głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Ktoś dzisiaj powiedział że wyglądam jakbym miała anemię. Blada zimna słaba. A ja po prostu byłam niewyspana zapłakana i bezsilna...To nie były oznaki choroby. T

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Ktoś dzisiaj powiedział że wyglądam jakbym miała anemię. Blada zimna słaba. A ja po prostu byłam niewyspana zapłakana i bezsilna...To nie były oznaki choroby. Ta
Ktoś dzisiaj powiedział  że... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

Ktoś dzisiaj powiedział, że wyglądam, jakbym miała anemię. Blada, zimna, słaba. A ja po prostu byłam niewyspana, zapłakana i bezsilna...To nie były oznaki choroby. Ta tęsknota tak na mnie wpłynęła...

Pocałuj mnie czasem  ot tak  bez... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

Pocałuj mnie czasem ot tak bez powodu z rana wieczorem w kuchni przy obiedzie gdy siedzę i milczę gdy śpię nawet kiedy Ci smutno, wesoło gdy mnie pragniesz na zabój i gdy jesteś słaby bo słońce na niebie bo deszcz zaczął padać bo nie wiesz, co powiedzieć byle kiedy po prostu z serca dla zabicia czasu gdy nudny film w TV bo rozlane mleko bo telefon dzwoni... i nie wiesz od kogo gdy smutek w Twym sercu gdy dzika radość w tańcu przy piwie w drzwiach "przelotem" gdy ktoś Cię wkurzy i gdy rozśmieszy bo cisza i pustka bo zbyt wiele ludzi w czółko, policzek usta, ucho, rękę gdzie chcesz i jak chcesz bylebym tylko nie zmieniła się .. w powietrze.

wyrwał jej parasolkę z dłoni i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

wyrwał jej parasolkę z dłoni i kazał się gonić w deszczu. jej trampki tonęły w kałużach, a włosy kręciły się na wszystkie możliwe strony. - jesteś bezlitosny! - wykrzyknęła z dziecięcym wyrazem twarzy. podbiegł do niej i czule całując w czoło, wręczył parasolkę do dłoni. wziął ją na ręce. niósł ją tak przez całą drogę, aż doszli do jej domu. ściągnął delikatnie jej trampki i położył na kaloryferze. wziął ręcznik i zaczął bezszelestnie wycierać jej włosy. - przepraszam, kochanie. - powiedział, patrząc jej prosto w oczy. - chciałem Cię przygotować ... - na co? wykrztusiła z niezrozumieniem, wypisanym na twarzy. - na moje odejście. - wyszeptał, spuszczając swój speszony wzrok. - na co?! - zaczęła krzyczeć. - spokojnie, kochanie. to był sprawdzian. oblałaś. nie poradzisz sobie beze mnie, zostaję. - odetchnęła z ulgą. wtulając się w Jego muskularne ramiona, wyszeptała, że jeszcze jeden taki numer, a osobiście go zabije. tak dla sprawdzianu.

Pamiętaj słowa matki bo one są... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

Pamiętaj słowa matki bo one są bezcenne Jakby cię straciła to pękło by jej serce Jesteś jej dzieckiem i nadal cię kocha PSM litery na wagę złota!

Ile mogę osiągnąć  ile stracić... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

Ile mogę osiągnąć, ile stracić nie wiem czas pokaże ziomuś, kto był przyjacielem ten co wierzy we mnie, nigdy nie odpuści ten co jest przeciwko, chuj z nim.

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.

Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. Jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na własność. Jak każde słowo wypowiedziane z Twoich ust tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości. Jak chciałam być najlepsza, doskonale dobra dla Ciebie. Opowiem Ci to wtedy, gdy serce nie będzie przyspieszało przy każdym spojrzeniu w Twoją stronę.

chłopak wyrzucił swój piórnik za... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

chłopak wyrzucił swój piórnik za okno . nauczycielka tylko patrzy się dziwnie i pyta : dlaczego to zrobiłeś ? . a chłopak odwraca się do niej i z uśmiechem odpowiada : jak kocha , to wróci .

Starasz się  robisz wszystko jak... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

Starasz się, robisz wszystko jak najlepiej. Podchodzisz do większości spraw z lekkim dystansem, gdyż zraniono Cię już zbyt wiele razy. Ukrywasz uczucia pod wieczną maską uśmiechu i radości. Zgrywasz szczęśliwą kobietę, która bawi się życiem. Jednak Ty sama najlepiej wiesz, że w głębi duszy jesteś dziewczyną, która ponad wszystko potrzebuje bliskości. Samotność Cię wykańcza, a Ty po prostu boisz się do tego przyznać.

' Szczęście to po prostu taki... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

' Szczęście to po prostu taki skurcz serca, którego doznaje się czasami, kiedy człowieka przepełnia taka radość, że wprost trudno ją znieść. '

siedziała na ławce wpatrując się... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

siedziała na ławce wpatrując się w jego dawne sms'y z myślą że było to niedawno ...

A moim zdaniem najgorsze jest to... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 grudnia 2011

A moim zdaniem najgorsze jest to , że w necie gadamy ze sobą opowiadamy sobie całe życie . A tak naprawdę gdy się spotykamy na ulicy , w szkole , gdziekolwiek nie potrafimy powiedzieć zwykłego ' cześć ' .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV