głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Genialną siostrę masz.     teksty niezakochujsie dodał komentarz: Genialną siostrę masz. ; ) do wpisu 29 września 2012
No właśnie! teksty niezakochujsie dodał komentarz: No właśnie! do wpisu 29 września 2012
Dlaczego boję się większego... teksty

niezakochujsie dodano: 29 września 2012

Dlaczego boję się większego przywiązania? Bo potem nie wrócę do normalnego życia, jeśli coś się popsuje. Wiem, jaka jestem. Wiem, że jednym oddechem mogę posypać wszystko, co teraz między nami jest i wiem, że Ty też masz podobne zdolności. Teraz Cię uwielbiam. Uwielbiam Twoją obecność. Uwielbiam, kiedy mnie dotykasz, przewiercasz wzrokiem, mówisz do mnie. Lecz czas ma dla nas jeszcze cały pakiet tego, co zacznę w Tobie stopniowo lubić. A potem kochać. Potem, gdy spróbuję amputować to uczucie z serca, nie dam rady. Rozumiesz? Boję się, że idąc ulicą zakręci mi się w głowie, bo przechodzień będzie używał takiego samego szamponu do włosów jak Ty.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Oddam miłego lokatora  który... teksty

niezakochujsie dodano: 29 września 2012

Oddam miłego lokatora, który zamieszkał u mnie dwudziestego czerwca. Czasami bywa kłopotliwy, szczególnie w nocy. Ma na imię ból, z pozoru jest niegroźny, więc nie ma czego się obawiać dopóki ktoś się nie zakocha.Ostatnio sprawia mi kłopoty, więc lepiej byłoby gdyby zmienił mieszkanie. Nie jest hałaśliwym jedynie czasem uwiera. Ktoś chętny? / niezakochujsie

  a co jak jest już za późno?... teksty

niezakochujsie dodano: 29 września 2012

- a co jak jest już za późno? - nigdy nie jest za późno, żeby wszystko odzyskać / 90210

pobawimy się w grę kotku. od... teksty

niezakochujsie dodano: 29 września 2012

pobawimy się w grę kotku. od początku ty będziesz kierować mną, będziesz kusić mnie, a ja będę ulegał. będę biegał za tobą, skakał jak kangur koło ciebie. dbał i rozpieszczal. robił z siebie debila bys mogła cieszyć się gdy ci źle. zaufasz mi. powiesz , że nigdy nie poznalas kogoś takiego, że nikt tak nie dbał o ciebie i nie starał się. opowiesz koleżankom że poznalas kogoś wyjątkowego, kogoś kto kocha cię jak nikt inny. będziesz myśleć że ja to właśnie ten. wtedy się zmienię. zniszcze nas, ale tak bys myślała że to przez ciebie. zniszcze ci serce i psychikę. trudno, miałas ten sam kolor oczu co kobieta, która zrobiła mi to samo.
Autor cytatu: skejter

Lubię jak mącisz mi w głowie. Jak... teksty

niezakochujsie dodano: 29 września 2012

Lubię jak mącisz mi w głowie. Jak próbujesz zwrócić na siebie uwagę. Jak słodko mrugasz oczami gdy stoję. Mówisz 'kocham Cię', a mnie to bawi. Nic nie mówię, odwracam się na pięcie i śmieję się. Przecież jest moda na bycie zimną suką. / niezakochujsie.

  Myślę  że najpierw powinnaś z... teksty

niezakochujsie dodano: 10 marca 2012

- Myślę, że najpierw powinnaś z nim porozmawiać. - Z kim? - Z Willem. Pamiętasz, jak wczoraj przeszliście razem obok domu? Gdy stałem na ganku? Patrzyłam na Ciebie i myślałem, jak naturalnie wyglądacie ze sobą. - Nawet go nie znam. - Może nie. Ale ja znam ciebie i byłaś wczoraj szczęśliwa. - A jeśli on nie zechce ze mną rozmawiać? - Zechce. - Skąd wiesz? - Bo widziałem, że i on był szczęśliwy. / Sparks - 'ostatnia piosenka ' .

stres   napływające łzy do oczu... teksty

niezakochujsie dodano: 10 marca 2012

stres , napływające łzy do oczu , palpitacje serca , motylki w brzuchu , kręcące się bizonki , wzrok wbity w Jego oczy , nos , usta , klatkę piersiową , doglądanie go , obserwowanie . mamo , zakochałam się . / niezakochujsie

O tym  że się jest szczęśliwym... teksty

niezakochujsie dodano: 10 marca 2012

O tym, że się jest szczęśliwym, wie się dopiero potem, kiedy to minęło. Człowiek żyje zmianą. / Stanisław Lem

Poprzednia 6 7 8 9
10
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV