głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niebanalnieproste nie zadaję pytań lubię kiedy patrzysz na mnie. I kiedy prawie wszystko sobie poukładałam ktoś wykrzyczał mi Twoje imię w twarz. Jeśli facet kiedykolwiek powie C

niebanalnieproste

niebanalnieproste.moblo.pl
nie zadaję pytań lubię kiedy patrzysz na mnie.
nie zadaję pytań  lubię kiedy... teksty

niebanalnieproste dodano: 19 grudnia 2011

nie zadaję pytań, lubię kiedy patrzysz na mnie.

I kiedy prawie wszystko sobie... teksty

niebanalnieproste dodano: 19 grudnia 2011

I kiedy prawie wszystko sobie poukładałam, ktoś wykrzyczał mi Twoje imię w twarz.

Jeśli facet kiedykolwiek powie Ci... teksty

niebanalnieproste dodano: 18 grudnia 2011

Jeśli facet kiedykolwiek powie Ci abyś nie paliła lub nie piła, wiedz, że na pewno mu zależy.

lato ? daj spokój   przecież wiesz... teksty

niebanalnieproste dodano: 18 grudnia 2011

lato ? daj spokój , przecież wiesz , że to nie tylko obce kraje , okulary przeciwsłoneczne , zajebista opalenizna i fajne ciuchy . to czas , w którym serce , które prawie umarło zimą odżywa . wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów , tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się . żyjesz chwilą , a wszystkie plany , które przyjdą ci na myśl odrazu realizujesz . zakochujesz się w kilku facetach naraz , zwykle nie wiesz co robić , bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu - żyje się kurw* łatwiej .

Jeśli ktoś twierdzi  że kobiety to... teksty

niebanalnieproste dodano: 18 grudnia 2011

Jeśli ktoś twierdzi, że kobiety to słaba płeć, niech spróbuje w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę

Gwałtownie w środku nocy otwieram... teksty

niebanalnieproste dodano: 18 grudnia 2011

Gwałtownie w środku nocy otwieram rozpaczliwie smutne i spuchnięte oczy, spontanicznie podnosząc się wraz z przyśpieszającym się oddechem. Siadam na łóżku opierając się o ścianę, a swoje kolana tulę do siebie, lekko się kołysząc, niczym opuszczone dziecko. Czuję chłód, zaczyna brakować mi powietrza, a po plecach przechodzą mi ciarki. Z zagryzionych warg szepcze przekleństwa, krzyczę z bólu, próbując się uspokoić. Papierosy wypadają mi z trzęsących się rąk. Nagle wszystko ustaję. Słyszę tylko mój oddech i deszcz uderzający w szyby. Czuję łzę spływającą po moim policzku, którą szybko wycieram wmawiając sobie, że jestem silny. Stoję wpatrzony w lustro, mając nadzieję, że to tylko lustrzane deformacje, że to nie jestem prawdziwy ja. Proszę zapewnij, że każde kłucie w klatce piersiowej ma jakieś znaczenie, że ten cholerny ból ma sens. Powiedź, że miliony szpilek wbijanych w mięsień mego serca, nie są karą

Dlaczego ten czas mija  kiedy z... teksty

niebanalnieproste dodano: 18 grudnia 2011

Dlaczego ten czas mija, kiedy z całej siły trzymam ją blisko siebie, próbując zatrzymać, nie pozwolić jej iść dalej. Boi się mnie. Ja ją tylko zatrzymuję, klękam na kolanach i proszę by była na zawsze i dzień dłużej. Chwytam jej dłoń, przykładam do mojej klatki piersiowej, aby poczuła bicie mego serca. Modlę się, by wypowiedziała jakikolwiek wyraz. Ona ciągle milczy. Jej obojczyki są takie puste bez moich pocałunków, więc próbuję otulić drżące je miękkością ust, lecz wyrywa się i zaczyna biec, potyka się, ale silnie biegnie dalej, upada. Stoję, nie ruszam za nią. Widzę jak obraca się sprawdzając czy podążam w jej kierunku, lecz nie robię tego, nie czuję swojego ciała. Słońce świeci mi prosto w twarz, wytrzeszczając źrenice próbuję dojrzeć jej zarys. W końcu powoli zanika, nie widzę jej. Zastygłem w bezruchu, błagając o jej powrót. Przegrałem wszystko.

Szkoda  że nie wiesz jakie to... teksty

niebanalnieproste dodano: 18 grudnia 2011

Szkoda, że nie wiesz jakie to uczucie tęsknić za czymś, co nigdy nie dotknęło Twoich warg. Nie wiesz jakie to uczucie stać murem za czymś, co nigdy nie będzie Twoje.

 No i jaki to czas?  Teraźniejszy.... teksty

niebanalnieproste dodano: 18 grudnia 2011

-No i jaki to czas? -Teraźniejszy. -Teraźniejszy jaki? -Teraźniejszy skomplikowany

Najbardziej wkurwia mnie zachowanie... teksty

niebanalnieproste dodano: 18 grudnia 2011

Najbardziej wkurwia mnie zachowanie ludzi, którzy widzą Cie tylko wtedy gdy czegoś potrzebują

pamiętam słowa  które zabolały... teksty

niebanalnieproste dodano: 18 grudnia 2011

pamiętam słowa, które zabolały mnie tak strasznie. co czułam ? nie pytaj, nieważne.

lubię ten stan w którym się... teksty

niebanalnieproste dodano: 18 grudnia 2011

lubię ten stan w którym się śmieję, odwalam i jest zajebiście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć