głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 ęsknie do Ciebie coraz bardziej z każdą chwilą. Brak mi Ciebie tak bardzo że nawet nie chce mi się oddychać... Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań. W życ

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
ęsknie do Ciebie coraz bardziej z każdą chwilą. Brak mi Ciebie tak bardzo że nawet nie chce mi się oddychać...
ęsknie do Ciebie coraz bardziej z... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 września 2011

ęsknie do Ciebie coraz bardziej z każdą chwilą. Brak mi Ciebie tak bardzo, że nawet nie chce mi się oddychać...

Nie mam zamiaru spełniać czyichś... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 września 2011

Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań. W życiu nie chodzi o to, by sympatię zdobywać.

Czym jest miłość?    Miłość... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 września 2011

Czym jest miłość? Miłość jest uczuciem pozytywnym, uczuciem silnym, uczuciem tak prawdziwym, że dla kogoś kto kocha, wyzbycie się miłości jest tak samo niemożliwe, jak zamach na własne życie - powiedział Van Gogh, patrząc na delikatny woal fioletowych wzgórz, które błyszczały jak śniedź w porannej poświacie słońca. - A zatem czym jest miłość? - zapytał Mistrza młody uczeń. - Całkowitą nieobecnością lęku - odpowiedział Mistrz, nie odrywając wzroku od płótna. - A czego w życiu najbardziej się lękamy? - Miłości - odparł ponownie Mistrz, dając tym samym młodemu adeptowi sztuki wiele do myślenia.

 Miłość jest to jakieś nie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 września 2011

"Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawiające ból nie wiadomo dlaczego."

Mówiłeś   że jestem Ci obojętna... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 września 2011

Mówiłeś , że jestem Ci obojętna , że mnie nie kochasz .. A gdy miałeś mnie zobaczyć po raz ostatni zaszkliły Ci się oczy i powiedziałeś " NIE ODCHODZ . !

i po raz kolejny utonęłam w... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 września 2011

i po raz kolejny utonęłam w błękicie jego oczu

ubrałam na siebie kurtkę i wyszłam... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 września 2011

ubrałam na siebie kurtkę i wyszłam na balkon zapalić peta. 'co robisz, przecież Ty nie palisz? obiecałaś mi to' - usłyszałam Jego głos za sobą. zaciągnęłam się, po czym wypuściłam dym wprost w Jego twarz. ' Ty też mi obiecałeś - że zawsze będziesz mnie kochał ' - powiedziałam, po czym wyszłam gasząc papierosa na barierce.

Ona:  Włosy koloru ciemniego blądu.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 września 2011

Ona: Włosy koloru ciemniego blądu. Niebieskie oczy, ktore niegdyś sie śmiały... Dłonie, które chcą jego dłoń... Zranione serce, które kocha i chce byc kochane... Smutne oczy, w których drzemie nadzieja... Lecz jak długo??? On: Wysoki brunet. zielone oczy. niegdyś w nią wpatrzone... W tych oczach, kiedyś była miłość, Była nadzieja... Dłonie, które czekały na dotyk jej dłoni... Zranione serce, które czakało na jej miłość... Czekało... Ale czekac przestało... Oni: Niegdyś zakochani, Wpatrzenie w siebie... Choć nie do końca pewni wzajemnych uczuć... kiedyś, w rytm piosenki roztańczeni, szczęśliwi... Dzis każde szuka szczęścia osobno. Choć jedno z nich ciągle kocha... i czeka...

  Spotkałam dzisiaj Miłość..    I... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 września 2011

- Spotkałam dzisiaj Miłość.. - I co Ci powiedziała? - Przepraszała.. Że nie zawsze trwa do końca.. - Płakała? - Płakała.. Bo często rani.. - Krzyczała? - Krzyczała.. Że nie zawsze jest piękna.. - Śmiała się? - Śmiała.. Bo umie z siebie kpić.. - Żałowała czegoś? - Żałowała.. Że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie.. - Była zła? - Złościła się.. Że czasem w nią wątpimy.. - Cieszyła się? - Cieszyła się.. Że jej tak często szukamy.. - Co Ci jeszcze powiedziała? - Powiedziała.. Że nie jest dla mnie..

Nigdy nie dostosowuj się do... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 września 2011

Nigdy nie dostosowuj się do miłosnych schematów. To, że nie wziął cię na romantyczny spacer nie oznacza, że mu nie zależy. To, że pierwsza randka nie była w kinie nie oznacza, że związek będzie do dupy. Nie patrz na inne pary, bo każdy jest wyjątkowy i indywidualny, bo mnie cieszą szybkie wypady na piwo, szybkie pocałunki, wspólnie wypalony papierosy, a ją uroczyste kolację, a najlepsze jest to, że każda jest szczęśliwa tak samo.

Kochaj tę dziewczynę  kretynie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 września 2011

Kochaj tę dziewczynę, kretynie, kochaj ją, bo być może ona nauczy cię kochać życie

Jesli masz wybierac między sercem a... teksty

ogarnijjx3 dodano: 24 września 2011

Jesli masz wybierac między sercem a rozumiem to wybierz mame ona zewsze lepiej doradzi .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV