głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niebieskamalinkax3 Już skończyłam z tym użalaniem się nad sobą zrozumiałam że w tej chwili wiele dziewczyn jest w tej samej sytuacji. Nie tylko ja cierpię i dlatego zdecydowałam s

niebieskamalinkax3

niebieskamalinkax3.moblo.pl
Już skończyłam z tym użalaniem się nad sobą zrozumiałam że w tej chwili wiele dziewczyn jest w tej samej sytuacji. Nie tylko ja cierpię i dlatego zdecydowałam się nie z
Już skończyłam z tym użalaniem... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 30 września 2011

Już skończyłam z tym użalaniem się nad sobą, zrozumiałam, że w tej chwili wiele dziewczyn jest w tej samej sytuacji. Nie tylko ja cierpię i dlatego zdecydowałam się nie załamywać, iść naprzód z podniesioną głową. Może i wydawało mi się, że to właśnie ON jest tym jedynym, chciałam żeby tak było. Nie wyszło. Trudno, trzeba żyć dalej. Nie będę płakać przez palanta, który zapewne teraz bawi się z kolegami, zamiast tego zrobię krok do przodu.

szkoda że w statusie związku nie... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 30 września 2011

szkoda że w statusie związku nie można dać 'zajebiście zmęczona staraniami' .

  co cię tak wzięło na szczerą... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 30 września 2011

- co cię tak wzięło na szczerą rozmowę, po tym wszystkim ? - tak jakoś... po prostu. - aha, no to skoro mówimy sobie wszystko. jest taka jedna rzecz. - jaka ? - wiesz, o czym marzyłam odkąd cię poznałam ? - zapytałam, a on zbity z tropu, pokiwał przecząco głową. - o tym. - to mówiąc stanęłam na palcach i delikatnie go pocałowałam. zszokowany gapił się na mnie. - no cóż, moje marzenia się spełniły. a teraz wypierdalaj do tej szmaty. - powiedziałam i z lekkością w sercu, odeszłam.

Mówię  że nie potrafię bez Ciebie... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 30 września 2011

Mówię, że nie potrafię bez Ciebie żyć.. ale przecież kiedyś Cie nie znałam i nawet byłam wtedy szczęśliwa.. ja potrafię tylko jeszcze nie teraz .

Nienawidzę Cie za wszystko ! Za to... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 30 września 2011

Nienawidzę Cie za wszystko ! Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło ! Za nieprzespane noce i litry połykanych łez ! Nienawidzę Cie za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cie znam wciąż Cie kocham czując się z tym żałośnie.

Nie Kocham Cię  ale jakoś tak mi... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 30 września 2011

Nie Kocham Cię, ale jakoś tak mi dziwnie, gdy przez cały dzień nic nie napiszesz.
Autor cytatu: inmyveins

gdy ktoś zapyta jak sobie radzę po... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 29 września 2011

gdy ktoś zapyta jak sobie radzę po Jego odejściu z uśmiechem na twarzy mówię: jest zajebiście. nikt nie wiem, że kilkanaście razy dziennie wchodzę na Jego profil na Facebooku, patrzę na ta cudowną mordę, a po policzku spływają słone łzy.

dariusz to przynajmniej jaja miał... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 29 września 2011

dariusz to przynajmniej jaja miał , zagadał do laski ? zagadał :D

po co mi nadzieja   jak zawsze ją... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 29 września 2011

po co mi nadzieja , jak zawsze ją rozjebiesz.

i wiesz co czasem lubie pograc sobie... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 29 września 2011

i wiesz co czasem lubie pograc sobie w simsy, przynajmniej tam mogę stworzyć sobie ciebie i kierować twoim życiem, zawsze jeszcze tworzę siebie jako twoją żone, mieszkamy razem i jesteśmy szczęśliwą rodzinką, wszystko układa się tak jak chce, normalnie marzenia się spełniają, no tak, ale to nie daje takiego szczęścia...nigdy tak nie będzie, bo my przeciez nie umiemy nawet przejść ze stopnia 'nienawidze' na 'lubie'. / niebieskamalinkax3

była wygadana   każdemu umiała... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 29 września 2011

była wygadana , każdemu umiała powiedzieć co o nim sądzi , umiała też doskonale pyskować . pewnego dnia w jej życiu pojawił się ktoś , kto powstrzymał to wszystko w niej . na jego widok cała się trzęsła , a serce biło szybciej . kiedyś nie myślała o tym czy jest nachalna , czy nie . teraz męczy się miesiącami , bo on nie pisze , a ona go tak cholernie potrzebuje ..
Autor cytatu: martynaaa.em

hahahaha jak ja do Ciebie dzisiaj ciągle   omg znowu jak Dariusz  jak Dariusz   3 teksty niebieskamalinkax3 dodał komentarz: hahahaha jak ja do Ciebie dzisiaj ciągle , omg znowu jak Dariusz, jak Dariusz < 3 do wpisu 29 września 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV