|
niebanglasz.moblo.pl
ja czuję się jak bila która wciąż się odbija zupełnie niespodziewanie nie wie w który dół się wbija
|
|
|
ja czuję się jak bila, która wciąż się odbija, zupełnie niespodziewanie nie wie, w który dół się wbija
|
|
|
jak problem to krótko "spierdalaj, nie trzaskaj furtką" są sprawy których nie zapijesz wódką, nauczyłam się żegnać, łatwiej mówi się trudno, zbyt późno na zmianę, brzydzę się wypieraniem, koniec końców i tak sama zostane
|
|
|
mój przyjacielu chciałbym jeszcze raz dotknąć z Tobą gwiazd i pogadać o tym wszystkim. mój stary kumplu byłeś dla mnie tak jak brat, byłeś mi na prawdę bliski.
|
|
|
małe tęsknoty, krótkie tęsknoty, znaczące prawie tyle co nic nagłe i szybkie serca łopoty, kto by nie znał ich.. małe tęsknoty, ciche marzenie, zwiewne jak obłok, kruche jak dym nieodgadnione w nas duszy westchnienia, kto by tam nie znał ich..
|
|
|
gdybyś spojrzał w swoje oczy szybko dostrzegłbyś pustaka, który nie szanuje życia, tak jak i swojego brata, jeden na drugiego gada chodź niby są wspólnikami /heh jebać;)
|
|
|
nie jestem feministką, ale wypierdalaj szybko stąd
|
|
|
siedziałeś w barze jak co weekend, chlałeś niedługo chyba tam zamieszkasz na stałe i gdy przez gardło spłynął znowu kieliszek chciałeś wykręcić jej numer i ją usłyszeć ona też tak miała pewnie setki razy, bo przecież była od Ciebie uzależniona i uwierz mi, że daleko jest azyl, ale nie możesz zadzwonić, bo wtedy dasz się pokonać szukasz wyjścia, nie da Ci go czysta potrzebujesz odrobiny towarzystwa znajdujesz je myśląc "zapomnę o nas" tylko czemu szukasz akurat w innej ramionach? nie wiesz kiedy, głowa traci kontrolę w spodniach robi się cieplej, choć w sercu chłodno
|
|
|
tkwimy w wielkim niczym, u progu banału pierwsi, którzy przeżyją życie mówiąc: NIC SIĘ NIE STAŁO
|
|
|
świat który tak szeroko otwierał ręce, teraz odwraca twarz kiedy proszę go o więcej
|
|
|
piękne chwile są za krótkie, ale pamiętam jej ciało, jej widok, to piękno, gdy nic nam nie brakło dziś nie rozmawiamy już tak samo jak kiedyś zmienił nas czas, mamy inne potrzeby trudno, każdy z nas już to przeżył /zostawmy wspomnienia, dręczą nas nieustannie.
|
|
|
nic nie pomoże, gdy przeznaczenie w parszywym humorze
|
|
|
|