głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Drzwi stały otworem. To prawda nie otworzyła ich sama. Zrobił to jej lokaj. Jego imię: Nuda. Poprosiła: Nudo poszukaj mi zabawki. A on odpowiedział: Robi się pr

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Drzwi stały otworem. To prawda nie otworzyła ich sama. Zrobił to jej lokaj. Jego imię: Nuda. Poprosiła: Nudo poszukaj mi zabawki. A on odpowiedział: Robi się prosz
Drzwi stały otworem. To prawda  nie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

Drzwi stały otworem. To prawda, nie otworzyła ich sama. Zrobił to jej lokaj. Jego imię: Nuda. Poprosiła: "Nudo, poszukaj mi zabawki." A on odpowiedział: "Robi się , prosze pani." I wyciągnąwszy białe rękawiczki, by nie zostawić odcisków palców, zapukał do mego serca i zdaje się, powiedział, że nazywa się miłość. 'Leniwa idiotka, która myśli, że wszystko w życiu przyjdzie samo. Beszczelna, arogancka, wulgarna, ordynarna, uparta, nieznośna, rozkapryszona, pyskata gówniara. Rozpieszczony bachor do granic możliwości przesiąknięty egoizmem. Naprawdę zabolało, wiesz? To co wydawało się być przeszłością znowu uderzyło mnie w twarz. Gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam, że ta przeszłość wciąż we mnie żyje. To chciałeś usłyszeć?

A po 10 kieliszku  8 papierosie i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

A po 10 kieliszku, 8 papierosie i marynowanych grzybkach nawet Twoje odejście staje się zabawne.

 Znowu się śmiejesz?   A czemu niby... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

-Znowu się śmiejesz? -A czemu niby miałbym przestać? -No nie wiem, ale wydaje mi się, że nie masz powodu do śmiechu... -Mam, to że żyje i to że Wy żyjecie, to sprawia mi radość a jak jestem szczęśliwy to się śmieje... A dopóki się śmieje świat jest piękniejszy.

3 zasada dynamiki Newtona: Jeżeli... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

3 zasada dynamiki Newtona: Jeżeli ciało A oddziaływuje na ciało B , to ciało C sie nie wpier*ala ! ; D

Gwałcę uśmiechem demoralizuję... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

Gwałcę uśmiechem,demoralizuję spojrzeniem ;D

a po pijaku? facetom włącza się... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

a po pijaku? facetom włącza się love. dziewczętom wyłącza się nieśmiałość.

Wolny umysł mam   wolne całe ciało... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

Wolny umysł mam , wolne całe ciało . Lepij nie przybliżaj do mnie się , spokoju będzie mało . Humor świetny mam , wygląd jak maszyna . Lepiej nie przechwalaj przy mnie się , rozporek się zacina . Tak to na mnie działa , magia nocy cała !

Dziś stawiam sobie kolejny cel    i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

Dziś stawiam sobie kolejny cel - i wiem że umiem , że potrafię , że dam radę ! Bo jeśli raz potrafiłam zdobyć .. coś tak cennego - dziś wyjdzie mi to bez problemu. Tak, bo podstawą sukcesu jest wiara w samego siebie .!

Nie pytaj dlaczego płaczę.Nie pytaj... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

Nie pytaj dlaczego płaczę.Nie pytaj co się stało. Nie pytaj co zrobiłam. Nie pytaj jak się czuje, bo wiesz że powiem "fatalnie". Nie mów że mam być wesoła. Tak po prostu zapomnieć? Nie mów,że nie warto. Nie mów że to minie. Bo wtedy tylko kłamałbyś za nas dwoje. A tym bardziej nie zmuszaj mnie do bycia radosną. Nie ocieraj mi łez na siłę, nie pocieszaj błahymi żartami. Nie zmuszaj się do współczucia. Po prostu krzyknij na mnie! Powiedz że jestem durna i nie masz zamiaru tego znosić! A po tym wszystkim .. zwyczajnie mnie przytul, żebym nigdy nie musiała tęsknić.

Popatrz w moje puste oczy. Powiedz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

Popatrz w moje puste oczy. Powiedz, że nigdy nie będziemy razem i spraw, abym w to uwierzyła. Po czym odejdź i już nigdy więcej mnie nie kochaj, nie całuj i nie pragnij mnie.

Rodzeństwo.  Choćbyśmy nie wiem... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

Rodzeństwo. Choćbyśmy nie wiem, jak bardzo sobie dokuczali... Gdy przyjdzie niebezpieczeństwo jedno drugiego nie pozwoli skrzywdzić... Dokuczać możemy sobie wzajemnie, ale inni nie mogą, Bo nie kochają nas tak jak my siebie nawzajem... I w tym tkwi nasza siła.

Polej kolejkę za te martwe marzenia... teksty

ogarnijjx3 dodano: 13 lipca 2011

Polej kolejkę za te martwe marzenia , za wszystko co miało tu być , a czego nie ma ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV