głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niebieskamalinkax3 lubię zapach lakieru do paznokci zmywacza korektora benzyny ale zapach Twoich perfum należy zdecydowanie do moich ulubionych. 3 gdy miał już wszystkiego dosyć n

niebieskamalinkax3

niebieskamalinkax3.moblo.pl
lubię zapach lakieru do paznokci zmywacza korektora benzyny ale zapach Twoich perfum należy zdecydowanie do moich ulubionych. 3
lubię zapach lakieru do paznokci... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 sierpnia 2011

lubię zapach lakieru do paznokci, zmywacza, korektora, benzyny, ale zapach Twoich perfum należy zdecydowanie do moich ulubionych. < 3

gdy miał już wszystkiego dosyć... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 sierpnia 2011

gdy miał już wszystkiego dosyć , na moje pytania odpowiadał wzruszeniem ramion . nie wiedziałam co mysleć . szczerze tego nie znosiłam . czułam , że jesteśmy już tak blisko i nagle wszystko stawało pod znakiem zapytania . cholernie wkurzał mnie jego brak zdecydowania i chęć pokazania , że nic go nie interesuje . z każdym dniem jednak udowadniał , że pogrąża się coraz bardziej , że jest za słaby - że boi się własnych uczuć .

Spojrzała na zegarek  była godzina... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 sierpnia 2011

Spojrzała na zegarek, była godzina 20:20 - przemilczała. Po jakimś czasie zerknęła znowu wskazówki wskazywały godzinę 21:21 - przemilczała. Położyła się do łóżka z nadzieją, że uśnie...na marne liczyła baranki, gdy tylko zamykała oczy widziała jego twarz. Twarz chłopaka, którego tak bardzo kochała. Wydawało się jej, że leży już tak całą wieczność, aby się upewnić, która jest godzina spojrzała dyskretnie na zegarek pełna obaw do tego co zobaczy. Była godzina 22:22 - to było już za wiele, nie wytrzymała... łzy same spływały po jej bladej twarzy.

Narysuj mi serduszko . Nie musi byc... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 21 sierpnia 2011

Narysuj mi serduszko . Nie musi byc ładne , ale takie wiesz takie , takie od Ciebie !

Kłócimy się   wkurwiamy... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 21 sierpnia 2011

Kłócimy się , wkurwiamy , denerwujemy , ranimy , niszczymy , doprowadzamy do agonii , godzimy , przytulamy , całujemy , kochamy , walczymy , wygrywamy , przegrywamy , znów ranimy i znów niszczymy , doprowadzamy się do szału , trwamy , wierzymy , wspieramy , trzymamy , sprawiamy sobie ból , besztamy , wchodzimy na psychiki , boimy się , krzyczymy , płaczemy , śmiejemy , staramy się , tracimy , upadamy , wstajemy - ale jesteśmy razem , mimo wszystko

I po co wmawiasz ludziom  że jest... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 21 sierpnia 2011

I po co wmawiasz ludziom, że jest ok? po co się uśmiechasz sztucznie? po co próbujesz powstrzymywać łzy? wyjeb na to - stań na środku miasta i płacz. samej siebie nie oszukasz, a udawanie nic nie da.

Tak właśnie jest. Faceci są z... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 21 sierpnia 2011

Tak właśnie jest. Faceci są z innej gliny. Mają inne emocje, podejście do świata i dojrzewają zdecydowanie później od ich płci przeciwnej. To właściwie wszystko wyjaśnia. Oni nawet inaczej myślą. I jak tu się z nimi dogadać .?

Zmiany zachodzą tylko wtedy  gdy... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 21 sierpnia 2011

Zmiany zachodzą tylko wtedy, gdy idziemy pod prąd, kiedy robimy coś całkowicie wbrew wszystkiemu, do czego przywykliśmy.

Dzisiaj mam tak wyjebane  że nawet... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 21 sierpnia 2011

Dzisiaj mam tak wyjebane, że nawet gdy do mnie podejdziesz, spojrzysz mi w oczy i powiesz, że mnie kochasz to ja i tak tylko wzruszę ramionami i powiem śmiało : pff.

to jest normalne ! teksty niebieskamalinkax3 dodał komentarz: to jest normalne ! do wpisu 21 sierpnia 2011
Było niedzielne popołudnie... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 21 sierpnia 2011

Było niedzielne popołudnie , leżałam na łóżku w swoim pokoju. Usłyszałam dźwięk dzwonka, a potem głos mamy mówiący :,, Masz gościa " Wyszłam na podwórko, stał on - uśmiechający się do mnie. Nie odezwałam się - zatkało mnie. Zaprowadziłam go do swojego pokoju. Zamykając drzwi zapytał : ,, Nie cieszysz się ". Odpowiedziałam : ,, Jasne że się cieszą,a le mówiłeś, że nigdy mnie nie odwiedzisz " , a on na to ,, Głuptasie, chciałem ci zrobić niespodziankę" Nie opowiedziałam nic . On podszedł do mnie... złapał za rękę i przytulił , tak mocno jak nikt nidy mnie nie przytulał. Szepnął do mojego ucha : ,, Nie złość się na mnie " potem pocałował mnie delikatnie w usta i znów szepnął : ,, Kocham Cię głuptasku".

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 21 sierpnia 2011

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV