głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Cytaty motywacyjne 2 https:... teksty

niktorek dodano: 23 luty 2018

Cytaty motywacyjne 2 https://cytaty.ebooki24.org/w/cytaty-motywacyjne-2

Cytaty motywacyjne 1 https:... teksty

niktorek dodano: 23 luty 2018

Cytaty motywacyjne 1 https://cytaty.ebooki24.org/w/cytaty-motywacyjne-1

Są tacy  którzy uciekają od... teksty

niktorek dodano: 21 luty 2018

Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać... https://cytaty.ebooki24.org/c/jan-twardowski-cytat-o-cierpieniu-milosci

Ludzie zjednoczeni są silni. Ludzie... teksty

niktorek dodano: 21 luty 2018

Ludzie zjednoczeni są silni. Ludzie podzieleni są słabi. - Sun Tsu https://cytaty.ebooki24.org/c/sun-tsu-cytat-o-o-ludziach-silnych-i-slabych

Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie... teksty

niktorek dodano: 21 luty 2018

Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. - Paulo Coelho https://cytaty.ebooki24.org/c/paulo-coelho-cytat-o-milosci

Cóż z tego  że człowiek zyska... teksty

niktorek dodano: 21 luty 2018

Cóż z tego, że człowiek zyska cały świat, jeśli straci przy tym swoją duszę? - Biblia https://cytaty.ebooki24.org/c/cytat-z-biblii-o-utracie-duszy

Ludzie są szczęśliwi dokładnie w... teksty

niktorek dodano: 20 luty 2018

Ludzie są szczęśliwi dokładnie w takim stopniu, w jakim chcą być szczęśliwi. - Abraham Lincoln https://cytaty.ebooki24.org/c/abraham-lincoln-cytat-o-szczesciu

Najsilniejszym wojownikiem jest ten... teksty

niktorek dodano: 20 luty 2018

Najsilniejszym wojownikiem jest ten, kto pokonał sam siebie. - Konfucjusz https://cytaty.ebooki24.org/c/konfucjusz-cytat-o-najsilniejszym-wojowniku

O dobrym przywódcy powiedzą:... teksty

niktorek dodano: 20 luty 2018

O dobrym przywódcy powiedzą: „Sami to zrobiliśmy”. Lao Tse (Lao Tsy, Laozi, 老子, Li Er, Li Dan, Lao-... https://cytaty.ebooki24.org/c/lao-tse-cytat-o-dobrym-przywodcy

Jeśli wierzysz  że ci się uda  że... teksty

niktorek dodano: 20 luty 2018

Jeśli wierzysz, że ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście ci się uda, to... https://cytaty.ebooki24.org/c/vernon-wolfe-cytat-o-wladzy-umyslu-nad-cialem

Jesteś młody  dopóki wierzysz w... teksty

niktorek dodano: 20 luty 2018

Jesteś młody, dopóki wierzysz w życie. - Michael Benedum https://cytaty.ebooki24.org/c/michael-benedum-cytat-o-mlodosci

Biedacy są największymi wrogami... teksty

niktorek dodano: 17 luty 2018

Biedacy są największymi wrogami samych siebie. - James Jones https://cytaty.ebooki24.org/c/james-jones-cytat-o-biedakach

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV