 |
ogarnijtensyfxx.moblo.pl
Raczej mało rozumiem. Często mówię za dużo prawie nikogo nie lubię. Jestem sobą.
|
|
 |
Raczej mało rozumiem. Często mówię za dużo, prawie nikogo nie lubię. Jestem sobą.
|
|
 |
Co u mnie? Jak zwykle. Coś się sypie, ktoś się kłóci, ktoś się czepia, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi - ja zostaję.
|
|
 |
Chcę doczekać dnia, gdy moja córka siądzie cała zapłakana i zapyta mnie: mamo, też ktoś ci kiedyś złamał serce ? i ja wtedy z uśmiechem, opowiem o tobie, a ona się rozchmurzy i powie: to u mnie nie jest aż tak źle.
|
|
 |
'Mówi się, że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą. Wrócą. Wrócą w snach, w marzeniach, w tęsknocie. Będą szły w parze ze łzami.
|
|
 |
kolejne dni stają się nie do zniesienia, chcę zapomnieć - o ściany obijają się wspomnienia
|
|
 |
W dzisiejszych czasach miłość wygasa zbyt wcześnie, przyjaźń coraz bardziej nas zawodzi, a rodzina stwarza atmosferę negatywną.
|
|
 |
Przepraszam, że nie mam na dupie napisane: ' bierz mnie ' i w 3 minucie naszej rozmowy nie napisałam Ci że Cię kocham.
|
|
 |
jeżeli nasze rozmowy mają być ograniczane do dwóch zdań - nie pisz wcale. ja Cię o to nie proszę.
|
|
 |
nie mogę obiecać Ci,że spędzimy ze sobą resztę życia. jesteśmy młodzi nie wiemy co przyniesie nam los. jednak mogę szczerze powiedzieć ,że w tej chwili jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. tyle musi wystarczyć.
|
|
 |
pełna swoboda... możesz wyłączyć telefon bo i tak wiesz ze ON nie napisze...
|
|
 |
tak bardzo mi ciebie brakuje, wszystko żeby cofnąć czas i żebyś był ! KOCHAM CIE i dziękuję ze byłeś
|
|
 |
tak bardzo mi ciebie brakuje, ale pamiętaj ze zawsze bd cie kochać :(
|
|
|
|