głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 nikt nam nie powiedział kiedy mamy się pożegnać i ile mamy czekać aby znowu się pojednać ramię w ramię nawzajem siebie wspierać rodzimy się by żyć żyjemy by umi

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
nikt nam nie powiedział kiedy mamy się pożegnać i ile mamy czekać aby znowu się pojednać ramię w ramię nawzajem siebie wspierać rodzimy się by żyć żyjemy by umierać.
nikt nam nie powiedział  kiedy mamy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

nikt nam nie powiedział, kiedy mamy się pożegnać,i ile mamy czekać aby znowu się pojednać,ramię w ramię nawzajem siebie wspierać,rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać.

myślisz  że nie cierpię  bo się... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

myślisz, że nie cierpię, bo się nie skarżę. że nie mam uczuć, bo ich nie okazuję. że nie pamiętam, bo przestałam wspominać. czy to, że jestem silna i potrafię dobrze kłamać oznacza, że nie jestem człowiekiem ?

Ludzie zawodzą  pomimo szczerych... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

Ludzie zawodzą, pomimo szczerych chęci, Niektóre chwile, chcę wymazać z pamięci.

Obraziłeś mnie przez sen  to... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

Obraziłeś mnie przez sen to przeprosisz gdy się zbudzisz.

Jak mi mówią ' ty musisz ' ja... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

Jak mi mówią ' ty musisz ' ja mówię ' niekoniecznie '. Robię sieczkę, podwyższam poprzeczkę.

za siebie odwracam się tylko na... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

za siebie odwracam się tylko na sprawdzianach.

zawsze trzeba podejmować ryzyko.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

zawsze trzeba podejmować ryzyko. tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los.

Domówka u niego. Siedziała na... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

Domówka u niego. Siedziała na łóżku, z jego piwem w dłoniach. Dochodziła 3 nad ranem. Poczuła, jak piwo robi swoje. Chciała się położyć. Połowa osób już się zbierała, więc gospodarz imprezy zaczął wszystkich odprowadzać do drzwi. Przytuliła twarz do poduszki, która tak cudownie otulała ją zapachem jego perfum. Przymknęła oczy. Obudziła się gdzieś po godzinie. Poczuła pod głową coś, co na pewno nie było poduszką. Leżała na jego klatce piersiowej przykryta po uszy kołdrą. Podniosła się wolno, żeby go nie obudzić. Przeczesała palcami włosy, na wypadek gdyby jednak tak się stało. Napisała mu na kartce krótkie: PRZEPRASZAM, ŻE BEZ POŻEGNANIA. Zerknęła jeszcze na niego i zauważyła delikatny uśmiech na jego ustach, pomyślała, że pewnie coś mu się śni. W końcu wyszła kierując się do swojej dzielnicy. Poczuła wibracje telefonu. "Tak cudownie zagryzałaś wargi kreśląc tych kilka słów." Ugięły się pod nią kolana. Miała wrażenie, że jej głośno bijące serce obudzi całe miasto.

Moje życie   jedno wielkie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 21 grudnia 2011

Moje życie - jedno wielkie, niedokończone samobójstwo.

wspomnienia   tego nikt nam nie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 21 grudnia 2011

wspomnienia - tego nikt nam nie zabierze.

Chłopak  który zawładnął moim... teksty

ogarnijjx3 dodano: 21 grudnia 2011

Chłopak, który zawładnął moim sercem stał się przeszłością, która do dziś mnie dręczy, nie jestem w stanie wymazać z pamięci tych psychomyśli, które wysysają ze mnie resztki siły, która jest na wymarciu. Był niczym whisky wstrzyknięte prosto w żyły, swoimi słowami potrafił wzbudzić we mnie uczucie pragnące być przy nim, robił z siebie ofiare losu, a ja pozwalałam na to by być 'pocieszeniem' - taka rola moja była w jego życiu, naiwność ludzi nie zna granic.

'pierwszy chłopak   pierwsza... teksty

ogarnijjx3 dodano: 21 grudnia 2011

'pierwszy chłopak , pierwsza miłość , pierwsze prawdziwe uczucie , pierwszy wspólny spacer , pierwszy pocałunek , pierwsze rozstanie , pierwsze złamane serce. taa.. pierwszych razów się nie zapomina.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV