 |
niezapominajka_2.moblo.pl
palę papierosa i patrzę w twoje oczy . myśląc że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy ..
|
|
 |
palę papierosa i patrzę w twoje oczy .
myśląc , że to piekło w mojej głowie , nigdy się nie skończy ..
|
|
 |
on nie był tym zwykłym człowiekiem , którego mijała na ulicy jak każdego .
a to co ich łączyło , nie było zwykłą miłością . ; *
|
|
 |
pierwszy raz byłam z siebie dumna , kiedy mijając cię na ulicy ,
na twoje ' siema ' wybuchłam śmiechem , dodając krótkie ' pierdol się ' .
|
|
 |
gdy on wchodzi na gadu , zaczynam malować paznokcie , przebierać się , czytać książkę .
zrobię wszystko , żeby pierwsza do niego nie napisać , nie pokazać kolejny raz jak bardzo mi zależy .
nie wyjdę z pokoju , bo żyję nadzieją , że to on pierwszy napisze .
|
|
 |
Kobieta , która potrafi więcej niż ujawnia .
|
|
 |
Odkrywam zupełnie inne możliwości .
|
|
 |
kto poczuje sie wolnym stanie się wolnym . ♥
|
|
 |
nowe życie , nowe zasady . ♥
|
|
 |
Nie wstydze się łez i tego ,że czasem nie chce mi się żyć i Kocham się śmiać i uśmiechać , nawet w najmniej odpowiednim momencie. Bo piękne jest to, co nas różni od innych. Z sercem aniołka z duszą diabełka Jestem Sobą, a Nie Kimś Kogo Ze Mnie Robią !
|
|
 |
znasz to uczucie ? gdy osobie która jest dla cb najważniejsza nie jesteś już potrzebny? gdy nie zaznajesz już w ogóle zrozumienia ? gdy wybiera kogoś kogo tak na prawdę nie powinna ? tak wiem to strasznie rozpierdala od środka .
|
|
 |
witaj w czasach, gdzie pokemony cię 'lofciają', od dresów możesz dostać wpierdol, rodzinę widzisz tylko rano przed pójściem do szkoły i wieczorem przed snem, twoja sympatia obściskuje się na boku z kimś innym, a najlepsza przyjaciółka obgaduje cię za twoimi plecami. reszta ma po prostu na ciebie wyjebane.
|
|
|
|