głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niuuunia_x33 obudził ją sms. napisał on. uśmiech pojawił się na jej twarzy. jednak znikał w chwili czytania wiadomości słuchaj.. nie mogę tak dalej. ee.. co się dzieje? ja..

niuuunia_x33

niuuunia_x33.moblo.pl
obudził ją sms. napisał on. uśmiech pojawił się na jej twarzy. jednak znikał w chwili czytania wiadomości słuchaj.. nie mogę tak dalej. ee.. co się dzieje? ja.. ja ju
obudził ją sms. napisał on.... teksty

niuuunia_x33 dodano: 19 maja 2012

obudził ją sms. napisał on. uśmiech pojawił się na jej twarzy. jednak znikał w chwili czytania wiadomości "słuchaj.. nie mogę tak dalej." ee.. co się dzieje? "ja.. ja już cię nie kocham! nigdy nie kochałem." coo? po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może. przecież byli idealną parą. każdy zazdrościł im tej 'miłości'.. planowali przyszłość. chcieli zbudować biały dom, mieć psa i gromadkę dzieci. a on tak po prostu pisze, że jej nie kocha?! dziewczyna wyłączyła telefon. zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. i co teraz? wyszła z domu cała zapłakana.łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem. szła trzęsąc się, nogi jej się uginały ale szla. poszła w miejsce gdzie chodzili razem. nad jezioro. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspolne chwle. pierwszy pocałunek. pierwsze "kocham cię".. nie wytrzymała. wskoczyła do wody. nie przeżyła. on tymczasem wysyłał jej sms "prima aprilis kochanie :*". / FB

dotknij go suko  a zrobię ci... teksty

niuuunia_x33 dodano: 19 maja 2012

dotknij go suko, a zrobię ci przejażdżkę ryjem po asfalcie ;]

Byli na imprezie. Osobno. Ona... teksty

niuuunia_x33 dodano: 18 maja 2012

Byli na imprezie. Osobno. Ona tańczyła z kim popadnie, on stał pod ścianą mierząc ją wzrokiem. W końcu nie wytrzymał, wziął dziewczynę w ramiona sycząc cicho - Jestem zły i zazdrosny. Zadowolona?- Wtuliła się w jego szyję - Bardzo. - Odpowiedziała, czując, jak coraz to mocniej przyciska ją do swojej klatki piersiowej. - Nie chcę Cię stracić, rozumiesz? - Przestając tańczyć, patrząc mu w oczy i ściskając jego nadgarstki powiedziała: -To nie trać.

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci... teksty

niuuunia_x33 dodano: 18 maja 2012

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie ma oczy. Po drugim, będę wtajemniczać Cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim, będę przez łzy opowiadała Ci jak bardzo mnie ranił. Po czwartym będę skakała wykrzykując jego imię. Po piątym wejdę na dach i zacznę krzyczeć, że go kocham. Po szóstym zadzwonię i opowiem mu, jak bardzo boli jego nieobecność i jak bardzo żałuję, że nie ma go przy mnie i nie widzi,jak po wypiciu siódmego i ósmego kieliszka staję na krawędzi dachu i daję krok do przodu.

Ona potrzebowała go tak samo  jak on... teksty

niuuunia_x33 dodano: 18 maja 2012

Ona potrzebowała go tak samo, jak on potrzebował jej, a mimo to byli osobno.

Mam nadzieję że jesteś... teksty

niuuunia_x33 dodano: 18 maja 2012

Mam nadzieję że jesteś szczęśliwy z nią. I mam nadzieję że ona kocha Cię jeszcze bardziej niż kochałam Cię ja. Nie życzę Ci niczego złego. Wręcz przeciwnie. I żałuję, że nie umiałam się z Tobą wtedy rozstać po prostu jak człowiek.. Bo tamto rozstanie ludzkie nie było. Ale nie proś mnie ani o przyjaźń ani o koleżeństwo bo obydwoje dobrze wiemy że to nie ma najmniejszych szans.

nie jestem agresywna. czasami tylko... teksty

niuuunia_x33 dodano: 18 maja 2012

nie jestem agresywna. czasami tylko kogoś pierdolnę, drę mordę i rzucam przedmiotami.

to prawda. zmieniła się  ale to... teksty

niuuunia_x33 dodano: 18 maja 2012

to prawda. zmieniła się, ale to tylko dlatego, że straciła kogoś ważnego i obiecała sobie, że więcej takiego błędy nie popełni.

to  że los nas rozdzielił nie... teksty

niuuunia_x33 dodano: 18 maja 2012

to, że los nas rozdzielił nie znaczy, że miał rację.

  proszę  daj spokój  chcę zrobić... teksty

niuuunia_x33 dodano: 17 maja 2012

- proszę, daj spokój, chcę zrobić to zadanie.. - nie - odpowiedziało równocześnie rozum i serce - nie damy ci o nim zapomnieć. nie teraz.

wydawało mi się  że jestem na... teksty

niuuunia_x33 dodano: 8 maja 2012

wydawało mi się, że jestem na dobrej drodze by o nim zapomnieć. wystarczy, że dał jeden głupi opis, bym zmarnowała całe swoje starania.

Lubimy wracać do miejsc  w których... teksty

niuuunia_x33 dodano: 8 maja 2012

Lubimy wracać do miejsc, w których przeżyliśmy coś dobrego, w których spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas. Lubimy te powroty, bo stale mamy nadzieję, że ktoś lub coś jeszcze na nas tam czeka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV