głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Nie jesteśmy już razem a potrafi być tak chorobliwie zazdrosny. Z okowów najmroczniejszej nocy których już nigdy dzień nie skruszy Dziękuję bogom których mocy z

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Nie jesteśmy już razem a potrafi być tak chorobliwie zazdrosny.
Nie jesteśmy już razem  a potrafi... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Nie jesteśmy już razem, a potrafi być tak chorobliwie zazdrosny.

Z okowów najmroczniejszej nocy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Z okowów najmroczniejszej nocy, których już nigdy dzień nie skruszy Dziękuję bogom, których mocy zawdzięczam hardość swojej duszy. I chociaż ogrom cierpień w koło, me usta skargą nie splamione. Spadają ciosy na me czoło, choć zlane krwią, lecz uniesione! Tu gdzie się rozpacz z bólem splata, jedynie śmierć się zakraść może. W grozie mijają długie lata, lecz strach mnie nie zmógł i nie zmoże! I chociaż kroczę wśród chaosu, błądzę w cierpienia mrocznej głuszy, Jestem kowalem swego losu i kapitanem swojej duszy!

schowaj ten ryj  już dawno po... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

schowaj ten ryj, już dawno po halloween.

Te słowa płyną do nas jak rzeka... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Te słowa płyną do nas jak rzeka albo je zrozumiesz, albo odrzucisz: Nieś w sobie uczucie, którym obdarujesz i oczarujesz. Twoje przeznaczenie to płyń z prądem wiary, stawiaj sobie przeszkody które możesz pokonać doświadczając sensu życia. Kieruj się intuicją, mocą ducha oraz wejdź na drogę miłości jesteś przecież cząstką świata, jesteś miłością. Oddycham wraz z marzeniami, słyszę bicie swego serca płynę w myślach co dzień witając spokój i radość istnienia, usuwam złość i ból potrzebuję na zawsze ciebie byś wyciszył moje wewnętrzne ,, ja ,, w zasięgu wzroku mam dzień szczęśliwy i spokojną noc Kocham i stąpam spokojnie już bez strachu że zawali się mój cały świat.

drodzy panowie  nie jestem psem... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

drodzy panowie, nie jestem psem, żeby na mnie gwizdać na ulicy.

Tępo patrzył przed siebie wciąż... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Tępo patrzył przed siebie wciąż ściskając w dłoni telefon. Nie mógł uwierzyć w to, co przed chwilą usłyszał. Brakowało mu powietrza, oczy zaczęły niebezpiecznie szczypać. - Gdzie leży? – zapytał ochryple, nie mógł zdobyć się na bardziej zdawkowy ton. Gdy tylko usłyszał odpowiedź rozłączył się, nie mógł tracić czasu. Szybko złapał kurtkę i wybiegł z domu trzaskając za sobą drzwiami.

Poznali się przez przypadek. Z... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Poznali się przez przypadek. Z początku był darzony nienawiścią, właśnie przez nią. Ona gdy go ujrzała, od razu wiedziała, że On jeszcze zaistnieje w jej życiu, nie wiadomo co będzie grał, ale będzie. nie myliła się. lecz nie przeczuła tego, że potem pół roku będzie próbowała wyrzucić go z jej życia. bez skutku.

Leżąc na podłodze zastanawiała... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Leżąc na podłodze zastanawiała się kim dla niego jest. Nagle poderwała się, chwyciła kluczyki od samochodu i wyszła z domu. Wiatr otulił jej ramiona. Po kilkunastominutowej drodze była u niego pod blokiem, wyciągnęła telefon i wykręciła jego numer. Usłyszała zaspane 'No?'. Patrzyła tępo w jego okna i wydukała 'Wyjdziesz przed blok?'. I ten przejmujący sygnał w słuchawce. Zaczęła wracać w stronę małego hyundai'a. 'No i gdzie leziesz?' Usłyszała za plecami wesoły ton jego głosu. 'Wiesz...' Zaczęła cicho. 'Chciałam tylko, żebyś wiedział, że mi na Tobie zależy.' Dokończyła i skierowała się w stronę auta. 'Ty nie...Jestem sk***em.' Powiedział i przetarł oczy. 'No i właśnie tego nie łapiesz! Jestem tu, bo chcę Cię z każdą wadą, chcę Ciebie całego!' Starła łzę i wsiadła do auta, ale zdążył złapać za drzwiczki. 'Wysiadaj.' Szepnął ostro. Posłuchała. Nim zdążyła zareagować, on już całował jej chłodne usta. 'Idziemy na górę.' Mruknął. Tak bardzo mocno ściskał jej dłoń.

nie jestem ku.. jakąś pralką  czy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

nie jestem ku.. jakąś pralką czy zmywarką żeby mnie naprawiać - a mój charakter to moja prywatna sprawa

  Zazdrość ?    Nie co ty. Ja... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

- Zazdrość ? - Nie co ty. Ja zawsze rzucam talerzem w laskę która się przystawia do mojego chłopaka. To taka gra.. wiesz orient.

Jestem romantykiem  jakoś po... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

Jestem romantykiem, jakoś po trzeciej butelce, Narysuje Ci butem, w kałuży rzygów serce..

ONA ? wciąż zagubiona  W... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 listopada 2011

ONA ? wciąż zagubiona W przeszłość zapatrzona TY ? nie chciałeś jej słuchać I nie umiałeś ufać ONA ? zrobiła dla Ciebie tyle, Pamiętała każdą wspólną chwilę TY ? zacierałeś wszystkie wspomnienia, A przez to straciłeś marzenie ONA ? płakała dniami i nocami, Cieszyła się każdymi sekundami TY ? miłości innym nie dawałeś, Ale czy tego żałowałeś? ONA ? kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała, Aż tak Cię kochała! TY ? uczuć jej nie okazywałeś I ciągle udawałeś ONA - nadzieję swą straciła I wszystko w przeszłość odrzuciła Na samym dnie została Nikt jej nie słuchał ? chociaż krzyczała! Miłość tu nie zwyciężyła Tylko jeszcze bardziej pogrążyła. Całe życie jednak TY przegrałeś Mogłeś wygrać, lecz nie skorzystałeś. ONA ? choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała Zrobiła coś jeszcze - POKOCHAŁA!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV