 |
nofound.moblo.pl
życie to nie bajka to taka mała wojna duża przepychanka ciągła walka nieustannie. nofound
|
|
 |
życie to nie bajka, to taka mała wojna, duża przepychanka, ciągła walka, nieustannie. | nofound
|
|
 |
nie mogę ci obiecać, że rozwiążę wszystkie Twoje problemy, ale mogę Ci obiecać, że nie zostawię Cię z nimi samego. | nofound.
|
|
 |
bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością. | nofound.
|
|
 |
I poczułam się niczym dziecko, które ma zabawek pod dostatkiem,ale nie ma się z kim nimi bawić. | nofound.
|
|
 |
Kiedy chcesz o czymś zapomnieć to znaczy że wciąż o tym myślisz. Ironia. | nofound.
|
|
 |
znów ten stan, że nie wiem, co mam robić, niby wszystko gra i niby o to chodzi,ale leżę sama, po ciemku na podłodze, i muzyka gra, a ja wstaje i wychodzę. | nofound.
|
|
 |
Alejki wspomnień ♥ | nofound.
|
|
 |
I znowu rodzi się ta pieprzona potrzeba bycia z kimś, bo samemu nie daję się rady.. | nofound.
|
|
 |
Ta miłość gdzieś od dawna jest wpisana w treść naszych serc. | nofound < . 3
|
|
 |
I wybuchnę Ci śmiechem w twarz gdy jeszcze raz wspomnisz o miłości. | nofound.
|
|
 |
Ty żyjesz młodością i chwilami , może to i dobrze bo ja troszkę wspomnieniami .... | nofound.
|
|
 |
"Teraz ten utwór Tobie dedykuje. Czy wiesz dlaczego? Bo na to zasługujesz (...) Nigdy Cię nie zapomnę i będę doceniał " | nofound.
|
|
|
|