głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niuuunia_x33 nigdy nie jest za późno aby przeprosić. czasami jest już za późno aby wybaczyć. nie rycz że coś Ci się coś nie udało usiądź otrzyj łzy weź się w garść nie daj s

niuuunia_x33

niuuunia_x33.moblo.pl
nigdy nie jest za późno aby przeprosić. czasami jest już za późno aby wybaczyć.
nigdy nie jest za późno  aby... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

nigdy nie jest za późno, aby przeprosić. czasami jest już za późno, aby wybaczyć.

nie rycz  że coś Ci się coś nie... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

nie rycz, że coś Ci się coś nie udało, usiądź, otrzyj łzy, weź się w garść, nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią, problemem, kolejnym dupkiem czy następną szmatą, nikt nie powiedział, że będzie zajebiście i kolorowo, ale są takie momenty w życiu człowieka na które warto czekać nawet kilkanaście lat. / niuuunia_x33

czasami trzeba odpuścic  pomyśleć... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

czasami trzeba odpuścic, pomyśleć przede wszystkim o sobie i o swojej przyszłości. ;c

Jeżeli jeszcze raz wpierdolisz się... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

Jeżeli jeszcze raz wpierdolisz się w moje życie w momencie gdy już będę o tobie zapominać - PRZYPIERDOLE CI !

Dlaczego marzenia zawsze są takie... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

Dlaczego marzenia zawsze są takie idealne, kolorowe, a rzeczywistość totalnym przeciwieństwem?

Wbijała swoje paznokcie w jego plecy... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

Wbijała swoje paznokcie w jego plecy, a on z każdą sekundą przytulał ją jeszcze mocniej. `nie płacz, już jestem przy tobie, rozumiesz?` - wyszeptał prawie niesłyszalnie `teraz jesteś, a jeśli znów ? znów mnie zostawisz? moje serce juz tego nie wytrzyma, zrozum` - wydusiła krztusząc się płaczem.. Wziął w dłonie jej twarz i spojrzał w jej oczy z taką delikatnością i czułością jak dziecko `raz cię straciłem, drugi raz tego nie zrobię, obiecuje`- zaczął całować jej twarz, centymetr po centymetrze, a z jego oczu spłynęła pierwsza łza.

Nigdy nie chciałam być tą  o... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

Nigdy nie chciałam być tą, o której będziesz chciał zapomnieć. Wiem, że spieprzyłam wiele spraw, nie doceniałam tego uczucia i sądziłam,że ramiona innego będą tak samo ciepłe jak Twoje, a wargi tak czułe. Szukałam tego szczęścia z rąk do rąk, oddechów do oddechu i marnych szeptów. Byłam ślepa na wszystko i w pewnym momencie przestałam słuchać swojego serca,które krzyczało, wyrywało się, drapało od środka, ale ja to zagłuszałam. Przepraszam, że nie pozwoliłam nam istnieć, że szukałam wszędzie tylko nie w Tobie.

każdy ma swoją teorię szczęścia... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

każdy ma swoją teorię szczęścia, moją jesteś po prostu Ty. czasem daje ludziom opcje bycia cholernie blisko, kocham codziennie wstawać z myślą, że mam dla kogo wstać, kogo witać i kogo przytulać. przez ten miesiąc, wydarzyło się tak dużo, tyle cudownych dni, spędzonych w Twoich objęciach. te wszystkie pocałunki znaczące dla mnie tak dużo. do szczęścia potrzeba czasem tak niewiele.

Chciałabym któregoś dnia idąc... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę, że kocham. Że kocham na nowo, kogoś innego.I jeszcze bardziej, niż wcześniej. Iść przed siebie, trzymać go za rękę i czuć, że serce znów jest na swoim miejscu.

od tamtej pory brnęła w coś  co... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

od tamtej pory brnęła w coś, co nie miało najmniejszego sensu. mimo iż doskonale wiedziała jaki będzie tego koniec.. a teraz płaci za brak silnej woli, za brak kontroli na swoim sercem, płaci za to i to w kolosalnych ilościach.

żeby to dziewczyna się musiała... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

żeby to dziewczyna się musiała starać o chłopaka kurwa... no komedia jakaś.

Domówka u niego. Siedziała na... teksty

niuuunia_x33 dodano: 21 kwietnia 2012

Domówka u niego. Siedziała na łóżku, z jego piwem w dłoniach. Dochodziła 3 nad ranem. Poczuła, jak piwo robi swoje. Chciała się położyć. Połowa osób już się zbierała, więc gospodarz imprezy zaczął wszystkich odprowadzać do drzwi. Przytuliła twarz do poduszki, która tak cudownie otulała ją zapachem jego perfum. Przymknęła oczy. Obudziła się gdzieś po godzinie. Poczuła pod głową coś, co na pewno nie było poduszką. Leżała na jego klatce piersiowej przykryta po uszy kołdrą. Podniosła się wolno, żeby go nie obudzić. Przeczesała palcami włosy, na wypadek gdyby jednak tak się stało. Napisała mu na kartce krótkie: PRZEPRASZAM, ŻE BEZ POŻEGNANIA. Zerknęła jeszcze na niego i zauważyła delikatny uśmiech na jego ustach, pomyślała, że pewnie coś mu się śni. W końcu wyszła kierując się do swojej dzielnicy. Poczuła wibracje telefonu. "Tak cudownie zagryzałaś wargi kreśląc tych kilka słów." Ugięły się pod nią kolana. Miała wrażenie, że jej głośno bijące serce obudzi całe miasto.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV