głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Bo nie w tym rzecz żeby leżeć płakać szlochać. Ktoś cię kocha to ty też się naucz kochać. Nie widzę niczego w lustrzanym odbiciu. Niczego oprócz jeszcze bardzie

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Bo nie w tym rzecz żeby leżeć płakać szlochać. Ktoś cię kocha to ty też się naucz kochać.
Bo nie w tym rzecz  żeby leżeć... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 stycznia 2012

Bo nie w tym rzecz, żeby leżeć, płakać, szlochać. Ktoś cię kocha, to ty też się naucz kochać.

Nie widzę niczego w lustrzanym... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 stycznia 2012

Nie widzę niczego w lustrzanym odbiciu. Niczego, oprócz jeszcze bardziej niż kiedyś zagubionej dziewczynki ze smutnymi oczami. Jest mi tak samo źle tu, jak w odbiciu. Jest mi naprawdę źle. Staram się ogarnąć to wszystko i jednocześnie przestać myśleć. Nie wychodzi mi nic, jeśli miliony pytań odbijają się od ścian i nie chcą wypaść nawet, jeśli otworzę okno. Słowa miażdżą mi chrząstki, zdania łamią mi kości. Ale ja nadal chcę, żebyś mówił. Szeptaj tak długo, aż zasnę z bolesnego wycieńczenia. Może to nie tak miało być. Może ktoś zbyt późno zorientował się, że zaszła pomyłka. Może teraz nieudolnie próbuje zatrzeć ślady błędu. Nie chcę być błędem, który raz popełniony ciąży przez całe życie. Nie chcę być błędem, który niczego nie uczy. W ogóle nie chcę być błędem. Chcę być i nie bać się tego.

a gdybyś przyszedł tak na chwilę?... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 stycznia 2012

a gdybyś przyszedł tak na chwilę? opuszkami palców dotknął Moje nagie ramię, lekko unosząc kąciki ust ku górze. obił swój zapach o Moje nozdrza, po czym tajemniczo przyciągnął Mnie do siebie wzrokiem. zapewne stanęłabym na palcach chcąc zaczerpnąć życia umieszczonego w Twoich wargach. i choć wspomnienia biegałyby Nam po głowie, Ty odszedłbyś, bez żadnych skrupułów, zobowiązań, czy choćby żalu, względem Mnie

W naszych czasach  każdy się... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 stycznia 2012

W naszych czasach, każdy się śpieszy, Tak niewielu z nas umie się cieszyć z prostych rzeczy, Tak niewielu ma czas docenić to co leczy, Zszarpane nerwy i codzienne stresy, A lek jest prosty, to proste przyjemności, Które doceniają ludzie pozbawieni wolności, Bo zwykle jest tak, że nie cenimy tego co mamy, A jak stracimy, to tęsknimy i wspominamy, Tak już jest, taka natura ludzka, Podobnie gdy chorujesz i nie możesz wstać z łóżka, Ile byś dał, żeby iść na spacer z dziewczyną, Lub na boisko, z chłopakami pobiegać za piłką, Tak szybko to życie ucieka, Nie wiesz ile pisane Ci czasu jest, więc nie narzekaj, Ciesz się życiem, jak my sportem i rapem, Co masz docenić, tak doceń i rusz w trasę, Po spełnienie marzeń, po przygody i po moc wrażeń, Bezimienni i Juras, tymczasem!

Zapomnieć. Takie proste słowo.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 stycznia 2012

Zapomnieć. Takie proste słowo. Gdyby część jej mózgu potrafiła od tak, po prostu wymazać informację bez śladu. Tak Jak zapomniała o drobiazgach: wysłaniu życzeń, oddaniu książki do biblioteki, kupieniu pasty do zębów podczas zakupów w supermarkecie. Z wielkimi wydarzeniami nie jest już jednak tak łatwo. Wyryły się w pamięci na zawsze. Żyją w tkankach mózgu, pod skórą, we krwi. Zwinięte w kłębek, drzemią w nieświadomości, do czasu, aż coś je zbudzi. Ni stąd ni zowąd wspomnienia ożywają, wypełniając głowę obrazami przeszłości.

Bo miłość to smerfastyczne... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 stycznia 2012

Bo miłość to smerfastyczne uczucie. ♥

. i budzę się. i nic.  mam tylko... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 stycznia 2012

. i budzę się. i nic. mam tylko głupią nadzieję, że to był zwyczajnie zły sen, a dzisiaj od razu po lekcjach spotkamy się i będzie bajecznie. jak wcześniej , nigdy nie kochałeś. po co to wszystko, po co? odpowiedz, a odejdę na zawsze..

nie zdajesz sobie sprawy  ile razy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 stycznia 2012

nie zdajesz sobie sprawy, ile razy twoje imię przechodzi mi przez myśli

To  że ktoś odszedł  to  że ktoś... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 stycznia 2012

To, że ktoś odszedł, to, że ktoś się nie odzywa, to, że ktoś stwarza szereg skrajnych zachowań nie znaczy, że nie kocha. Nie znaczy, że mu nie zależy. Nie znaczy, że nie tęskni. Nie znaczy, że ma to gdzieś Wiecie dlaczego? Bo uczucia nie mają daty ważności.

Moment w którym Ty patrzysz w oczy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 stycznia 2012

Moment w którym Ty patrzysz w oczy mi, w moim sercu tkwi nieprzerwany rytm, który jest wrogiem łez daje szczęście mi. Bo przy Tobie dziś, chce tak ciągle iść .

'Tak wiem jestem nienormalna ale... teksty

ogarnijjx3 dodano: 9 stycznia 2012

'Tak,wiem jestem nienormalna,ale szczerze ? Nie wstydzę się tego,bo wole mieć pozytywnie z....ą banie,niż być tępym pustakiem z różowymi tipsami .'

..opisz mi się Po co? i tak nie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 9 stycznia 2012

..opisz mi się Po co? i tak nie uwierzysz w moje istnienie. Uwierzę.. No dobra. Jestem piękną królewną mieszkam w pałacu mam swojego księcia i jestem szczęśliwa. Jak na księżniczkę jesteś bardzo miła. Wszystkie które znam które mieszkają naprzeciwko mnie i te które widuję na przystankach w sklepie czy kinie są wredne niemiłe i w dodatku wcale nie są ładne. Dziękuję. A może Ty powiesz mi coś o sobie? A po co? I tak nie uwierzysz w moje istnienie.. A skąd Ty możesz to wiedzieć? Jestem przystojnym chłopcem który codziennie.. od dawna przygląda się Tobie obserwuje w co jesteś ubrana jak jesteś uczesana i czy się uśmiechasz. Mieszkam w małym domku nie mam swojej królewny bo pewnie na nią nie zasługuję.. Chwila moment.. to dlaczego dziś się do mnie odezwałeś? ..bo zauważyłem że jesteś smutna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV