głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nya Najgorsze są te momenty kiedy On się nie odzywa . Nie pisze nie dzwoni . . . Boję się wtedy że może przestał mnie kochać przestało mu zależeć może nie wie jak m

nya

nya.moblo.pl
Najgorsze są te momenty kiedy On się nie odzywa . Nie pisze nie dzwoni . . . Boję się wtedy że może przestał mnie kochać przestało mu zależeć może nie wie jak ma
Najgorsze są te momenty kiedy On... teksty

nya dodano: 15 sierpnia 2013

Najgorsze są te momenty kiedy On się nie odzywa . Nie pisze , nie dzwoni . . . Boję się wtedy że może przestał mnie kochać , przestało mu zależeć , może nie wie jak ma mi to powiedzieć i woli po prostu mnie unikać aby tak dziecinnie bez słowa zakończyć to wszystko . Milion myśli chodzi mi po głowie ale jedno jest pewne - to nie jest prawdziwa miłość , bo brak tu zaufania . Mi towarzyszy tylko strach i niepewność , a z jego strony to zwykłe zaniedbanie , które dla niego pewnie nie oznacza nic .

Miłość na wieki? Skarbie  wiek... teksty

nya dodano: 15 sierpnia 2013

Miłość na wieki? Skarbie, wiek trwa sto lat, a nie trzy miesiące...

A kiedyś miniesz go na ulicy... teksty

nya dodano: 15 sierpnia 2013

A kiedyś miniesz go na ulicy , uśmiechniesz się do niego , a on cię nie pozna , chociaż będzie kojarzył Twoje oczy . A później uświadamia sobie , że to Ty i zobaczy ile stracił .

Właśnie teraz byś się przydał .... teksty

nya dodano: 15 sierpnia 2013

Właśnie teraz byś się przydał . Teraz kiedy siedzę pod pod kołdrą , trzęsę się z zimna i sama oglądam film . Teraz chciałabym żebyś mnie przytulił . Właśnie teraz cię potrzebuję

On wykręcony na maxa  ona ma swoje... teksty

nya dodano: 15 sierpnia 2013

On wykręcony na maxa, ona ma swoje jazdy, podpuszczają się nawzajem znów to robią jak każdy..

Los stawia nam w życiu różnych... teksty

nya dodano: 15 sierpnia 2013

Los stawia nam w życiu różnych ludzi... Jednych na chwile, drugich na zawsze... Jedno jest pewne - każda z tych osób czegoś nas uczy...

Tak szczerze to kiedy widzę jak... teksty

nya dodano: 15 sierpnia 2013

Tak szczerze to kiedy widzę jak dziewczyna z chłopakiem do siebie się przytulają mam ochotę iść do Ciebie i zrobić to samo..

Proszę Cię tylko o jedno   nigdy... teksty

nya dodano: 15 sierpnia 2013

Proszę Cię tylko o jedno - nigdy nie zmieniaj numeru telefonu . Kiedyś, tuż przed śmiercią wybiorę Twoje imię z książki telefonicznej i nacisnę zieloną słuchawkę . A po Twoim ' słucham ? ' powiem Ci wszystko , obiecuję . Powiem Ci jak na prawdę było, jak bardzo Cię kochałam , i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam . Powiem Ci też , że poświęciłam całe swoje szczęście dla Twojego dobra - zwyczajnie usuwając się z drogi.

Ćpunowi działka czystego towaru.... teksty

nya dodano: 15 sierpnia 2013

Ćpunowi działka czystego towaru. Mordercy, krzyk ofiar wijących się z bólu. Matce, widok syna wracającego z Iraku. Synowi, przez godzinę, trzeźwy ojciec. Bezdomnemu, ciepły obiad. Samobójcy - śmierć. A Tobie co daje szczęście?

Jest tak samo  może tylko trochę... teksty

nya dodano: 14 sierpnia 2013

Jest tak samo, może tylko trochę smutno i nie mówisz dobranoc i nie mogę przez to usnąć.. / Huczuhucz

Książki to także świat  i to... teksty

nya dodano: 20 kwietnia 2013

Książki to także świat, i to świat, który człowiek so­bie wy­biera, a nie na który przychodzi.

Ko­biety po­za sza­fami su­kien... teksty

nya dodano: 20 kwietnia 2013

Ko­biety po­za sza­fami su­kien po­siadają jeszcze ka­set­ki, pełne uśmiechów, spoj­rzeń, tonów, w które stroją się sto­sow­nie do sy­tuac­ji. Mają zu­pełnie inną mo­dulację głosu dla służby, męża i dzieci. In­ne uśmie­chy dla kochan­ka; in­ne spoj­rze­nia dla bra­towych i teściowej. W kom­plet­nym neg­liżu duszy nie po­kazują się nikomu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV