|
niezapomnijomnie.moblo.pl
w taką drogę to to naprawdę warto uciec gdzieś daleko tam gdzie was nie znajdą : W życie nazywane ' BAJKĄ '...
|
|
|
` w taką drogę to to naprawdę warto uciec gdzieś daleko, tam gdzie was nie znajdą :
W życie nazywane ' BAJKĄ '...
|
|
|
- pamiętasz jak było Ci brak.tych godzin i lat w chwilach , kiedy musieliście się rozstać. żeby poznać czym jest rozłąka, której trzeba było sprostać.
|
|
|
' To jest jak przeznaczenie, kiedy jedno drugiemu jest natchnieniem.
tak wygląda miłość, a nie jakieś tam zauroczenie..
|
|
|
` Że cokolwiek by się nie działo to zawsze.. Możesz liczyć na nią..
|
|
|
`To dziwne patrzeć na własne marzenia, które spełniają się komuś innemu..
|
|
|
- a teraz chodź. - ale dokąd? - naprzeciw marzeniom.
|
|
|
' śmiej się. niech reszta świata zastanawia się dlaczego.'
|
|
|
-zapamiętam Cię taką, jaką Cię poznałem - a jaką mnie poznałeś? - wyjątkowy przypadek... prawie zawsze uśmiechnięta, znająca się na żartach, potrafiąca mnie rozbawić... potrafiąca rozmawiać...;)
|
|
|
I choć minęło tyle czasu, ja wciąż pamiętam Twoje charakterystyczne gesty, Twój głośny śmiech i kolor Twoich policzków, gdy się zawstydzasz. xd
|
|
|
` Cóż, patrząc na definicję miłości w Wikipedii stwierdzam iż - chyba Cię kocham!
|
|
|
` ale ja Cię nie kocham za to, że jesteś piękna, inteligentna i zabawna. kocham Cię pomimo tego, że jesteś strasznie złośliwa, łatwo się obrażasz i często kłamiesz. bo nie kocha się 'za coś', ale 'pomimo czegoś' .
|
|
|
KUPIĘ SZCZĘŚCIE .! Używane lub nowe. Cena nie gra roli.
|
|
|
|