głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niemalipyxd Płacz wieczorami dawał mi wspomnienia. Wspomnienia do których mogłam wrócić jedynie myślami. pamiętam ten dzień gdy stałam sama na balkonie patrząc w niebo po c

niemalipyxd

niemalipyxd.moblo.pl
Płacz wieczorami dawał mi wspomnienia. Wspomnienia do których mogłam wrócić jedynie myślami.
Płacz wieczorami dawał mi... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

Płacz wieczorami dawał mi wspomnienia. Wspomnienia, do których mogłam wrócić jedynie myślami.

pamiętam ten dzień gdy stałam sama... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

pamiętam ten dzień gdy stałam sama na balkonie patrząc w niebo, po cichu powtarzałam sobie : ' nie becz, jesteś twarda' a łzy zalewały mi całą twarz.

Zraniona dusza ma wiele do... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

Zraniona dusza ma wiele do powiedzenia, a tak często milczy.

znasz to uczucie  gdy zaczynasz... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

znasz to uczucie, gdy zaczynasz wątpić co dla niego znaczysz ? kiedy pusto patrzysz na wasze wspólne zdjęcie i nie wiesz co masz myśleć, a łzy same lecą Ci po policzkach ? kiedy słysząc dźwięk sms'a pierwszą osobą jaka przychodzi Ci na myśl jest On ? każda rzecz, każde miejsce kojarzy Ci się z nim ? Jeśli tak, to wiedz, że nie jesteś sama.. / niemalipyxd

dzień Naszego spotkania chciałabym... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

dzień Naszego spotkania chciałabym zapisać wszędzie, gdzie się da, ozdobnymi jaskrawymi literami, a dzień Naszego rozstania bez skrupułów oddać na pastwę diabłu.

skoro postanowiłeś odejść to... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

skoro postanowiłeś odejść to zabierz ten cholerny ból ze sobą.

Boję się zasnąć  boję się że... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

Boję się zasnąć, boję się że już się nie obudzę, boję się że nie zobaczę jutrzejszego wschodu słońca, boję się że nie zobaczę już gwiazd i księżyca na niebie, boję się że nie zobaczę waszego uśmiechu tych iskier w oczach, boję się że nie zobaczę już nigdy morza, piasku, muszli, drzew, wiatru który czesze mi włosy co dnia, tej huśtawki na której spędziłam tyle chwil, nie poczuję zapachu przewracanej kolejnej strony książki, nie spotkam Ciebie, nigdy nie będzie Nas, nie poczuję zapachu twoich perfum,nie poczuję dotyku twojej dłoni, nie zobaczę jutra

Chciałabym  żeby role miśka w moim... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

Chciałabym ,żeby role miśka w moim życiu odgrywał właśnie Ty , żebyś to ty mnie przytulał kiedy jest mi zimno i kiedy tego potrzebuję , żeby pozostałości tuszu z moich rzęs kiedy płacze spływały na twoje silne ramię , a nie na misiowe futro , żebym już jemu nie musiała mówić , jak bardzo mi Ciebie brakuje .

Odejdź  to potrafisz najlepiej. teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

Odejdź, to potrafisz najlepiej.

pierdole nauke idę tańczyć . !... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

pierdole nauke idę tańczyć . ! / niemalipyxd

1 Wszechświat  8 planet  192 kraje... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

1 Wszechświat, 8 planet, 192 kraje, 180497 wysp, 85 mórz, 7 miliardów ludzi a ja nadal jestem singielką

Gdyby amfetamina miała... teksty

niemalipyxd dodano: 28 października 2011

Gdyby amfetamina miała właściwości umożliwiające wymazanie z pamięci skurwielów - jechałabym na niej codziennie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć