystkie twoje słowa skierowane do mnie.. i powiedz mi jedno. po chuj to wszystko było ?
|
|
 |
dzisiaj ktoś powiedział, że nie pasujemy do siebie. jeszcze tydzień temu, krzyczałabym na niego by wypluł to słowo i nie gadał głupot. dziś przyznałam mu rację.
|
|
 |
twój wróg, to mój wróg. ELO !
|
|
 |
uwielbiam patrzeć, jak się czymś podniecasz. masz wtedy w oczach radość dziecka.
|
|
 |
spójrz na klawiaturę, ma U (you) i I razem. litery niżej mówią JK (just kidding/joke). obok tego jest LOL (laughing out loud), a kończy się :P
|
|
 |
dzisiaj oglądając Hannah Montana zrozumiałam co to jest miłość. Miley zdradziła swój sekret, tylko dlatego że zależało jej na Jessem.
|
|
 |
uwielbiam luźne spodnie, trampki, rap, miętowe Winterfresh, dzikie pocałunki, nieprzyzwoite zachowanie, przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką' ? proszę Cię, pomyśl.
|
|
|
|