głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Dziś między wdechem a wydechem. Między uderzeniem a bólem. Między jednym a drugim w ułamkach sekund odnajduję szczęście. Wtedy zrozumiała jak to jest kiedy jedn

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Dziś między wdechem a wydechem. Między uderzeniem a bólem. Między jednym a drugim w ułamkach sekund odnajduję szczęście.
Dziś między wdechem  a wydechem.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 października 2011

Dziś między wdechem, a wydechem. Między uderzeniem, a bólem. Między jednym, a drugim, w ułamkach sekund - odnajduję szczęście.

Wtedy zrozumiała jak to jest  kiedy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 października 2011

Wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. Zakochała się w nim. Przypadkowe przeznaczenie

Moje życie jest pełne facetów. Jem... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 października 2011

Moje życie jest pełne facetów. Jem Grześka , piję Kubusia , a na dodatek śpię z Jaśkiem.

Chodź ze mną na przejażdżkę po... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 października 2011

Chodź ze mną na przejażdżkę po przeszłości, Po psychice. Przejażdżkę, którą nazwę moim życiem.

Siedziałam na łóżku z laptopem... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 października 2011

Siedziałam na łóżku z laptopem , Jogobellą truskawkowo-bananową , pisząc ze znajomymi na gadu dostałam wiadomość od nieznanego numeru ` Odpierdol się suko od mojego chłopka ! ` nie wiedząc o co chodzi odpisałam z kim mam przyjemność , kierowałam palec już na ` enter ` ale do pokoju wbiegł on . ? Co Ty tutaj robisz taki zmachany ?! ?Bo.. Bo ten idiota ? mój brat dał tej lasce , o której Ci mówiłem Twój numer gadu i dopiero co z niego to wyciągnąłem i przybiegłem Tobie powiedzieć. ? Siadaj , zaraz coś Ci przyniosę do picia , już zdążyła do mnie napisać , ale nie martw się , nie przejęłam się tym. ? Kocham Cię..

Idealny fecet to ten ktory:      Ten... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 października 2011

Idealny fecet to ten ktory: Ten, który potrafi wzbudzi we mnie taki uśmiech, że byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie... Ten, który w swych objęciach sprawi, że wszystkie moje problemy przestaną mieć znaczenie... Ten, dla którego byłabym w stanie zrobić wszystko... Ten, który swą obecnością sprawi, że zapomnę o całym świecie... Ten, który zrozumie mnie pod każdym względem i uszanuje moje zdanie... Ten, który obroni mnie przed każdym, kto chce mi zrobić krzywdę... Ten, przy którym mogę otworzyć się pod każdym względem...

Sprawiłeś  że każdy dzień... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 października 2011

Sprawiłeś, że każdy dzień zaczynam i kończę, myśląc o Tobie.

wiesz  że kocham jak się... teksty

ogarnijjx3 dodano: 6 października 2011

wiesz, że kocham jak się uśmiechasz ? tak bardzo kocham widzieć Twój uśmiech. kocham Cię; za ten śmiech, który rozbrzmiewa wokół. uwielbiam Twój śmiech. jest taki szczery. kocham Cię; za te oczy którymi patrzysz na mnie, i płaczesz nimi razem ze mną, gdy jest mi źle. kocham Cię; za to, że akceptujesz mnie i nie chcesz zmieniać. dla Ciebie jestem idealna. kocham Cię; za to, że nigdy nie pozwalasz mi się poddać. gdy upadam, pomagasz mi wstać i walczyć. kocham Cię; po prostu za to, że jesteś. przy Tobie nie muszę nikogo udawać, mogę wybuchnąć płaczem. nie zapomnę niczego co dla mnie robisz. a robisz tak wiele. jesteś takim moim promyczkiem nadziei. tak bardzo uwielbiam spędzać z Tobą czas. z dnia na dzień uczymy się czegoś nowego. uczymy się na błędach. choć nie zawsze razem.

Nie każda dziewczyna to zimna suka i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 6 października 2011

Nie każda dziewczyna to zimna suka i nie każdy chłopak to bezuczuciowy palant, ale każda dziewczyna może stać się zimną suką przez któregoś bezuczuciowego palanta, a każdy chłopak bezuczuciowym palantem przez jakąś zimną sukę.

zamiast bliskości   rozmowa przez... teksty

ogarnijjx3 dodano: 6 października 2011

zamiast bliskości - rozmowa przez telefon . zamiast spacerów - długie godziny spędzone przed ekranem komputera . zamiast pocałunków - emitokonki .

Godzinami przesiadywała na ich... teksty

ogarnijjx3 dodano: 6 października 2011

Godzinami przesiadywała na ich dawnej miejscówce.. Tego dnia było jakoś inaczej.. Wręcz magicznie.. Chciała już wracać kiedy nagle poczuła ciepło na plecach.. To był On i jego krótkie "kocham Cię Mała."

będę płakać cały dzień. może... teksty

ogarnijjx3 dodano: 6 października 2011

będę płakać cały dzień. może utopię się we własnych łzach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV