głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów pewności siebie ponad normę i nie noszenia stanika. Będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów pewności siebie ponad normę i nie noszenia stanika. Będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać obcasy na
Nadam sobie prawo do palenia... teksty

ogarnijjx3 dodano: 26 stycznia 2012

Nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów, pewności siebie ponad normę i nie noszenia stanika. Będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać obcasy na nierównych chodnikach.

Największą wartość mają te... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

Największą wartość mają te rozmowy, przy których łzy tańczą na rzęsach. One są z serca, one oddają cząstkę nassamych komuś innemu, bezpowrotnie.

Jeśli muszę i wybrać będę mógł... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć przy tobie ...

Wciąż jest mi trochę smutno  że... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

Wciąż jest mi trochę smutno, że choćbym nie wiem, jak się starała, to i tak nie uda mi się zatrzymać niektórych ludzi w moim życiu.

Dopiero wspominając niektóre chwile... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

Dopiero wspominając niektóre chwile, uświadamiam sobie, jak wiele mogłam powiedzieć, jak wiele mogłam zrobić.

Są chwile  które chciałabym... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

Są chwile, które chciałabym zatrzymać. Jak fotografie w wysokiej rozdzielczości, zbliżać, oddalać, szukać w nich doskonałości.

dochodziła godzina 4 rano. już... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

dochodziła godzina 4 rano. już dawno spałam, gdy nagle usłyszałam wibrację telefonu. przetarłam oczy, z niedowierzaniem - o tej godzinie, i w dodatku taka osoba. odebrałam zaspanym głosem, i od razu zostałam przeproszona za obudzenie. chwilę potem usłyszałam słowa: ' i czemu ja o Tobie myślę, pytam się ? '. w tym momencie jak gdyby odebrano mi mowę - nie potrafiłam powiedzieć ani jednego słowa, nic z siebie wydobyć. to co kiedyś było tylko marzeniem, dziś stało się rzeczywistością. a ja ? ja tak na prawdę już tego nie chcę, może po prostu nigdy nie chciałam , a chęć posiadania Ciebie była zwykłym kaprysem rozpieszczonej dziewczynki.

Co dzień budzę się w większym... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

Co dzień budzę się w większym nieładzie. W męczącej tęsknocie . Coraz gwałtowniejszej niechęci do przebycia kolejnego dnia. Rozbitego na miliony, miliony słów

Chciałbyś nie raz cofnąć się... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

Chciałbyś nie raz cofnąć się wstecz, By cały kwas poszedł stąd precz, W życiu byś zmienił nie jedno, czy aby na pewno?

nie sztuka jest spotkać kogoś w kim... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

nie sztuka jest spotkać kogoś w kim się zakochasz, sztuka jest uszczęśliwiać go sobą przez długie lata.

bywają takie dni i noce  które... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy, które są wstanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie możemy się na nie przygotować. czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.

Ideał:  Gdy odchodzę od niego... teksty

ogarnijjx3 dodano: 25 stycznia 2012

Ideał: Gdy odchodzę od niego obrażona - idzie za mną. Gdy patrzę na jego usta - całuje mnie. Gdy go popycham i biję - chwyta mnie i nie puszcza. Gdy zaczynam do niego przeklinać - całuje mnie i mówi, że kocha. Gdy jestem cicha - pyta co się stało. Gdy go ignoruję - poświęca mi swoją uwagę. Gdy go odpycham - przyciąga mnie do siebie. Gdy mnie widzi w najgorszym stanie - mówi, że jestem piękna. Gdy zaczynam płakać - przytula mnie i nie odzywa się słowem. Gdy widzi jak idę - podkrada się za mną i przytula. Gdy się boję - ochrania mnie. Gdy kładę głowę na jego ramieniu - nachyla się i mnie całuje .Gdy kradnę jego ulubioną bluzę - pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy. Gdy mu dokuczam - on też mi dokucza i sprawia, że się śmieję. Gdy nie odzywam się przez długi czas - zapewnia mnie, wszystko jest dobrze. Gdy patrzę na niego z wątpliwością - uzasadnia.!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV