głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Cóż z tego  że człowiek zyska... teksty

niktorek dodano: 21 luty 2018

Cóż z tego, że człowiek zyska cały świat, jeśli straci przy tym swoją duszę? - Biblia https://cytaty.ebooki24.org/c/cytat-z-biblii-o-utracie-duszy

Ludzie są szczęśliwi dokładnie w... teksty

niktorek dodano: 20 luty 2018

Ludzie są szczęśliwi dokładnie w takim stopniu, w jakim chcą być szczęśliwi. - Abraham Lincoln https://cytaty.ebooki24.org/c/abraham-lincoln-cytat-o-szczesciu

Najsilniejszym wojownikiem jest ten... teksty

niktorek dodano: 20 luty 2018

Najsilniejszym wojownikiem jest ten, kto pokonał sam siebie. - Konfucjusz https://cytaty.ebooki24.org/c/konfucjusz-cytat-o-najsilniejszym-wojowniku

O dobrym przywódcy powiedzą:... teksty

niktorek dodano: 20 luty 2018

O dobrym przywódcy powiedzą: „Sami to zrobiliśmy”. Lao Tse (Lao Tsy, Laozi, 老子, Li Er, Li Dan, Lao-... https://cytaty.ebooki24.org/c/lao-tse-cytat-o-dobrym-przywodcy

Jeśli wierzysz  że ci się uda  że... teksty

niktorek dodano: 20 luty 2018

Jeśli wierzysz, że ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście ci się uda, to... https://cytaty.ebooki24.org/c/vernon-wolfe-cytat-o-wladzy-umyslu-nad-cialem

Jesteś młody  dopóki wierzysz w... teksty

niktorek dodano: 20 luty 2018

Jesteś młody, dopóki wierzysz w życie. - Michael Benedum https://cytaty.ebooki24.org/c/michael-benedum-cytat-o-mlodosci

Biedacy są największymi wrogami... teksty

niktorek dodano: 17 luty 2018

Biedacy są największymi wrogami samych siebie. - James Jones https://cytaty.ebooki24.org/c/james-jones-cytat-o-biedakach

Biznes? To całkiem proste. To... teksty

niktorek dodano: 17 luty 2018

Biznes? To całkiem proste. To pieniądze innych ludzi. - Aleksander Dumas https://cytaty.ebooki24.org/c/aleksander-dumas-cytat-o-biznesie

Mów tylko to  co może przynieść... teksty

niktorek dodano: 17 luty 2018

Mów tylko to, co może przynieść pożytek innym lub tobie. - Benjamin Franklin https://cytaty.ebooki24.org/c/benjamin-franklin-cytat-o-tym-co-nalezy-mowic

Nie jedz do otępienia  nie pij do... teksty

niktorek dodano: 17 luty 2018

Nie jedz do otępienia, nie pij do podniecenia. - Benjamin Franklin https://cytaty.ebooki24.org/c/benjamin-franklin-cytat-o-jedzeniu-i-piciu

Wszystko na świecie działa dla... teksty

niktorek dodano: 17 luty 2018

Wszystko na świecie działa dla ciebie, nie przeciw tobie. - Carlos Xuma https://cytaty.ebooki24.org/c/carlos-xuma-cytat-o-tym-jak-dziala-swiat

ABC Mądrego Rodzica: Droga do... teksty

niktorek dodano: 16 luty 2018

ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu / Jolanta Gajda https://www.youtube.com/watch?v=D8tVJGhdnM4

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV