głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Co jest Twym marzeniem ? Pocałunek podczas ogromnej ulewy a Twoim ? By właśnie zaczęła się ta ogromna ulewa bym mógł Cię pocałować Są tacy którzy uciekają od c

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Co jest Twym marzeniem ? Pocałunek podczas ogromnej ulewy a Twoim ? By właśnie zaczęła się ta ogromna ulewa bym mógł Cię pocałować
  Co jest Twym marzeniem ?... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 października 2011

- Co jest Twym marzeniem ? - Pocałunek podczas ogromnej ulewy, a Twoim ? - By właśnie zaczęła się ta "ogromna ulewa" , bym mógł Cię pocałować

Są tacy  którzy uciekają od... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 października 2011

Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.

Wartości wypisane w sercu miej  nie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 października 2011

Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach. Mądrość z duszy czerp, nie tylko z podwórka. Nie zniżaj się do poziomu dla idioty. Postaraj się odcedzić sens od głupoty.

  jesteś idealna  jednak jest jedna... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 października 2011

- jesteś idealna, jednak jest jedna rzecz którą bym w Tobie zmienił .. zaniepokojona zaczęła się zastanawiać nad swoimi wadami, niepewnie się zapytała co takiego. a on z szyderczym uśmiechem, odgarnął jej kosmyk włosów, delikatnie pocałował w czoło i powiedział - twoje nazwisko zmieniłbym na swoje.

Miłość to trudna gra. Ona... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 października 2011

Miłość to trudna gra. Ona szczęście i rozkosz ma. Miłość to walka i więcej nic A jednak warto kochać i żyć.

Tak bardzo chciałbym  żeby jutro... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 października 2011

Tak bardzo chciałbym, żeby jutro mogło się to zmienić, żebym mógł dać Ci to co chcę Ci dawać i dostać to od Ciebie. Tak bardzo chciałem dzisiaj Ci powiedzieć, że mówię Ci co chcesz usłyszeć i mówię to dla Ciebie! Tak mocno chciałem Twoich oczu, Twojej skóry, tak bardzo chciałem Twoich dłoni, tak mocno czułem to, tak bardzo chciałem obok być, nie myśląc ile to kosztuje, tak mocno czułem to. Tak bardzo byłaś mi potrzebna, tak bardzo chciałem być, potrzebny ci, niezbędny, tak jak Ty mi do dziś, tak bardzo byłaś jedna, jak nigdy, nigdy nikt, tak bardzo mocno chciałem z Tobą żyć , tak mocno byłem pewny, czekałem kiedy powiesz mi, że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty to coś, co jest na pewno, że jest naprawdę, że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i?

Kiedy szliśmy parkiem minęła nas... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 października 2011

Kiedy szliśmy parkiem minęła nas dziewczyna. Szybko odwracając się rzuciłam 'Ale dupa.. no zobacz, patrz jaka ładna !' Nie odwróciłeś się... Gdy zapytałam czemu nie popatrzyłeś na nią powiedziałeś 'Dupa to jest z Ciebie Kochanie..'

W moim sercu   jest miejsce   dla... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 października 2011

W moim sercu , jest miejsce , dla wielu osób.. ale najważniejsze zajmujesz Ty. Wiesz czemu ? bo nie mam pewności , że mnie kochasz , że będziesz mnie kochał.. a w innych mam nadzieję , że nie przestaną mnie kochać do końca.

Prosiaczek zapierdolił poduszkę... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 października 2011

Prosiaczek zapierdolił poduszkę Kubusiowi i poszedł spać. - teraz prawdziwych przyjaciół nie ma nawet w bajkach.

I uważali go za osiedlowego lovelasa... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 października 2011

I uważali go za osiedlowego lovelasa, za kolesia który może mieć każdą pannę, że rani jak nikt i nie wie czym są uczucia, mimo to ona chciała go poznać, chciała zobaczyć prawdziwego chłopaka, który też czasem potrzebuję osoby, której się może zwierzyć. I udało się jej, ich częste spotkania odzwierciedlały go, okazał się romantycznym dżentelmenem, osobą kochającą, miłą i delikatną. Była z nim, nie słuchając komentarzy i opinii na ten temat, nauczyła go kochać, i sama bardzo mocno pokochała. To co czuł będąc z nią było nie do opisania, była pierwszą dziewczyną, która rozumiała Świat w którym żyje, przy niej nawet płakał.

Spotkałam kiedyś mężczyznę.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 października 2011

Spotkałam kiedyś mężczyznę. Miał marzenia, a właściwie jedno największe. Chciał spotkać miłość. Chciał móc pójść z nią do restauracji, porozmawiać, wypić kawę. Chciał jej zaznać. Chciał doznać jej czułości, poczuć smak jej ust. Szukał nadaremnie. Ożenił się z kobietą wspaniałą, jednak miłość jej nie towarzyszyła. W końcu pojawiła się kobieta, która spełniła jego marzenia. Pragnął jej i choć wiedział, że zdrada jest złem, nie miał innego wyjścia, nie chciał widzieć innego wyjścia, niż poddać jej się całkowicie.

Chłopaku pamiętaj  że dziewczyna... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 października 2011

Chłopaku pamiętaj, że dziewczyna nie zakochuje się dla zabawy. ona wie, że twoje cudne oczy będą prześladować ją każdej nocy. wie, że ty będziesz obojętny jak głaz, ale mimo to będzie do ciebie wzdychać. pamiętaj, że dziewczyna, wie ile bólu kryje w sobie nieodwzajemniona miłość, a i tak cię kocha. ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV