głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nalajcizm Nadszedł czas aby zabrać się za siebie tak naprawdę. Więcej pewności więcej odwagi i więcej motywacji. Nikt nie osiągnął szczytów stojąc w miejscu. http: i.ping

nalajcizm

nalajcizm.moblo.pl
Nadszedł czas aby zabrać się za siebie tak naprawdę. Więcej pewności więcej odwagi i więcej motywacji. Nikt nie osiągnął szczytów stojąc w miejscu.
Nadszedł czas aby zabrać się za... teksty

nalajcizm dodano: 23 lipca 2014

Nadszedł czas, aby zabrać się za siebie tak naprawdę. Więcej pewności, więcej odwagi i więcej motywacji. Nikt nie osiągnął szczytów stojąc w miejscu.

 Mamo idę się zabić.  Tylko... teksty

nalajcizm dodano: 15 lipca 2014

- Mamo, idę się zabić. - Tylko włóż kurtkę, bo pada.

P.S. Oddychaj tlenem a nie... teksty

nalajcizm dodano: 13 lipca 2014

P.S. Oddychaj tlenem, a nie wspomnieniami.

Mam kogoś kto zastanawia się gdzie... teksty

nalajcizm dodano: 13 lipca 2014

Mam kogoś kto zastanawia się gdzie jestem gdy nie jestem przy nim

Chcę być tym przyjacielem w... teksty

nalajcizm dodano: 13 lipca 2014

Chcę być tym przyjacielem, w którym się beznadziejnie zakochasz. Tym, którego weźmiesz w ramiona i do swojego łóżka, i do osobistego świata w swojej głowie. Takim przyjacielem chcę być - mówi. - Takim, który zapamięta rzeczy, które mówisz, i kształt twoich ust, kiedy je mówisz. Chcę znać każdą krzywiznę, każdy pieg, każde drżenie twojego ciała, Julio [...] Chcę wiedzieć, gdzie cię dotykać - mówi - Chcę wiedzieć, jak cię dotykać. Chcę wiedzieć, jak cię przekonać, żebyś stworzyła uśmiech tylko dla mnie. [...] -Chcę być twoim przyjacielem - mówi - Chcę być twoim najlepszym przyjacielem.

Jak dobrze że mi się trafiłeś. teksty

nalajcizm dodano: 13 lipca 2014

Jak dobrze, że mi się trafiłeś.

Nie widziałam że jego... teksty

nalajcizm dodano: 13 lipca 2014

Nie widziałam, że jego nieobecność może tak boleć. 'Brak nowych wiadomości' wierci mi dziurę w sercu. Milczenie powoli zabija. Proszę, daj znać, ze nadal jestem Twoim wszystkim.

Kocham cię kocham cię każdą... teksty

nalajcizm dodano: 3 lipca 2014

Kocham cię, kocham cię każdą swoją żyłą, każdym swoim włosem, obojgiem uszu i oczu, dziurkami od nosa, skoliozą, paranoją, próchnicą, mózgiem, stopami, jesteś dla mnie wszystkim, klejnocie, góro curku, uciekajmy, mamy jakieś pieniądze, znajdźmy jakiś motel, kupmy odgrzewaną pizzę z mikrofali i frytki, a przede wszystkim dwie butelki wina, i wejdźmy do wanny, umyję cię, wytrę ręcznikiem, położę do łóżka, i zacznę całować, i mówić ci, opowiadać cały świat, całować cię w usta, szyję, nos, oczy, czoło, uszy, splot słoneczny, ręce, palce, paznokcie, łokcie, piersi, sutki, pępek, brzuch, kolana, stopy, knykcie,łydki, kostki, pachwiny, duszę, obejmiesz mnie nogami i chuchniesz mi w twarz srebrem, zamienisz mnie w księcia, ja ciebie w kobietę, ty mnie w mężczyznę, zamienimy świat w lunapark, zło w mrożoną oranżadę, wojnę w popcorn, nienawiść w papierosa po obiedzie, jak dwa plus dwa równa się pięć. Nie ma mnie bez ciebie.

Pozwolę chodzić po mojej głowie... teksty

nalajcizm dodano: 3 lipca 2014

Pozwolę chodzić po mojej głowie tylko Tobie. | Myslovitz

Boimy się poważnych decyzji bo... teksty

nalajcizm dodano: 28 czerwca 2014

Boimy się poważnych decyzji, bo trzeba za nie odpowiadać

“Uśmiecha się. To słodki... teksty

nalajcizm dodano: 24 czerwca 2014

“Uśmiecha się. To słodki subtelny uśmiech. Ten rodzaj uśmiechu, który złamie ci serce, jeżeli będziesz na niego za długo patrzeć.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV