głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niedostepnaaa Tak Ci zależało. Tak bardzo że teraz już nie potrafisz powiedzieć Cześć ! ! ! Życie czasami jest takie słodkie jak pierwszy pocałunek jak czekolada z nadzieniem

niedostepnaaa

niedostepnaaa.moblo.pl
Tak Ci zależało. Tak bardzo że teraz już nie potrafisz powiedzieć Cześć ! ! !
Tak Ci zależało. Tak bardzo że... teksty

niedostepnaaa dodano: 14 kwietnia 2011

Tak Ci zależało. Tak bardzo, że teraz już nie potrafisz powiedzieć " Cześć " ! ! !

Życie czasami jest takie słodkie... teksty

niedostepnaaa dodano: 14 kwietnia 2011

Życie czasami jest takie słodkie jak pierwszy pocałunek, jak czekolada z nadzieniem truskawkowym, a czasami takie gorzkie.

Miałeś tyle czasu żeby do mnie... teksty

niedostepnaaa dodano: 14 kwietnia 2011

Miałeś tyle czasu, żeby do mnie wrócić, nie szukałam tego " lepszego " dając ci tym samym szanse. Wszystkich innych trzymam na dystansie widocznie nie dostrzegłeś tego w tamtej chwili.

Zastanawiam się co się dzieje w... teksty

niedostepnaaa dodano: 13 kwietnia 2011

Zastanawiam się, co się dzieje w twoim umyśle ? Czasami mówi się, że Miłość jest ślepa... Może to dlatego, że kiedy pierwszy raz zwariowałam na punkcie twoich oczu . . Ty nie zauważyłeś znaku ! ./

Zostaw mnie nie kuś nie mów nie... teksty

niedostepnaaa dodano: 13 kwietnia 2011

Zostaw mnie, nie kuś, nie mów, nie wołaj daj skołatanym myślom odpocząć już pora, oddaj choć moment nie widzisz, że tonę ! ..

I nigdy nie mów że Kochasz tylko po... teksty

niedostepnaaa dodano: 13 kwietnia 2011

I nigdy nie mów że Kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj człowieka pijanego, skoro wiesz że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów " Zapomnij ! " , skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest trudne, jeśli wiesz ze dal mnie to najtrudniejsza rzecz jaką kolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz " Spierdalaj ! " . Proszę Cię nie kłam. Czy wymagam za wiele ? .

Więc mimo wszystkiego uwielbiam z... teksty

niedostepnaaa dodano: 13 kwietnia 2011

Więc mimo wszystkiego uwielbiam z Tobą rozmawiać, uwielbiam uśmiechać się do monitora jak głupia, kiedy piszesz coś zabawnego, pomimo że Ty tego nie widzisz. Wiesz to chyba znak, że cholernie mi zależy. ;*

Nie pozwolę Co po raz kolejny... teksty

niedostepnaaa dodano: 10 kwietnia 2011

Nie pozwolę Co po raz kolejny wejść do mojego życia ... Nie pozwolę bym po raz kolejny obiecała sobie, że dam radę uwolnić się od Ciebie. To już jest męczące. A Tobie również dam spokój, nie będę Cię prowokować do niczego.. Może jedynie poproszę Cię abyś po raz ostatni pocałował mnie ... i odejdę .. Przepraszam, że zrobię to już któryś raz z kolei. ale jakoś do tej pory nie żałuję moich decyzji .

A teraz zajrzyj mi w oczy i powtórz... teksty

niedostepnaaa dodano: 10 kwietnia 2011

A teraz zajrzyj mi w oczy i powtórz : - Jesteś mi obojętna /.

Najgorsze są chwile gdy leżąc na... teksty

niedostepnaaa dodano: 10 kwietnia 2011

Najgorsze są chwile, gdy leżąc na łóżku z słuchawkami w uszach, uświadamiasz sobie, że do niczego nie dążysz,ze nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic . !

 Kochasz go ?  Tak.  To mu to... teksty

niedostepnaaa dodano: 10 kwietnia 2011

- Kochasz go ? - Tak. - To mu to powiedz w końcu ! - Nie. bo widzisz to jest jak z zakupami. Widzisz wymarzoną rzecz na wystawię, a wiesz że Cię na nią nie stać. - A jeśli teraz ma wyprzedaż ? .

Miałam go tylko polubić a... teksty

niedostepnaaa dodano: 10 kwietnia 2011

Miałam go tylko polubić, a zakochałam się do granic własnych możliwości. Nawet nie wiedziała, że tak potrafię .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV