głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niejestokeej Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym k

niejestokeej

niejestokeej.moblo.pl
Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem al
Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

niejestokeej dodano: 18 listopada 2015

Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie.

Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

niejestokeej dodano: 18 listopada 2015

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót po to, byś mógł docenić je wtedy, kiedy wszystko jest dobrze. Wierzysz w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie. A czasami dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

W moich myślach zbyt wiele razy... teksty

niejestokeej dodano: 18 listopada 2015

W moich myślach zbyt wiele razy cofałam czas i zatrzymywałam się na momencie naszego poznania. Pozwalałam aby nasza historia zaczynała się raz jeszcze, aby trwała we mnie po raz kolejny, mimo że dawno zmieniła swój kierunek. Przeżywałam na nowo każde Twoje spojrzenie, każdy dotyk czy rozmowę. Uczyłam się od początku Ciebie i miłości do Ciebie. Żyłam nami, kiedy nie było już nas. Tak bardzo tęskniłam za Twoim ciepłem, za Twoją obecnością. Nie byłeś tym samym sobą sprzed kilku lat. Potrzebowałam Ciebie w każdej chwili, ale byłeś już tylko w moich wspomnieniach. Ciągle od nowa odtwarzałam naszą historię i nie chciałam pozwolić jej odejść, tak długo zwlekałam, nie chciałam abyś całkowicie opuścił moje życie. Nie byłam gotowa na ostateczne pożegnanie.

Porażka to tylko siniak  nie tatuaż. teksty

niejestokeej dodano: 18 listopada 2015

Porażka to tylko siniak, nie tatuaż.

Znalazłam tę miłość  za którą... teksty

niejestokeej dodano: 18 listopada 2015

Znalazłam tę miłość, za którą wiedziałam, że będę tęsknić.

Poprzednia 1 2 3
4
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV