głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niebieskamalinkax3 wiesz co ? ona Cię kochała . byłeś dla niej numerem jeden tym cholernym oczkiem w głowie. jej chłopczykiem bez wad za którego oddała by życie . jednak idealny c

niebieskamalinkax3

niebieskamalinkax3.moblo.pl
wiesz co ? ona Cię kochała . byłeś dla niej numerem jeden tym cholernym oczkiem w głowie. jej chłopczykiem bez wad za którego oddała by życie . jednak idealny chłopczy
wiesz co ? ona Cię kochała .... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 9 grudnia 2012

wiesz co ? ona Cię kochała . byłeś dla niej numerem jeden,tym cholernym oczkiem w głowie. jej chłopczykiem bez wad,za którego oddała by życie . jednak idealny chłopczyk, okazał się fałszywym dupkiem, który korzystając z pierwszej lepszej okazji, poszedł do innej, nie zastanawiając się,nad tym co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca. a ona , ona myślała że to wszystko przez nią ..

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 7 listopada 2012

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi ktoś, kto znaczył dla nas najwięcej. Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak zamiast sms na dzień dobry wita nas budzik, którego tak bardzo nie znosimy. Cięzko jest żyć ze świadomością, ze już nie jesteśmy dla siebie dostatecznie ważni, a nasza rozmowa to tylko bezuczuciowe siema na szkolnym korytarzu. Nie rozmawiamy do późna tak jak na początku. Ba! Nie rozmawiamy już wcale. Stajemy się dla siebie coraz bardziej obcy, juz się nie znamy, a pamiątką po naszej znajomości jest tylko zaśmiecone archiwum na gg i wspomnienia, których tak trudno jest się pozbyć.

Pojawiłeś się przypadkiem. Tylko... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 listopada 2012

Pojawiłeś się przypadkiem. Tylko przypadkiem nie odchodź.

Hej skarbie  co powiesz na bycie... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 listopada 2012

Hej skarbie, co powiesz na bycie moją miłością?

Nawet jak jestem wściekła  ty i tak... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 listopada 2012

Nawet jak jestem wściekła, ty i tak dostajesz same emotikony z całusem.

Ty z inną dziewczyną   ja z... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 listopada 2012

Ty z inną dziewczyną , ja z butelką wódki .

Nie uda Ci się zapomnieć jeśli co... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 listopada 2012

Nie uda Ci się zapomnieć jeśli co chwile wspominasz.

Wiesz  czego nienawidzę najbardziej?... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 listopada 2012

Wiesz, czego nienawidzę najbardziej? Nienawidzę paru pierwszych dni po naszej rozłące, czasami tygodnia, czasem miesiąca. Nienawidzę tego czasu kiedy wiem, że mogłabym być tam z Tobą, a jestem tu. Nienawidzę tej świadomości, że znów zaczynam tęsknić, nie mogę Cię zobaczyć, a jedyne co mogę zrobić to gapić się daleko przed siebie i myśleć, że gdzieś tam za horyzontem mieszkasz sobie i żyjesz spokojnie bez świadomości, że ktoś oddałby wszystko, by Cię choć przez chwilę Cię ujrzeć. Nienawidzę tych nocy, gdy śpię na poduszce mokrej od łez i nie mam nawet siły, by się podnieść. Ból spowodowany Twoją nieobecnością w moim życiu jest gorszy od zamętu jaki w nim zrobiłeś.

Żebym nie wiem jak bardzo miała na... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 listopada 2012

Żebym nie wiem jak bardzo miała na Ciebie wyjebane to i tak będę wspominała te chwile spędzone razem z Tobą...

Popatrz. Tyle par  które powinny... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 listopada 2012

Popatrz. Tyle par, które powinny być razem, ale nie są, tyle zajebiście dobrych i porządnych osób spędzających samotnie kolejne wieczory, tylu zajebistych ludzi męczących się z chujowymi czy patologicznymi rodzinami, wreszcie tylu skurwieli mających kwitnące życie towarzyskie i kogoś kto naprawdę ich kocha, zamknij się i po prostu popatrz, zanim jeszcze raz powiesz, że wszystko ma jakiś sens.

Czasem przychodzi taki wieczór  gdy... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 31 października 2012

Czasem przychodzi taki wieczór, gdy siedzisz całkiem sam, słuchając muzyki, łzy spływają Ci z oczu. Nie wiesz dlaczego i po co, ale w głębi duszy czujesz, że kieruje tym jakieś uczucie, którego nie potrafisz wyrazić słowami

To nie jest tak   że mam Cię... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 31 października 2012

To nie jest tak , że mam Cię gdzieś . Ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem . Udaję , że nie zwracam na Ciebie uwagi , próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie nie myśleć . Nie wiążę z Tobą żadnych nadziei , Twój wzrok zlewam jak nigdy dotąd , ale w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć .

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 175 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV