głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Intuicja powie myślącemu umysłowi... teksty

niktorek dodano: 21 września 2018

Intuicja powie myślącemu umysłowi, gdzie szukać dalej. - dr Jonas Salk https://cytaty.ebooki24.org/c/jonas-salk-cytat-o-intuicji

Historia wolnego człowieka nigdy nie... teksty

niktorek dodano: 21 września 2018

Historia wolnego człowieka nigdy nie jest pisana przez przypadek, ale przez wybór — jego wybór. -... https://cytaty.ebooki24.org/c/dwight-d-eisenhower-cytat-o-wolnosci

Miłość jest wtedy prawdziwa  gdy... teksty

niktorek dodano: 21 września 2018

Miłość jest wtedy prawdziwa, gdy nie wiemy dlaczego. - Lew Tołstoj https://cytaty.ebooki24.org/c/lew-tolstoj-cytat-o-milosci

Biblia  SELF PUBLISHINGu. Nawet nie... teksty

niktorek dodano: 21 września 2018

Biblia #SELF-PUBLISHINGu. Nawet nie próbuj wydać własnej książki bez tej wiedzy! / Aleksander Sowa https://www.ebooki24.org/p/biblia-self-publishingu-nawet-nie-probuj-wydac-wlasnej-ksiazki-bez-tej-wiedzy-aleksander-sowa

Zero to One. Notatki o start upach... teksty

niktorek dodano: 21 września 2018

Zero to One. Notatki o start-upach, czyli jak budować przyszłość / Peter Thiel, Blake Masters https://www.ebooki24.org/p/zero-one-notatki-o-start-upach-czyli-jak-budowac-przyszlosc-peter-thiel-blake-masters

Buckminster Fuller cytat o dzieciach... teksty

niktorek dodano: 12 września 2018

Buckminster Fuller cytat o dzieciach https://cytaty.ebooki24.org/c/buckminster-fuller-cytat-o-dzieciach

Victor Hugo cytat o idei  https:... teksty

niktorek dodano: 12 września 2018

Victor Hugo cytat o idei https://cytaty.ebooki24.org/c/victor-hugo-cytat-o-idei

Edmund Burke cytat o bezczynności... teksty

niktorek dodano: 12 września 2018

Edmund Burke cytat o bezczynności dobrych ludzi https://cytaty.ebooki24.org/c/edmund-burke-cytat-o-bezczynnosci-dobrych-ludzi

Zostań gwiazdą Instagrama   Carroll... teksty

niktorek dodano: 12 września 2018

Zostań gwiazdą Instagrama / Carroll Henry https://www.ebooki24.org/p/zostan-gwiazda-instagrama-carroll-henry

Przebij się! Jak możesz osiągnąć... teksty

niktorek dodano: 12 września 2018

Przebij się! Jak możesz osiągnąć to co zbudowali najlepsi przedsiębiorcy biznes i mocną markę / Gary Vaynerchuk https://www.ebooki24.org/p/przebij-sie-jak-mozesz-osiagnac-co-zbudowali-najlepsi-przedsiebiorcy-biznes-i-mocna-marke-gary

W market r ingu  czyli jak nie... teksty

niktorek dodano: 12 września 2018

W market[r]ingu, czyli jak nie zginąć w świecie mediów społecznościowych / Gary Vaynerchuk https://www.ebooki24.org/p/w-marketringu-czyli-jak-nie-zginac-w-swiecie-mediow-spolecznosciowych-gary-vaynerchuk

Ralph Waldo Emerson cytat o tym kim... teksty

niktorek dodano: 30 sierpnia 2018

Ralph Waldo Emerson cytat o tym kim jesteś https://cytaty.ebooki24.org/c/ralph-waldo-emerson-cytat-o-tym-kim-jestes

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV