głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
not-found Cii.. słyszysz ? Coś jakby drapie o drzwi. Nie przejmuj się to moja miłość. Zamknęłam kurwę w łazience bo mnie drażniła. I ogłaszam wszem i wobec że od dziś zm

not-found

not-found.moblo.pl
Cii.. słyszysz ? Coś jakby drapie o drzwi. Nie przejmuj się to moja miłość. Zamknęłam kurwę w łazience bo mnie drażniła.
  Cii.. słyszysz ? Coś jakby drapie... teksty

not-found dodano: 27 stycznia 2011

- Cii.. słyszysz ? Coś jakby drapie o drzwi. - Nie przejmuj się, to moja miłość. Zamknęłam kurwę w łazience, bo mnie drażniła.

I ogłaszam wszem  i wobec  że od... teksty

not-found dodano: 27 stycznia 2011

I ogłaszam wszem, i wobec, że od dziś, zmieniam się i swoje nastawienie do świata. Będę chłodna i bez uczuć. Będę mniej naiwna. Będę kierowała się tylko i wyłącznie rozumem a nie sercem. Będę kłamała i oszukiwała, łamała serca i wywoływała łzy. Tak, nauczyłam się od Ciebie..

Coś nie wyszło  coś się... teksty

not-found dodano: 27 stycznia 2011

Coś nie wyszło, coś się spierdoliło. Miała być miłość nie do zdarcia. Kolejny dzień, a z dniem ból narastał, założona maska... taka idealna.

co wieczór wpierdalasz się w moje... teksty

not-found dodano: 27 stycznia 2011

co wieczór wpierdalasz się w moje myśli... naucz się kurwa pukać!

zależy mi na Tobie'   wyszeptała mu... teksty

not-found dodano: 27 stycznia 2011

zależy mi na Tobie' - wyszeptała mu głęboko w oczy. - 'nie warto' - odpowiedział ii przytulił ją ostatni raz .

chcialabym odejsc natychmiast  albo... teksty

not-found dodano: 27 stycznia 2011

chcialabym odejsc natychmiast, albo najlepiej jeszcze wczoraj.

chociaz nazwiesz ja ksiezniczka... teksty

not-found dodano: 27 stycznia 2011

chociaz nazwiesz ja ksiezniczka, przespisz sie jak z dziwka.

pluszowy mis nie pomoze  tu potrzebne... teksty

not-found dodano: 27 stycznia 2011

pluszowy mis nie pomoze, tu potrzebne jest twoje 'dobranoc'.

myślisz  że taki z Ciebie cwaniak?... teksty

not-found dodano: 26 stycznia 2011

myślisz, że taki z Ciebie cwaniak? że jak spojrzysz na mnie tymi swoimi zielonymi oczami i oczarujesz mnie swoim słynnym uśmiechem, to już będę cała Twoja? tak myślisz? kurwa, no i masz rację.

możesz zabrać mi dom   ale nigdy w... teksty

not-found dodano: 26 stycznia 2011

możesz zabrać mi dom - ale nigdy w życiu nie zabierzesz mi panującego w nim ciepła rodzinnego. możesz zabrać mi podwórko - ale nigdy nie zabierzesz mi blizn na łokciu, czy kolanie które nabyłam właśnie na nim. możesz zabrać mi samochód - ale nigdy nie zabierzesz mi rozmów jakie były w nim przeprowadzane podczas wyjazdów na wakacje. możesz zabrać mi laptopa - ale nigdy nie zabierzesz z przed moich oczu obrazów tych wszystkich zdjęć i filimków z najwazniejszymi w roli głównej. możesz zabrać mi tusz do rzęs - ale nigdy nie zabierzesz blasku mym oczom. możesz zabrać mi błyszczyk - ale nigdy nie zabierzesz mi uśmiechu. możesz zabrać mi rzeczy materialne - ale nigdy nie odbierzesz mi wnętrza. / veriolla

 no to mamy godzinę wychowawczą... teksty

not-found dodano: 25 stycznia 2011

-no to mamy godzinę wychowawczą porozmawiajmy o uczuciach.każdy powie swoje najbardziej romantyczne przeżycie. proszę. może pierwsza G .. - dobrze. a wiec.. Moim najbardziej romantycznym przeżyciem było gdy rysowałam pod jego oknem w dniu jego urodzin na chodniku serce z napisem , że go kocham. zszedł do mnie. pocałował w czoło i powiedział,że dłużej nie może mnie oszukiwać i ma inną dziewczynę. rzucił mnie w swoje urodziny. kiedy wszedł do domu lunął deszcz. zmył serce i duży napis " Kocham Cię Słońce. Najlepszego w dniu urodzin. Twoje Kochanie. " Odeszłam zmoknięta.. Czy jest dość romantycznie? Tak? Więc dziękuje. ' i usiadłam' czułam jego wzrok na moich plecach. popatrzyłam się na niego. oczy mi się zaszkliły. wstał spakował się podszedł do mnie powiedział ' przepraszam ' i wyszedł. '

wiernosc? tego slowa napewno nie... teksty

not-found dodano: 25 stycznia 2011

wiernosc? tego slowa napewno nie znajde w twoim slowniku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV