 |
niemyslpoczuj.moblo.pl
Przyjaciel nie będzie Cię pocieszał. Przyjdzie do ciebie będzie trzymał Cię za rękę a gdy zaśniesz zmęczony płaczem bądź smutkiem wstanie zaparzy herbatę i poczeka a
|
|
 |
Przyjaciel nie będzie Cię pocieszał. Przyjdzie do ciebie, będzie trzymał Cię za rękę, a gdy zaśniesz zmęczony płaczem, bądź smutkiem, wstanie, zaparzy herbatę i poczeka aż się obudzisz, żeby powitać Cię miłym gestem i rozproszyć czarne chmury.
|
|
 |
Przyjaźń jest wtedy, gdy mimo mnóstwa własnych problemów zostawiasz swoje sprawy i biegniesz do przyjaciela aby go wysłuchać i powiedzieć kretyńskie "wszystko będzie dobrze", które tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia.
|
|
 |
różne rzeczy mogą być w modzie, ale Ty zawsze będziesz w moim guście!!
|
|
 |
Pamiętam każdą, wspólnie spędzoną chwilę, a w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: Ta znaczy więcej niż pozostałe.
|
|
 |
Życie mi się plącze pod nogami. Czasami je kopnę, czasami opluję, a czasem idziemy za rękę.
|
|
 |
zniknąłeś jakby Cię w ogóle nie było. zaczynam się zastanawiać, czy nie całowałam się z powietrzem, czy za rękę nie złapał mnie wiatr, a oddech na moich plecach nie zostawił przeciąg.
|
|
 |
kiedyś nie umiałam przestać o Tobie mówić, dziś słysząc Twoje imię, zatykam uszy i wmawiam sobie, że nic nie słyszę.
|
|
 |
a jego ulubiony żart to 'Kocham Cię'.
|
|
 |
kiedyś skoczyłabym za tobą w ogień. dziś jedynie stałabym i z łzą w oku, patrzyła się jak płoniesz.
|
|
 |
najbardziej boli, nie to, że odszedłeś, ale to, że byłam tak naiwna wierząc, że zostaniesz.
|
|
 |
"Nie zasłużył na to, aby wiedzieć, że go kocham..."
|
|
 |
Znów usłyszeć od Ciebie te dwa słowa ... Tak, to by sprawiło, że życie znów byłoby piękne.
|
|
|
|